Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje mýšlenky vypadaly zhruba takhle:
    "A hele, nový 3D brejle.. ježiš ty sou ale ošklivý, vždyť to vypadá jak hračka pro děti.. a za 10k, to musí bejt nějakej šunt ne.. jo ahaaa, ono je to na konzole (chápavý výraz) tak to pak jo.. no a nebude těm konzolovým hráčům z toho blbě, neni nic horšího než kdý se VR hra začne sekat a 30 fps je takový permanentní sekání... a to rozlišení, vždyť ty konzole nedaj ani fullHD.. a tohle vlastně žere dvojnásobek výkonu, takže to pojede 320x200 v 10 fps asi.. hm hm, a tom bych tedy nechtěl hrát, to těm konzolistům nezávidim už takhle musí být to hraní na konzoli utrpení i bez brýlí.."
    • Málo vyděláváš, tak pak máš takovýhle závistivý komentáře. Já mám jak herní PC, tak ps4 a obojí plně využiju.A takhle to má většina,jak ty jim říkáš," konzolistů". Mají jak PC tak konzoli.Do VR bych šel taky, ale bojim se, že na to nebude dost obsahu zatím.
    • Bylo by možná fajn podívat na konferenci Sony ze záznamu na E3.
      • Konference Sony na E3 mě baví, hlavně když představují své exkluzivity, které běží v backstagi na našlapaném PC. *15*
      • pár takových konferencí Sony jsem už viděl, když ne přímo lžou, tak mají tendenci na nich realitu značně přikrášlovat, pochopitelně, jde především o marketing a těžko budou řikat věci jako "naše nová konzole bude mít při launchi lehce podprůměrný výkon který se vyrovná některým slabším PC, ovšem během životního cyklu se situace bude dále zhoršovat" to by toho moc neprodali *1*
        • já bych si chtěl asi nechat vysvětlit pojem slabší PC. mám herní sestavu za 35.000, na níž se seká AC: Syndicate tak, že ho musím hrát na minimální detaily a poloviční rozlišení, zatímco na PS4 za smradlavou desítku běží ve full hd a zcela plynule. ano, jsou hry, který rozběhnu na PC líp (MGS, Zaklínač, Doom etc.) než na konzoli, ale sorry, za trojnásobnou cenu očekávám, že mi poběží všechno. bohužel optimalizace je něco, co u PC nelze zaručit, a proto je tam každá hra sázka do loterie, jak to komu poběží, komu budou mizet textury, vypadávat zvuk, mrvit se stíny atd. atd. na PC jsem strávil hraním tak 20 let a komfort konzolí už je pro mě dneska těžký měnit (na PC hraju už jen strategie a občas fps střílečky). hodiny googlení specifickýho problému, aktualizace každýho driveru jsou opravdu unavující. na konzoli buď běží hra na 100% bez přičinění uživatele, nebo to vyřeší v rámci maximálně hodin vydavatel.
          • takovou pohadku by nevymyslel ani strejda ulmes *1*
    • Neměl by si být takový realista. Zkus se trochu zasnít a na chvíli uvěřit v nadpřirozeno, jako správný Sony fanoušek...
  • Ano super nova technologie ktera vam prinese super zazitek na 15 minut nez se z toho zeblijete lol
  • Pokud jde o obsah, xxx uz na vr je, coz je zaruka, ze to fakt neupadne v zapomeni...
  • Stejně podle mě 30fps bude stačit. Oči víc jak 24fps nevnímaj.
    • Asi jak u koho, ty moje 60 fps vnímaj *1*
  • Cars a War Thunder, jestli to na tom časem poběží, tak to bude to pravé.
  • C-BEAM
    problémem je to nejpodstatnější - obsah. Kvalitní tituly na min 90 fps nepoběží, i dobře optimalizovaný Doom často padá na 50 i 40 fps a na 60/120 interpolovaně bude hra sice plynulá ale stoupnou latence které budou v součtu překračovat limit který si stanovil např. Oculus a tedy VR bude způsobovat motion sickness u velké části klientů. Byl bych velmi opatrný s nákupem.
    • kvalitni tituly tim myslis graficky? tak se proste ubere na grafice no, kdyz se odstraní vsechny blury, bloomy, aberace a tisic dalsich pitchovin tak to grafice spis pomuze. Doom na ps4 padá na 40 fps? Tak to je fakt cinema. Na svym 4 roky starym pc to v 1200p na ultra davam na 60 locked. Ale to uz sme zase jinde malinko.... popravde, taky moc nechapu jak chtej na konzolich rozjet VR, podle me proste downgradem grafiky jak sem psal. Ve VR je to i o necem jinym podle me, a i jednoducha grafika kdyz se pojme spravne a spoji se s good gameplayem muze bejt supr zazitek. Ale nic pro me, me je blbe i z 3d monitoru, muj mozek nesnasi jakýkoli oblbování, nefunguje to na mě
      • Tak jako ono 3D budou lidi kupovat kvůli grafice. Asi nikdo na tom nebude hrát Fallout 1 kvůli tomu, že je to dobrá hra.
  • Razer HDK 2 bude tusim za stejnou cenu. Tak jsem zvedavej.
  • blbost pro magory
  • Mne se to libi, asi do toho pujdu tarka ihned. Pockam si na první recenze a kdyz budou pozitivni, poridim si to. Je to budoucnost a ja ji podporim. V prvni rade to musi byt velmi snadno pouzitelne, to je zaklad.
    • Já bych do toho šel taky hned, ale jenom pokud bude v ceně minimálně roční dodávka kinedrylu. Ve 30 fps to bude záhul...
  • Jack1947
    Tolik a ještě méně měl stát Oculus. ( tedy asi 7990,.). Takže zase Sony +akorát nevím jestli zmáknou aspo těch 60fps protože mín jak 60 -30 bude trhané a nehratelné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit