zavřít
...

PlayerUnknown’s Battlegrounds – recenze

PlayerUnknown’s Battlegrounds. Když jsem tohle podivné jméno poprvé slyšel, ani ve snu by mě nenapadlo, že se z téhle multiplayerové střílečky stane taková supernova. Kdybyste mi řekli, že okrajový žánr battle royale díky ní exploduje do olbřímích rozměrů, asi bych se nuceně zasmál a v kapse vytáčel...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 10 Starší

• PEZ (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jojo, je to celkem návykové. Pro mne asi hlavně tím, že je každé kolo jiné, hraje se jinde, jinak a většinou i s jinými zbraněmi, protože prostě "tu svou" vždycky nenajdete.
    MM podle ranku v téhle hře není a myslím, že je to dobře. Je to prostě hra jako žádná jiná, i noob může vyhrát. Známému se podařilo celou hru projít a vyhrát, aniž by jedenkrát vystřelil. Zkrátka měl to štěstí, že postupoval do zóny ze strany, ze které nikdo jiný něšel, a v poslední zóně byl na skále a protivníci, pod ním, v místě, na které prostě nomohli vylézt, takže je zabila modrá *1*
    před 11 hod.

reagovat

• kuskusmus (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jo recenze sedí, ALE okolo 120ms latence serveru je u takoveto hry nesmyslna, dokud tohle nepoladi bude to opravdu hodne kazit herni zazitek.
    včera v 18:43

reagovat

• Kojot (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zábava to je, ale mě to taky po měsíci přešlo. Nevím přesně proč, ale asi málo akce a moc plížení.
    včera v 10:03

reagovat

• kuRe (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    https://www.youtube.com/watch?v=YDp87dUytd8
    16.2. (4 dny)

reagovat

• Rufu (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A takhle to vypadá :-) https://www.youtube.com/watch?v=0dG6HliC9OI
    16.2. (4 dny)

reagovat

• kuRe (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já mám nahráno jen 200 hodin a cheatera potkávám každou 3. hru :) Týpek, který střílí do vzduchu a zabíjí lidi na druhém konci mapy je tam běžná záležitost.
    16.2. (4 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    To je DayZ taky a vlastně i více...
    15.2. (4 dny)

reagovat

• facepalm (inkognito)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Az tu hru nebudes vsem cpat, tak ti ju nebude nikdo "dissovat" *3*
    15.2. (4 dny)

reagovat

• Derp (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    když už používate acronym, tak ho aspoň uveďte ve správném tvaru: ARMA III

Jinak článek je recenze, není to žádný rozhovor s vývojářem, který vysvětluje, jak hra vznikla.
    Long story short: nobody cares!
    15.2. (4 dny)

reagovat

• to urcite (anonym)
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Otevři oči? Mě by zajímala spíš ta dedukce z toho, že půl milionu zabanovaných cheaterů = kolik cheaterů potkáš ve hře a závěr o tom, že je to "žůžo". To číslo o ničem takovém vypovídat prostě nemůže a stejně jako každý, koho znám a kdo tu hru hraje, tvrdím, že cheatery nepotkávám. Nemluvě o tom, že na tom dále pracují. Mně vadí, když tu někdo dissuje hru, kterou evidentně nikdy nehrál, a používá k tomu nějaký absurdní vzorce. V CSku jsem potkal xkrát více cheaterů, a to je hra, kde to skutečně vadí. V pubg tě to, že potkáš jednou za 2 měsíce cheatera vážně nenaštve, pokud vůbec budeš mít takovou smůlu, že ho potkáš. Tenhle "problém" řeší jen lidi, co tu hru nehrají ;).
    15.2. (5 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 10 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.227.48.147.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.