Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to vlastně skončilo na Streamu?
    • protože o to nemel nikdo zájem ale jak se rika vyhodíte ho dvermi a vleze oknem *7*
      • A ja mu rad podrzim okeni kridla aby se u toho nezranil... novy format je podstatne lepsi nez stary ale stejne jsem se rad na tenhle "prulet" hernim tydnem rad podival... *5*
  • 35letý panic *1* *1* *1* *15*
  • @Janchor / Redakce

    Zeptam se a po te co jsem projel celou diskuzinebudu prvni a asi ani posledni, co se stalo s puvodnimi dily?
    Predpokladal jsem, ze GTV po prvni sezone na streamu skoncila z ekonomickych duvodu. Ale i veci co tam skoncily tak tam jsou, jen nevychazi nove dily, je tam nejaky spor o prava mezi tiscali a streamem?
    Chtel jsem si pustit nejake starsi dily znovu neb jsem diky puvodni GTV zkusil naprosto paradni ulet Magic Circle a chtel jsem tak hledat dalsi inspiraci... navic na vanocni dil a dopisy od divaku se da koukat porad do kola... :D
    Budou jeste nekdy nekde k dispozici?
    Pokud o tom nelze mluvit z pravnich duvodu tak prosim, napiste ze o tom nelze mluvit, ale neignorujte dotazy na toto tema prosim.

    Jinak nova GTV je super a doufam ze vydrzi i dele nez prvni sezona. :)
    • blixa
      Nevíme co se stalo. To že tam ty pořady nejsou jsme sami zjistili teprve minulý týden - psali jsme do Streamu a podle nich jde zřejmě o technickou chybu, tzn. mělo by se to tam snad zpátky objevit. Ale práva na ty díly má Stream, takže my to neovlivníme.
      • Super. Dik za odpoved. Uz jsem mel paranoidni pocit ze pri tehle dotazech "koukate jinam" :D
      • Věřte tomu, že se tam neobjeví. Taky kdysi smazali jeden pořad, psal jsem jim proč, odepsali, že je to technická chyba a že pracují na nápravě. Je to asi rok a dodneška tam ten pořad není zpátky.
      • Napišu k tomu asi toliko: Konečně je pořad na kvalitním mediu, stream opravdu NE. Mám s nimi taky bohaté "zkušenosti".
        • Jaké zkušenosti?
  • Morraw
    Zrovna nedávno jsem se tu ptal, kam zmizela GamesTV a hurá je tady zas. Games je pro mě zajímavé hlavně těmi doplňkovými pořady (Fight Club, Retro, Vektor, TV..)
  • jeanczarny
    Jen houšť! Jsem rád že je GamesTV zpět a opět v plné parádě. Pár věci mi tam úplně nesedlo (možná až zbytečně dlouhé intro a rozdíl mezi mluveným a přednášeným slovem) ale jsem si jistý, že to časem pořádně rozjedete a všechno zapadne tam, kam má.
  • SalemCZ
    Bude teda se vysílat ve středu, nebo budete tímhle zaplňovat mezeru co máte v pondělí? Máte nějaký už pevný datum vysílání?
    • https://i.nahraj.to/f/1Gwc.jpg *3*
  • Co se vůbec stalo ? Koukal jsem, že ze Streamu všechny původní díly byli staženy, aspoň jsme je nenašel...
  • TheGGG
    ten opening je strašnej, už jen proto, že tam kromě witchera a dishonored snad není jediná nová hra... jinak grygarův názor na killzone to je taky dobrý fail, killzone 2 a killzone 3 jsou jedny z nejlepších FPS vůbec. Takže tento pořad asi vynechám, nový formát, ale starý Grygar a ten mě prostě nesedne...
    • Počkej...To jako pod těmito články budou chybět tvoje tak vtipné a hlubokomyslné komentáře? Tonu v slzách.
      • To zase ne. Ono se urcite najde co okomentovat i v pristi epizode.
  • smejki
    jsem rád, že jste zpátky!
    Tak jen feedback. Zkuste se vyprdnout na tu přespisovnělou češtinu (vim, že Adam má moravský zobák, ale buďte konzistentní aspoň v rámci charakteru), na čtení z papíru a hlavně na lepení "rozhovoru" rozstříháním několika separátně nahraných stop. To pak působí trochu jak moderátorský výstupy ve Zlatý mříži. To nechceš
    https://youtu.be/rvz42Q0HXlY?t=3m15s
    • Jo měl jsem z toho úplně stejný pocit. Až jsem si říkal, jestli mi ten zvuk nepřijde až sterilně čistý, jestli to nemáznout víc hudbou...
  • kulhy_parici_spici
    Super dolpnění celého vašeho spektra herní novinařiny. Díky a těším se na příště. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit