Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale u nás bude právě o těch 100 Euro nepochopitelně dražší!!! *16*
    • to se asi stane, ale nemyslím si, že by to bylo nepochopitelné ...
  • calwin
    ináč zaujímalo by ma či xbox 360 tým pádom nebude mať multiplayer v dohľadnej dobe zadarmo... ?
  • Nuzny socky muzou kupovat o 100 dolaru levnejsi Ps4, ja beru Xbox. Nejlepsi ovladac vubec ma jeste 116 vylepseni, paradni hry(Titanfall, Ryse a Halo beats The Knack!), na party se znamejma Kinect 2.0 (Na Ps4 budou muset dokupovat Ps Eye plus drahy ovladace), bezkorurencni online, kterej narozdil od PSN porad nepada, cloud superpower 300 000 serveru a ted navic i obdoba PS+ hry zdarma kazdej mesic. Za all in one luxus si klidne priplatim. Xbox One vladne vsem! *16*
    http://tinytechreview.com/wp-content/uploads/2013/05/One-To-Rule-Them-All.jpg
    • já s tebou souhlasím
    • ale jo, něco zlepšili ... už nemaj ovladač na baterky *2*
    • hry zdarma ano...ale je tu zase to ale...a to ale jen do prosince..tedy dokud nevyjde Xone..takže na xone zadne hry zdarma
    • Další vozíčkář...
    • http://i.qkme.me/eb6.jpg
    • calwin
      si rebel proste... :D
  • ps4 si mi líbí ale ten placenej mp mě docela naštval proto ještě zůstanu pár let u strarý dobrý ps3
    • eroror
      X360 už se platí pár let.. dalo se čekat, že s tím přijde i Sony a zas takovou hrůzu bych v tom neviděl, jen vnutili PS+ více lidem než je tomu u PS3
  • Jako pesimista to vidím tak, že nalákají lidi, podobně jako u PS3 na podporu PS2 her, avšak nakonec tam při updatu firmwaru nebo samotné klonzole online ochranu kvůli vydavatelům asi stejně pridají, protože jim nic jiného nezbyde. Sony tohle dělá běžně. Jinak sympatická je samozřejmě zdarma podpora multiplayeru a streamování her z předchozích generací, což myslím bude pro hodně lidí velké plus, zvláště pro ty, co nemají žádnou konzoli a chtěli by si zahrát pecky jako Red dead redemp. Last of us, Journey apod.
  • Veskoslav
    No co no. Ono to někoho překvapuje? Prostě Sony zase svoji konzoli silně zadotuje, to není nic překvapivého a kdo čekal opak, tak je blázen:) A popravdě mi přijde PS4 stejně hnusná jako Xbox One. Nemá sice otravné věci jako Xbox One, ale věřte, Sony určitě má něco schované v rukávu:)

    EDIT: A že si tady moc lidí nestěžuje na to, že opět musí platit za MP. Mě by to sralo:) A prosím neříkejte nějaký blábol o tom, že se jedná o minimální částku. Tady jde o princip. Nejenom, že máme hry na konzole drahé jak čert oproti pc, ale ještě si muset připlácet za MP? A ani hry zdarma to nevyváží, protože ty, pakliže jsou i na pc, stojí cca 1-5 euro na Steamu v akcích:) Takže ani to není žádná výhra.
    • Miserius
      Hale, nechapu co ti vadi na 100 korunach za mesic kdyz jeste dostanes hru zdarma a zalohujou ti ulozeny pozice u nich na serveru, ALE chapu ze ti jde o nejakej princip stejne jako me sel pri DRM a nekdo proste nechape ze cloveka nemusi stvat par korun ale ten princip a co to predstavuje... Kazdopadne za me PS4 all the way...Pred E3 jsem si nebyl jistej a asi nejvic jsem veril ze koupim PC ale ted kdyz vidim PS4, minimum veci co by me vadilo (jako ze za 399 nebude PS Move? to bych si klidne priplatil abych ten kram nemel) a zbytek je vylozene HERNÍ konzole... Tleskám...Sony muselo posledni mesic jen a jen bouchat sampano u kazdy zpravy Microsoftu
      • calwin
        ja by som skôr povedal že sú spokojný s rozdelením trhu... nelezú si do žita pretože ps4 je vyložene európska a ruská záležitosť... čiže je jasné kto z nich mieri viac na ameriku...
      • Hlavní problém mám s tím, že na PC máš dneska zadarmo nejen hraní online, ale i plnohodnotný hry (třeba Dota 2, Team Fortress 2) a na konzolích máš platit měsíční poplatky, aby sis mohl zahrát multiplayer u hry, kterou sis koupil??? Jak říkám - dřív nebo později si PS4ku asi stejně pořídím, ale tohle mě štve. Dosavadní model PS3 Gold mi vyhovoval.
        • x_ander
          Jako jasně, chápu že jde o princip a jeho podstata mi taky vadí. A pokud na PS4 hodláš hrát mulťák bez toho, že bys jinak využil PS+, tak je to na facku, to bez debat. Ale pořád je to nejmenší zlo a ty hry zdarma to kompenzujou.
        • Miserius
          Hale ja to beru tak ze od Microsoftu a Xboxu ONE mohli "okoukat" spoustu stupidnich nazoru a vybrali si ten kterej mi nejmin uskodi...
      • Veskoslav
        Stejně se bojím, že Sony byla svinně už u PS3, že u PS4 to nebude jiné.
        • Miserius
          V cem? V PS2 kombatibilite? Ted rekli rovnou ze to nebude a mozna casem pomoci Gaikai...Me zase prijde ze SOny jsou vuci hracum vstricny co nejvic muzou...Ja si PS3 necham abych si mohl ps3 hrat, coz je teda trosku pitomy, dalsi krabicka u telky, ale co muzu delat, kdyz na tom mam spoustu her o ktery nechci prijit...
          • Veskoslav
            Spíše se bojím celkově co přijde. Ano řekli to rovnou, ale Sony je Sony....Bohužel.
            • Miserius
              Nemam tuseni, ja doufam ze si to nebudu muset nikdy koupit, tyhle Kinect-Move krámy... Tak 59 euro
            • Veskoslav
              Mě zklamala v přístupu. Měl jsem Sony telefon, nulová podpora, televize Sony nulová podpora, PS3 jsem si nakonec nekoupil kvůli tomu, co naslibovali a nesplnili. Ale nejvíc mě štvala PSP a jeho "podpora" a to, že vycházelo neustále nové a nové a přitom tvrdili, že první generace je to nejlepší, co kdy udělali. A Vistu už neřeším vůbec předražená hračka.

              Jinak kolik bude stát ta kamerka? Jsem myslel, že je to v ceně těch 399 jako u Microsoftu.
            • Miserius
              Proc tak Sony neveris? Cim te zklamala? Me nicim, krome Vity *2*
    • Placený online MP mě taky štve už z principu. Pokud vážně bude i základní online hraní zpoplatněno, tak si PS4 při launchi nekoupím. Ale je jasný, že dřív nebo později vyjde nějaká PS4 exkluzivka, která mě ke koupi donutí, známe Sony *4*
    • x_ander
      S tím placeným multiplayerem máš recht. Zas na druhou stranu PS+ není jen o multiplayeru, ale taky např. o spoustě hrách zadarmo. Takže ono se to zase vykompenzuje. Ale jde o princip, to je jasné. Mě osobně třeba tohle ale trápit moc nemusí, multiplayer hraju jen vyjímečně.

      Za mě to vyhrává na plné čáře PS4. Ale, jak jsem psal níž, neznamená to, že Microsoft může jít do kopru. Jen jde každá konzole jiným směrem a potencionální zákazník si vybere co mu více vyhovuje. Úspěch budou slavit obě, o tom žádná.

      Já ale v létě půjdu teprve do PS3, takže nex-gen mi bude v nejbližším roku nebo dvou ukradený.
      • S tou PS3 ti trochu závidím, co máš všechno před sebou. Demons Souls, Uncharted série, Valkyria Chronicles, Ni No Kuni, Yakuza série, Killzone série, dva díly God of War, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain... PS3 exkluzivky patří k tomu nejlepšímu, co na herní scéně kdy vzniklo.
        • x_ander
          Přesně tak, už se na to dost těším. Navíc všechny ty hry jsou dnes už za hubičku, takže pecka. A PS4 mi neuteče. Za dva roky si ho koupím v levnější slim verzi a bude na něj už taky slušná řádka her za pár kaček.
      • Veskoslav
        Taky si myslím. Xbox je spíše takové multimediální centrum, bohužel jeho služby půjdou naplno využít akorát v USA a Západní Evropě a PS4 je klasická konzole. Bohužel Sony už minulý rok bylo ve ztrátě, tak by mě ksakru fakt zajímalo, jak si může dovolit opět takto silně zadotovat další generaci konzolí.
        • Podlě mě PS4 nebude nějak extra dotovaná, xbox one má navíc kinect, kterej defakto tvoří ten rozdíl ceny..
        • Tak je otázka, jestli to nějak zvlášť dotují. Všechny komponenty jsou víceméně off the shelf, vlastní vývoj konzole Sony moc nestál (v porovnání s architekturou CELL v PS3). Cenovku Xbone podle mě zvedá hlavně to, že součástí každého balení je kinect 2.0.
  • Zerathus
    Tak já uvažoval o koupi Xbox One protože se mně líbil 360. Připadal mi takový pohodlnější. Jakmile jsem ale zhlédl tu konferenci tak mam jasno. PS4 já jsem tvůj a ty jsi můj *1* takhle bych to viděl na na celou věc Xbox one vs PS4 http://24.media.tumblr.com/4b406857ae78405ec5157969e19cfac8/tumblr_mo7jbcoCjn1qce7tgo1_r2_500.gif
  • 1988
    Tak na ofico CZ strankach playstation je také za 399€ - http://cz.playstation.com/ps4/
    pokud ta cena bude u nás konečná, tak neváhám a při zahájení kupuji abych je i podpořil, protože ta cena je za něco takového parádní *4* .. je tam i více fotek celé konzole ze všech stran ...
    • Erien
      Asi těžko to může stát 399 dolaru u nás.

      Edit: sorry znak jsem přehlédl ale, minimálně marže obchodu to zvedne ještě stejně jako u xboxu.
      • Však napsal cenu v Eurách mistře blbsu *6*
        • Erien
          "blbsi" no, ale stejně jako ty ses přepsal já se přehléd .)
      • Kozy
        eur
      • nj, on ten symbol eura je od dolaru k nerozeznani :)
  • Sony wins, flawless victory, fatality.
  • Miserius
    O 100 euro min, zadne omezovani bazarovek, zadna nutnost pripojeni,vykonejsi hw...ps+ si platim stejne...No, Sony uz ted vyhrála *1* (pokud si nejakej !hrac! koupi Xbox One, neni normalni)
    https://www.youtube.com/watch?v=kWSIFh8ICaA
    Ted prosakujou dalsi informace jako zadnej region lock atd...No proste vylozene konzole pro hráče, ne pro peněženky kravaťáků...
    • Ethy
      Tohle video jsem viděl nějak ráno a neskutečně jsem se u toho nasmál :D, pustil jsem si to asi 7x za sebou a prostě líp to Sony natočit fakt nemohla *1*, doufám že si v Microsoftu trhaj vlasy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit