Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    No nedávno jsem poprvé zkoušel VR řešení od Samsungu (http://www.samsung.com/global/microsite/gearvr/index.html) a mé nadšení z "nové" technologie to patřičně zchladilo. I když jsem tam měl údajně nějakej ten "4k display" (asi Galaxy Note 4), tak obě prezentovaná -trošku interaktivní- videa na mě působila dost rozmazaným (nebo spíše neostrým) dojmem.
    Celkem zajímavý zážitek, ale dobrovolně bych si to na hlavu, na dobu delší než 10 minut, nedal. Wow efekt se nedostavil ani v nejmenším. Na současném HW to, dle mého, nemá moc velkou cenu. Měli to nechat ještě několik let uzrát...
  • blicí kyblík ke všem předobjednávkám zdarma *11*
  • Na filmy to bude pecka
  • nechápu jak to chtěj na PS4 rozjet? leda s totalně osekanou grafikou nebo nejaky "specialni" hry co plynule rozjede kdejakej telefon. Fakt, vzdyt je potreba renderovat dva obrazy s pořádnym FPS (coz neni 30...) a ta konzole ma problem renderovat poradnej obraz 1x. Nechápu, to bude něco :D
    • Dobra otazka, ale v Sony asi nejsou uplni blbci, aby tohle nevedeli a nemeli to nejak vychytane.
      • Jn ale ani ja nejsem blbej a vim, ze HW s fixni konfigurací a výkonem neni nafukovaci, proto je jasny, ze hry co natom pobežej budou mít ty propriety, co sem popsal, osekanou grafiku na kost či to budou jednodušší hříčky. K čemu to pak vlastně bude? Uvidíme...
        • Zrzzek
          A v jakym rozlišení jedou ty dva obrazy? Jestli je každej HD, tak by neměl bejt problém ne?
          • filmových 25fps bude na VR dobrej humáč i v 2x fulHD
  • Taková škoda. A já se těšil, že k tomu přibalí červenou lentilku.
    • červenou lentilku si koupíš po pulnoci někde na rohu ulice... pravej kyberpunk ! *5*
    • takový hezký nick z dobrého filmu ale ty tvoje hlody *15* Ach...
  • Stavím se to zkusit. Teda jestli tam nebude extrémní řada, zas tak mě to nezajímá, abych čekal milion let.
  • Jak kreativní... *7*
    • Hlavne je to srozumitelne a to se pocita.
    • Zrzzek
      Taky si říkám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit