Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když KcD dostalo 8/10 tak tohle musí minimálně dostat 11/10, protože se to dá vlastně hrát.
  • Hurááá :-) Teď ještě dohrát Divinity 2, Torment, Kingdome Come....+ pár dalších drobnějších titulů a můžu jít na to :-)
  • jsem zvědavej, jednička se hrála dobře, ale ten konec byl tak nějak zamotanej, že už si ani nepamatuju, jak to dopadlo. a to jsem to dohrál před rokem *15*
  • Tohle by mohla být po D2 další RPG pecka.
    • D2?
      • Třeba myslí Divinity 2 a ne Diablo 2 *1*
        • Je to mozne, ale tie hry su zanrovo uplne inde. Skor by sa hodilo "po Baldurs Gate a Icewind Dale dalsi RPG pecka" *2*
          • Máš tam partu, je to ukecané, jsou tam prvky RPG to je docela dost podobných bodů.
  • Později v tomto roce také vyjde tahle hra na konzole, takže pokud někdo náhodou nechce hrát PC verzi, tak konzolová bude na PS4 a XO a dokonce i na Switche.
    • Nechtěl? Tohle by nechtěl na PC hrát snad jen někdo, kdo nemá PC. 1) Není to náročný, 2) Vyjde to dřív, c) Ovládá se to líp.
      • Tak třeba někdo preferuje hraní na konzoli a s gamepadem. Jelikož nepředpokládám, že PC verze bude mít podporu pro gamepad a rozhraní přizpůsobené gamepadu při vydání PC verze, tak konzolová verze je pak pro někoho jediná možná.
        Nějaké dva roky než jsem skončil hraní nových her na PC a přešel na konzole, tak jsem na klávesnici a myš už ani prakticky nehrál. Nemám problém si na konzolovou verzi počkat, her mám na dohrání ještě dost.

        Jenom tady dávám vědět potenciálním zájemcům.
        • U takovych prispevku si vzdycky vzpomenu na RB6, kdy nejake pako hlasi, ze presel z konzole, kde byl dia (nejvyssi rank) a pak neumi ani nic trefit a hraje tragicky jak copoer (nejnizsi rank) :D A to bezesrandy, par takovych umelcu jsem tam uz videl na zacatku sezony vzdycky, nez se roztridi zrna od plev..
          • Pekna historka, akorat nechapu, co to ma spolecneho s konzolovou vezi POE2 a jejim vydanim.
            • LV Já tady jen dávám vědět o konzolové verzi a důvody, proč člověk jako já dá přednost konzolové verzi. Nepíšu, že to je objektivně lepší, subjektivně ano. A způsob, jakým já budu hrát POE tě nijak negativně neovlivňuje, takže nechápu, proč tady vůbec píšeš takový blbosti.

              To, že to ty bereš jako útok na svou kraičku pod stolem a že pak vyskočíš jak největší ocas je smutné. Neřeš furt jenom jak a na čem lidi hrajou hry, budeš se mít líp.
            • Řekl bych, že zrovna tady není o čem debatovat. Tyhle hry se prostě ovládají pohodlněji na myši, stejně jako RTS.
            • 0011
              Jenom hlupák může srovnávat čistě multiplayerovou střílečku a singleplayerové izometrické taktické rpg které se dá zapauzovat a tudíž je přesnost a rychlost ovládání irelevantní *3*
      • 0011
        Já si počkám na verzi na Switch, obzvlášť jestli tam bude podpora dotykového ovládání i když jsem jedničku hrál na pc. Místo importu savu si můžeš navolit události v rozhovoru jako to měl třeba Zaklínač, takže si jí nemusím kupovat 2x.
        • Touchscreen je pěkná věc, ale Switch má moc malý display a tahle hra moc komplexní interface. To bude imo peklo ovládat stejně jako třeba HOMAM3/BG HD na tabletu.
          • 0011
            Nechci předjímat ale třeba upscalují ovládací prvky a i kdyby ne, třeba adventuru Thimbleweed Park jsem hrál na switchi ovládání bylo úplně v pohodě a když bylo něco moc malý na moje pazoury tak jsem si domířil analogem. BG na tabletu byl největší problém klikat na dialogové možnosti, na což jsou páčky ideální když máš titěrný text a nebo dpad místo šipek a je vyřešeno.Zrovna BG bych si ale na switch koupil znovu, už asi po čtvrté v životě, kdyby se k tomu Beamdog rozhoupali vůbec bych se nezlobil *4*
      • A DLC i GOTY vas taky vyjdou levneji ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit