zavřít
...

PlayStation VR je nový název pro virtuální realitu Project Morpheus od Sony

Zapomeňte na Project Morpheus a zapamatujte si PlayStation VR. Zatímco Project Morpheus bylo kódové označení pro testovací verzi virtuální reality od Sony, PlayStation VR je už oficiální název budoucího produktu, určeného pro koncové uživatele a zákazníky. Jestliže tedy budete chtít příští rok koupit...
  • firebug tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No nedávno jsem poprvé zkoušel VR řešení od Samsungu (www.samsung.com/globa...x.html) a mé nadšení z "nové" technologie to patřičně zchladilo. I když jsem tam měl údajně nějakej ten "4k display" (asi Galaxy Note 4), tak obě prezentovaná -trošku interaktivní- videa na mě působila dost rozmazaným (nebo spíše neostrým) dojmem.
    Celkem zajímavý zážitek, ale dobrovolně bych si to na hlavu, na dobu delší než 10 minut, nedal. Wow efekt se nedostavil ani v nejmenším. Na současném HW to, dle mého, nemá moc velkou cenu. Měli to nechat ještě několik let uzrát...
    17.9.2015

reagovat

• Dan (inkognito)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    blicí kyblík ke všem předobjednávkám zdarma *11*
    17.9.2015

reagovat

• Hnisavec (inkognito)
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Na filmy to bude pecka
    17.9.2015

reagovat

• Fit Girl (anonym)
    10 souhlasí, 2 nesouhlasí
    nechápu jak to chtěj na PS4 rozjet? leda s totalně osekanou grafikou nebo nejaky "specialni" hry co plynule rozjede kdejakej telefon. Fakt, vzdyt je potreba renderovat dva obrazy s pořádnym FPS (coz neni 30...) a ta konzole ma problem renderovat poradnej obraz 1x. Nechápu, to bude něco :D
    16.9.2015

reagovat

• Mikek (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Dobra otazka, ale v Sony asi nejsou uplni blbci, aby tohle nevedeli a nemeli to nejak vychytane.
      16.9.2015

reagovat

• Fit Girl (anonym)
        5 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jn ale ani ja nejsem blbej a vim, ze HW s fixni konfigurací a výkonem neni nafukovaci, proto je jasny, ze hry co natom pobežej budou mít ty propriety, co sem popsal, osekanou grafiku na kost či to budou jednodušší hříčky. K čemu to pak vlastně bude? Uvidíme...
        16.9.2015

reagovat

• keyser.sozey tiscali.cz
    9 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Taková škoda. A já se těšil, že k tomu přibalí červenou lentilku.
    16.9.2015

reagovat

• haha (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      takový hezký nick z dobrého filmu ale ty tvoje hlody *15* Ach...
      16.9.2015

reagovat

• Fit Girl (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      červenou lentilku si koupíš po pulnoci někde na rohu ulice... pravej kyberpunk ! *5*
      16.9.2015

reagovat

• C (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Stavím se to zkusit. Teda jestli tam nebude extrémní řada, zas tak mě to nezajímá, abych čekal milion let.
    16.9.2015

reagovat

• Pablo (anonym)
    9 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jak kreativní... *7*
    16.9.2015

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.63.172.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.