Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co má PSN společné s multiplayerem? Pokud vím, tak MP si na PS3 zajišťují vydavatelé. Proto je taky tak spokojeno Valve.
    • Pouze doplnění. Na PC taky nemáte žádná Live :-)
  • No jo ... to je to slavny hrani na PSN zadarmo ... *2*
  • bad company 2 nejlepší hra a mp co jsem kdy hrál
    • najvacsia nuda ever. vobec mi to nejde nikto nehra timovo kazdy tam pobehuje hore dole jak debil. Ale hlavne je to oničom
  • mag doporučuju, je to fakt přísný *5*
  • Killzone 2, Borderlands, Far Cry 2....bez problemu. Na MAG se chystam, je to pecka.
  • MW2 se hrát nedá dnes sem malem rozmlatil obrazovku pac z 15 her 14 nacheatovanych BBC2 uz nehhraju moc lehka hra MOH je asi zatim dost dobra na MULTAK
  • jj to taky jedu:) sem v klanu u kámoše hele... přidej si můj nick do frendů a pořešíme *1* *2*
  • CoD neřeším. Hraju M.A.G. *1* Jedete to ještě někdo, zatím jsem tam moc Čechů nepotkal?
  • chcal of duty...je to bezcenná hra a mulťák blbne jak na ps3 tak na kompu..o shitboxu ani nemluvim. poďtě raději někdo dát killzone2 nebo něco *2* mam nick terminator00777
  • To tu opravdu nikdo nehraje GTA?
    • hru mam a ještě jsem po netu nezkoušel, ale rád bych si zahrál *3*
      • Po netu je super pecka. Ne že by to už tak dobrý singleplayer potřeboval. Jaké máš PS3 ID?
        • srotka moje id name--PS3 pridejte si me kazdeho cecha rad uvitam *1*
        • máš pravdu. Singleplayer mě bavil fakt dobře, hlavně graficky je to výborná hra....v 1080p *4* ....Jimbo_CZE....tak si mě přidej *3*
          • haha prej 1080p ty jsi naivní vůl haha...
            • co je na tom? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit