Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som z hrou max spokojny. Kopec zabavy a po predani bedniciek cez steam ktore zdarma padaju v hre mam naspet 20€ z hry.. Mam odohratych cca 158 hodin a hra ma doteraz vysla na 10€ ... Dobre je ze bednicky sa kazdy tyzden daju stale predavat a peniazky sa mi postupne cele mozno aj vratia :-) Skoda ze cena bedni isla rapidne dole a tak to ide uz pomalsie, ale myslim ze super kupa aj tak.
  • Llour
    Skvělá hra, ale mají ještě co vylepšovat. Ono když najedete s autem v plné rychlosti do zahradního křesílka a rozbijete se na kaši tak to trošku kazí zážitek. Jinak bomba *3* *3*
    • A nejen to. Už jen hloupost jako nemožnost nabindování výběru zbraní na čísla u EU klávesnice a nutnost použít US mě neskutečně dere :(
  • Líbí se mi ta energie dána do recenze, fakt to působí živě a člověk si dokáže představit ty prožitky ze hry. Václav formu těhlech recenzí dělá celkem často a jsem za to rád, je z něj znát ten vyloženě gamer, a né jen kritik, kterého si člověk lehce splete s neutrálním analytikem.
  • SP AAA hry sú mŕtve. Ľudia chcú filmový zážitok v špičkovej kvalite, ale nechcú platiť viac za tie hry, aj keď náklady rastú obrovsky. Na druhej strane mládež má radšej unikátny zážitok v podobe MP, kde sa dá často začať hrať aj zadarmo. Vydavateľ z Vás nakoniec často vytiahne viac ako pri jednorazovom predaji bežnej hry.
    • ''Unikátní zážitek'' to je trefné, ale pokud někdo sype peníze do ''zkrášlovadel'' je každého věc. Pokud na to má proč ne, v jiném případě už je to o blbosti a zralosti člověka jak se hrou ekonomicky zachází, ve svůj prospěch či prospěch jiného.
    • mx0r
      krasne o tom napisal dan vavra v niektorom leveli, preco SP AAA hry nie su mrtve... a plne s nim suhlasim a dufam, ze ma pravdu, pretoze MP napriklad pre mna absolutne nefunguje. a verim, ze nie som jediny. cim je clovek starsi a s rodinou alebo viac zaujmami, tym menej pre neho MP hry funguju, pretoze MP hry sa oplatia iba ked sa im clovek ma cas naplno venovat, inak je to killfest na jeho ucet. SP si uzijem dej, urcim si tempo a hru si uzijem bez toho, aby som musel pravidelne trenovat. predsalen, headshoty od cinanov (viz pubg) nie su zabavne.
      • Cim jsem starsi, tim me osobne naopak bavi zejmena MP hry, protoze jedine v MP je to ta skutecna vyzva a navic kdyz clovek narazi na dobrou partu lidi, tak zazije to, co v SP nema sanci zazit nikdy.
      • Jack1947
        Protože čonzi to hrají s Cheaty ale naopak na jejich serveru budeš mít žně protože to neumí hrát...

        Je to ... Hnisavec takže ne opravdu nemá pravdu.
        • Ja nie som Hnisavec. On je PS funboy, ja som PC master race!
          • Jack1947
            Zajímavé, téměř totožnej slovosled taky Slovák a podobnej trolling takže že by podobnost čistě náhodná navíc tohle je i na konzolích ( i když v hrozném stavu) a Fanboy" nokli funboy leda že by si bylnějak zábavný *3*
            • Jack1947
              Sice nesouhlasím ale to je jedno, hádat se tady s tebou nebudu jen jsem napsal co jsem napsal a tímto končím *4*
            • Aspoň vidieť, že o tom nič nevieš. Konzoly nie sú monolit, pre PS funboyov je PC to isté ako Xbox, úplne iná platforma. A PUBG zatiaľ na PS4 nie je, takže PS funboys to nejak nezaujíma. A trolluješ tu jedine ty.
  • Za mě by bylo lepší aby to bylo FPS. Takto to člověkam tak nevtáhne a lze koukat kamerou za rohy atd. V FPS pohledu, by boje byly lepší.

    Navíc, je tam hromada podvodníků... Lidi co hrají MP hry na veřejných serverech musí být šílenci, když je to stálé baví i přes podvodníky, bugy atd.
    • ... nejni nic lehčího, než si to přepnout do FPP. Ta možnost tam přeci je. Já hraju jen takto, ať už sólo nebo v týmu. A ano, cheateři tam jsou, ale při takovém množství hráčů se nelze ani moc divit. Já za těch cca. 500 hodin hraní potkal jednoho a hned jsem ho reportoval. Od toho tam je po každém zápase ta možnost podívat se na DEADCAM.
    • Upřesnil bych to. Servery se rozdělují na FPP nebo TPP. V TPP můžeš přepínat ze třetí osoby na první osobu. V FPP už podle zkratky je jen čistě první osoba, kterou preferuji. Někde jsem četl, že by údajmě mělí v TPP locknout kameru, ale je ticho po pěšině a to mě mrzí
    • jenže ve hře je na výběr mezi pohledem z 1. nebo 3. osoby
      • Jack1947
        Tak by mohli mít servery jako mají napřiklad DayZ a bylo by po problému.
  • Ty krávo, to bude shitstorm od milovníků "dobrých" her. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit