Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím, že ta kampaň tomu hrozně chybí (alespoň v mém případě) sandbox je sice fajn, ale bez cíle se brzo opije. U budovatelských strategií vyžaduji nějaké hlubší cíle, které se snažím splnit a co hlavně chce to mít různé scénáře (nejlépe povolení stavby jen určitých budov s tím, že třeba v každé misi se repertoár zmení či rozroste, specický terén, rozestavěné vězení, etc). Prostě aby to bylo jako každá dobrá plnohodnotná budovatelská strategie. Zatím v alfa updatech přidávají nové a nové featury (a přijde mi že občas tam toho je až skoro moc, že se z toho stává guláš), ale to co sem tam chtěl vidět už od vydání první alfy tam pořád neni a nvm jestli to mají vůbec v plánu udělat. Taky doufam, že oznámení plné verze neni jen PR tah, když je zřejmé, že budou updatovat hru i povydání stejně jako teď u alfy.
  • Pro pochopení celý hry doporučuji shlédnout všechny díly:
    https://www.youtube.com/watch?v=Zrwjml9nW6Q
    • Chim
      Proč musí "každý" youtuber mluvit jak d*ment?
      (Co je ku*va nevhodného na slovu d*ment?)

      EDIT: Než poslouchat tohle, já dám raději přednost vývojářskému deníku: https://www.youtube.com/watch?v=KDDzSOS0vzc
  • Nejlepší jsou popisky těch vězňů. Měl jsem jednoho s přezdívkou Uruk-hai a v popisku měl, že poté, co někdo zkritizoval jeho oblíbený film, ho popadl vražedný amok a nakonec skončil u mě se 75 lety a trojnásobnou vraždou. *15*
  • Pokud tomu přidají mise které budou mít určité specifikace a limitace které budete muset splnit. a bude třeba otimalizovat svoje návky stavby vězení aby jste uspěli a bude to dostatečně obtížné .. pak to bude velice dobrá hra .. Jako sandbox je to zatím dost nuda protože jednou vymyslíte co a jak a hra už nemá co nabídnout
  • doufam, ze dodaji plnohodnotnou kampan, ta ukazka co tam zatim je vypada dost dobre
  • Kozy
    Super, gangy tomu chyběli. Snad to po hodině hraní nebude taková nuda jako doteď.
    • Kallessin183
      Hru jsem si pořídil nedávno a vyzkoušel jak s gangy, tak bez nich a musím uznat, že docela zamícahjí kartami... Moc členů v jednom bloku a brzy je tu vzpoura, nebo aspoň mrtvý vězeňa to v tom lepším případě...
    • bude, věř mi, zapnul jsem to po půl roce a vydržel jsem hrát hoďku a půl. zkusim to zase za rok pokud si vzpomenu :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit