Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Na 3d filmy mate blu ray a na hrani konzole .Na hdd si tahejte rip blu ray mkv a poustej v pc /smart tv nebo jaka kolik tv co umi usb moje 50" LG to umi a cokoliv tam dam tak si pustim na to nepotrebuju ps4 .Update urcite jednou prijde i na ps4 ale opravdu nechapu proc tolik lidi troli ze jim to na ps4 chybi .Me ani nahodou.
    • Ne kazdej je ovce *15*
      • God-of-War
        Tahle konzole je urcena na hry, takze pokud si od launche ocekaval multimedialni prehravac, tak si blb.
        • ucho
          Já očekávám konzoli určenou na hry s možností přehrávání BluRay filmů. BluRay mechanika tam je, nic nebrání tomu, aby to nebylo možné. Na řadě BluRay filmech je dokonce nálepka o přehrávání na PS3, tedy přehrávání na PS4 beru jako samozřejmost... Ano, nepotřebuji to na launch, ale bylo by fajn to do roka od launche zprovoznit...
          • Jestli e nepletu, tak BD na PS4 jde krome 3D, jehoz marketingíva bublána davno splaskla. PS4 je predevsim herni konzole, multimedialni funkce jsou omezene, a sony se tim nijak netaji a deklarovala to. Chapu ze ti to nemusi vyhovovat, ale pak sis nemel ps4 kupovat. Je v poradku, ze se sony zvolila strategii, ze se nejprve venuje herni strance a tohle si schovava na potom. Nejsi stredobod vesmiru, podle ktereho by se vse melo ridit. Mne zase vadi absence dlna, takze cekam s nakupem, nez ji sony doplni a nevykrikuji, ze kdyz to mela ps3, tak to u ps4 beru jako samozrejmost. Sony evidentne nestiha a nechtela mit rocni zpozdeni za xboxem, jako ho mela v pripade ps3 a dost se ji to vymstilo. Takze funkce pridava za pochodu podle svych stanovenych priorit. Ted by ps4 meli kupovat lide, kterym ty chybejici funkce nevadi a postupne by se meli pridavali dalsi, jak bude sony pridavat funkcnost.
            • ucho
              Jejdasku, co takhle nejdřív číst, co píšu? Lépe se tím vyvaruješ toho, abys nepsal kraviny. Já si PS4 nekoupil, protože ještě v tomto směru nenahradí PS3. Jednoduché a logické, nemyslíš? Nepovažuji se za středobod a nechci, aby se vše podle mě mělo řídit, ale tato pro mě nevýhoda je jedním z důvodů, proč jsem si PS4 ještě nekoupil. To snad není tak těžké pochopit... Když to vezmu ad absurdum, ty tady teď vykřikuješ, že PS4 nemá DLNA a já ti odpovím, že sis teda neměl PS4 kupovat. Doufám, že chápeš, co jsem tím chtěl říct...
              Tedy napsal jsem, co od té konzole očekávám a počítám, že časem budou funkce doplněny, není to žádné hanění a stěžování si a podobně. Neexistuje žádný logický důvod, proč by PS4 neměla mít plnou podporu přehrávání BluRay filmů. Navíc Sony si na tomhle celkem zakládá.
    • ucho
      To, že to tobě nechybí, neznamená, že to spousta lidí neocení. Nepotřebuju mít u televize ještě další přístroj (3D BluRay přehrávač), když tohle z logiky věci může zastat PS4. U PS3 to tak funguje bez problémů. Tedy sem tam na ní něco zahraju a sem tam si pustím nějaký film. Ano, lidé, kteří si pouštějí jen ripy stažené z internetu, po PS4 opravdu nepotřebují nic navíc, když jim to zvládne přehrát televize, což je asi nejpohodlnější řešení. Jsou ale lidé, kteří si holt nějaké ty filmy kupují, a v takovém případě opravdu nepotřebuji "další" přehrávač...
      Není to trollení, prostě jen rád využívám další službu, kterou PSko nabízí a dokud to nebude umět i PS4, je o motivaci ke koupi méně. Samozřejmě ale nečekám, že po koupí PS4 se zbavím hned PS3, ale prostě i tak...
      • bez problemu to na PS3 nefunguje. V MKV je polovina dostupneho obsahu a vybirat si pri hledani filmu v jakem formatu je, aby to fungovalo, je fakt ptakovina.
        • ucho
          Možná pomůže si můj příspěvek pořádně přečíst a porozumět mu.
  • PS4 je horký kandidát na mé nové herní zařízení, jsem rád, že se ty multimediální funkce tímto tempem vyvíjejí přesto, že konkurence je za humny, jen tak dál... Až dojde za půl roku na lámání chleba, pak snad už budu pořizovat solidního "všeuměla"...
  • ucho
    no až bude PS4 ohledně přehrávání BluRay filmů na stejné úrovni jako PS3, tak pořídím. do té doby si počkám.
  • Super. Už tam jde přehrávat film přetáhnutý z flashky?
    • A je to tak tezky tu flashku pichnout rovnou do tv? Nebo mas ps4 a hrajes na crt?
      • Mám dataprojektor. Zvažuji koupi PS4 a nechtělo by se mi to furt přepínat z jednoho do druhého, jen abych se místo hraní, koukl na film.
    • Imho nejde, je to ostuda, ale ono to popravde plnohodnotne neslo ani na PS3. :) I tam sla sotva polovina formatu.
      • musis zmacknout trojuhelnicek a zvolit "display all" *1*
        • Miserius
          No tak to doufám že věděl *1*
          • Takže normální AVIčka a MP4ky jdou? :)
            • Miserius
              No samozřejmě, nejde JEN MKV... Ano JEN, nemá si ten šašek nadnáma pirátit blbý ripy
              Ale teda mluvim o PS3, PS4 nevim jesti už jde, ještě nemam (prozatim pro mě naprosto zbytečná krabička)
      • Miserius
        ? Mě teda PS z flashky nepřehraje jen MKV
        • "jen" mkv? *15*
          • Co se ti nelibi. Kde prodavaji filmy v mkv? Imho mimo piratstvi bezvyznamny format.
            • vlastik.plaminek
              Třeba digitální distribuce? Sice nevím, co používají za formáty, ale .mkv mi příjde jako jeden z nejlepších. Každopádně je lepší než třeba .avi, které při klasické scénové (rozuměj zastaralé a zbytečně velké) kompresi na 700MB vypadá jak můj včerejší oběd dneska ráno a zní ještě hůř.
              • Reakce na příspěvek:

                Ja se neptam na to co nevis, ale kde se ten format legalne pouziva, aby jeho podpora mela pro sony smysl. Standard je dnes mp4. A avi je jen kontejner, o kvalite nic nevypovida.
  • vudce
    Sakra to vůbec není špatný - určitě to vyzkouším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit