Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návod, jak se zbavit nežádoucích zombíků (konkrétně třeba Gargantuara) v pokračovacích levelech:
    http://youtu.be/sB7-WPX5HfI
  • chtela bych se zeptat, nevi nekdo kdy se odemknou posledni kola? mam tam akorat kladivko :) diky za odpoved
  • Hrál jsem to už pěkně dlouho.
    Neustále MĚ to bavilo.
    A teď najednou nic.
    Zapnu, objeví se tam PopCap, načítá se to a hodí MĚ to zpátky na plochu.
    Poraďte!
    Ps: mazat to nebudu jsem už dost daleko.
    :'( :-(
  • Mám hru v mobilu zdarma. Mám hotový Egypt, piráty i divoký západ jen u dvou posledních mi nejde spustit úplně poslední závěrečný kolo. Nevíte, proč???
  • Stáhnul jsem hned, jak to vyšlo, a obrovské zklamání. Jak mě jednička bavila, tak mi přijde dvojka blbá. Ošklivá, tak nějak celkově laciná (čemuž pomáhá i poměrně mizerná hudba), primitivní a do toho "F2P". Jasně, dojel jsem to daleko a nezaplatil nic, ale to, jak všude číhají tlačítka "dej sem euro", "šup, čtyři eura" je minimálně otravné - mnohem raději bych za hru zaplatil a tenhle bugr tam neměl. Ale naštěstí vlastně ne, kdybych zaplatil za TOHLE, tak bych se teď mlátil do hlavy. Fakt je špatná, hloupá, repetetivní, nevtipná, nedomyšlená. Jednička byla hra s duší, dvojka je výrobna peněz. Ať si trhnou nohou...
  • Free to play model z toho čpí nehutně. Ať to de třeba dohrát bez placení, game design je tím tak znetvořený že je mi smutno když to hraju. Chci za hry platit, ne hrát odpad.
  • Těch 150 000 000 zákazníků nemyslíte vážně, že? Tolik kusů se ŽÁDNÉ hry neprodalo.
    • Ethy
      Já bych se nedivil kdyby se toho tolik prodalo, v mém okolí tohle hrál fakt každej. I holky který hry prakticky vůbec nehrajou a strašně v tom lamily.
    • Vždyť se to prodávalo i v Číně. Jako F2P. Divím se, že toho není víc.
  • Odulin
    Dobrá relaxárna stejně jako jednička, která mě bavila. Končím Egypt bez útraty, uvidíme jak dál. :)
  • Je to narez, obtiznost prijemne vzrostla, takze odemknout a do mrte prolezt cely Egypt bez utraceneho $ byla opravdu fuska. Jsem spokojeny a muzu jenom doporucit... Ty co nadavaji a neberou v potaz, ze je to zdarma, opravdu nechapu...
    • Ja zas nechapu ty co si mysli ze je neco zdarma. *15*
      • Odulin
        Tak to si nechám prosím vysvětlit....tak je to zdarma nebo není? Já si to teda zdarma stáhnul a nezaplatil ve hře ani fenik.
        • Vo svojej podstate tu hru niekto zaplatil za teba, takže ty môžeš hrať zdarma.
          • Odulin
            Ok, to beru, ale ta hra je prostě zdarma, ať už ostatní platí nebo ne. To jestli jde zdarma dohrát je už věc druhá, ale to ještě nemůžu soudit.
            • Odulin
              Ajaj nepochopen...coz je koukam zrovna i peknej palindrom. :D Nic nechme to.
            • Aha, neco je zdarma at uz za to nekdo zaplatil nebo ne. To dava smysl. Mala rada: Kdyz nekdo za neco zaplatil, nebylo to zdarma. *5*
  • Nevím no, tahle recenze je placená? 9 bych tomu fakt nedal. Ostatně nezávislé user score na metacritic je 6.3, což by zhruba odpovídalo.
    • na metacirics si ale přečti proč davaj lidi malo, vetšina to jsou nasraný androidási že hra není pro jejich system, kdo hru hral/hraje je nadmíru spokojen
    • davidBray
      ty bereš vážně hodnocení na metacritic? :))) wake up man, podívej se na seznam nejlepších her .))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit