Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Díky za tip, hrál jsem zatím jenom Laytona, což je spíš sborník logických miniher propojených příběhem, ale seznámím se s Acem ještě dřív, než výjde Lady Laton. Škoda, že je u nás těžké sehnat starší díly těchto 2 sérií co vyšly na DS
    • Není na 3ds nintendo eshopu celá trilogie za cca litr? Nejsem si jistý, ale něco takového tam bylo.
    • Na 3DS eshopu je 3D "remake" celé DSkové Ace trilogie jako jedna hra.
      • viz moje odpověď omiklonovi, sbírám jen fyzické kopie, i fire emblem fates revelation mám jako fyzickou kopii, což mě stálo koupit sběratelku, respektive si jí předobjednat a nelituju, s acem není takový problém jako s Laytonem, ale věřím, že se mi je postupně podaří sehnat, ty starší díly nemusím mít hned, rozhodně netrpím nedostatkem her, spíš časem kdy je hrát, už takhle mám nakoupeno dopředu a nevím co hrát dřív a jestli na PC nebo na 3ds a teď mi ještě přibude switch
        • Kdybys měl zájem, mám doma Laytona Lost Future a Ace Attorney Justice for all - rozbalené (a dohrané), ale komplet: cartridge, krabička, manuály... Kdyžtak mi napiš na fastikarus@centrum.cz
          Nejlépe předání v Praze, nebo poštou...
          • Super beru! Ozvu se
    • Co je to, sakra, Lady Layton?
      • Dcera pátrající po zmizelém otci aneb 5 sekund na googlu žeby?
    • Emulátor, flashkarta…
      • 0011
        Nevím co napsat, abych nedostal ban, snad jen - kušuj piráte *10*
        • Jen jsem napsal moznosti, hry z puvodniho DSka jsou i vice jak 10 let stare. A pokud se k tomu BigN nema tak jsou 2 moznosti jak si ty staresiny zahrat. Budto das za jednu cartridge 100$ nejakymu spekulantovi na ebay nebo vyse zminene.
          • 0011
            neříkal jsem že nejdou sehnat, jenom že je to obtížné, sehnal jsem v listopadu originálku gta chinatown wars novou nerozbalenou v jednom zapadlém českým eshopu za 1200 (poslední kus, lucky me), čili za cenu nové hry, ale v dolarech je to pořád 48 $ a občas se dají hry na ds/3ds sehnat na internetových herních bazarech, ale 100$ jsem u nintendo hry dát leda za novou sběratelku z obchodu, rozhodně ne za normální edici nějakému scalperovi na ebay, takovým lidem přeju no radši nic fakt nechci ten ban *1* všechny hry co mám na 3ds mám a do budoucna další chci jako fyzické kopie, protože je sbírám, od té doby, co digitální distribuce na pc udělala z krabicovek lapače prachu chci alespoň něco mít jako použitelné fyzické kopie bez nutnosti aktivace přes internet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit