Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super pilotní díl, už se těším na další.
  • Skvely! Je fakt super ze tam jsou i doporuceni na knizky a filmy a nebojite se prohrabnou i archivy (i kdyz zrovna Mercenaries 2 mi moc nesednul).
  • je to moc mainstream, nevim jestli na to budu koukat. Tak napr. ghost recon wildlands docela vyhejtil, ale recenze jako celek vyznela pozitivne.
    • Bobe, nekoukej na to, bude to pro tebe tak lepsi...
  • 0011
    Absence Zeldy, po jejíž dohrání si troufnu říct, že strčí všechny tyhle openworld hry typu následuj šipku do kapsy je trolling, nebo si vaše záznamové zařízení neumí poradit s wii u ani switchem?
    • janchor
      Zelda je v plánu. Jistě sám víš, že to není záležitost na jedno odpoledne.
      • 0011
        No dá se dohrát za míň jak hodinu ale člověk se pak připraví o skvělý příběh a. úžasý svět. Díky za odpověď, jen mě mrzí, že se nedostala do tohohle dílu, protože právě nová Zelda ukazuje všem openworld hrám, co vyšli před ní jak se to má dělat
        • pobavils
          • 0011
            To jsem rád, že jsem pobavil hrou, která dává naprostou svobodu ve způsobu jak jí hrát narozdíl od ve videu zmíněném odškrtávání seznamu *3*
      • dobrý, ale pochop že nemužem čekat až to dohraješ když to maji všichni dobraný. kdyžtak koukni na nejake gameplay videa na youtub
        • Všichni to mají dohrany? Maximálně tak na Youtube. Majitele Switche spočítas na prstech jedné ruky (OK, přehráním) a na WiiU ma prý Zelda docela problémy s frameratem, takže na WiiU si ji já osobně nekoupim. Stejně jako si teď neporidim Switch, na který je zatím jen ta Zelda.
        • Ty uz to mas, Bobanku, dohrany?
        • Já si raději počkám na nepovrchní kvalitu od Lukáše. Na uspěchané závěry a recenze je zbytek gamesplayů...
    • To máš síce pravdu, ale Zeldu ještě Lukáš nehrál, takže se tam asi proto neobjevila. Takže za mě vede Zelda, Skyrim a DD. Skyrim rozhodně proto, že jsou tam prvky náhody, DD pro combat, zkratky ve světě, atmosféru a originální prvky a Zelda proto, že je zkrátka nejlepší.
  • Super sprava, urcite budem pravidelne pozerat. Kde sa daju pozriet starsie casti ? na stream.cz sa mi ich nepodarilo najst... Special s odpovedami na dotazky nemal chybu :-D
  • Ačkoliv nemusím Grygarův styl (ať už jde o hudbu nebo umění celkově), tak musím říct, že jako moderátor mi přijde jako skvělá volba. Ať už jde o jeho artikulaci nebo podání nějakého toho vtípku.

    Doufám, že tento "jeho" projekt (je jeho tváří, tudíž to přisuzuji jemu) bude úspěšně pokračovat dál. Osobně se mi líbí myšlenka toho, že Fight Club bude neformální pokec o hrách, a v GamesTV se zase ony informace podají profesionálnějším způsobem.
  • oVer9000
    Je to pecka! Tuhle GamesTv budu sledovat pravidelně. Předtim jsem se nějak nemohl přenést přes averzi ke Stream.cz

    Akorát, z týhle Games Tv asi nebudou takový zisky, když to nebude na "internetový tv", že?
    Je teda nějaká možnost to podpořit finančně?
  • Tilwaen
    Jen houšť *4* Drobnou výtku mám ale ke zvuku: celkem mě rušil kontrast jeho kvality při změně scén snímaných kamerou a scén ze hry, kdy někdo mluvil do mikrofonu. Nepamatuju si, že by mě u dřívějších GamesTV něco podobného tak praštilo do uší. Taky se mi moc nelíbí znělka, ale to je spíš můj problém než problém pořadu. Jinak se video, jako ostatně všechna od Lukáše, velmi dobře sleduje.
    • Nejspíše při snímcích na kameře měli pouze kamerový mikrofon, ten nemá moc dobrou kvalitu většinou. Ideální by byl nějaký externí.
      • janchor
        Máme externí, žel nás doběhla děsivá akustika vybrané místnosti. Úvod je na tentýž mikrofon a zcela v pohodě, příště na to prostě dáme pozor.
    • Taky se mi nelíbí znělka a navíc je zbytečně dlouhá. Mrmly mrmly uměníčko mrmly mrmly.
      *4*
  • Tak ta znělka je uplně katastrofalní :) co si o tom myslíš? :D
    • Nevím koho se ptáš, ale naopak, je EPIC *5*
  • Konečně!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit