Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ps
    Nemam nic proti arenovym soubojum ale proc to nedali jako jeden z modu a neni tam i mod kde by se na mape rezalo 40 hracu, dobyvali se hrady atd. Zrejme by pak produkcni hodnota hry stoupla o 100% a ubi radsi udela levnou hru a zbytek penez narve do marketingu
    • Morraw
      Kdyby jsi hru hrál, tak bys pochopil, že aktuální design je pro 40 hráčů nevhodný a není ani cílem hry. Nehledě na to, že víc hráčů by přineslo více škody než užitku.
      Neříkám, že by se mi do budoucna nelíbil větši mod 6vs6 nebo rovnou 4vs4vs4. Ale více hráču by nefungovalo.
      • Vzdyt o tom mluvim, 4 hraci + tupa AI se muzou kompetitivne rezat kdekoliv, i na zahradce pred domem. Takova hra je levna. Ale udelat vhodne mapy pro 20 az 40 hracu, to uz neco stoji.
        • For Honor funguje skvele v osobnich soubojich, rozhodne ne v davovych scenach. A umela inteligence tady dovede hodne zatopit. Absolutne neplati, ze zivi hraci maji proti AI vitezstvi v kapse.
        • Morraw
          To není vůbec o mapách. Při tolika hráčích se z toho stane obyčejný grindhouse, kde vyhraje hrubá síla a ne taktika. A můžeš mít vypiplanou mapu jak chceš. Tohle se děje obecně u her, které mají mody s 20 a více hráči.
          • XorxoxTalarius
            No nevim ... treba v Eternalech vyhrava taktika nad hrubou silou na plne care ... takze je to spis level designem
  • Morraw
    Na video se nedívám. Už se těším, až si to ve hře odemknu sám. Jen se bojím, vzhledem k mitrotransakcím a malým odměnám, že to bude jeden velký grind se k těm věcem dostat.

    Jinak k betě jsem se moc o víkendu nedostal, ale každou hru jsem hrál s hráčema z mé frakce. V předchozí betě to bylo dost pomícháné. Může to někdo, kdo hrál více, vyvrátit nebo potvrdit ?
    • Je to absolutne promichane. Co si kazdy hrac vybere, hraje. Pribyvsi mod 4v4 je zabavnej.

      Hraci jsou ale obecne zver, co si vzhledove moznosti vyklada tak, ze je nutny na figurku naplacat vse, co jde. Po bojitich pak behaji pitoreskne polepeni panacove. Na druhou stranu, vizualni motivy se autorum fakt moc nepovedly. Vytvorit decentni a uveritelny esteticky dojem si zada povypinat co povypinat jde a z nuvypnutelnych motivu vybrat ten, co nejmin rusi a zvolit nejvybledlejsi moznou barevnou paletu.

      Zivi hraci jsou zkratka zlo. Vic sasku nez ctnostnych bojovniku )). Po soubojich jsem se gestem respektu uklanel jen ja. Obvykle hraci spusti animaci se zvukem a nez se stihne odehrat, tak prerusi a tak stale dokola. Takze souboje konci hekajicimi ritiri ve smycce animovanyho glitche. A to po nevkusne nasilnych zakoncovacich animacich dela ze hry vazne divnej zazitek.

      S vypnutym hudem nedaja adekvatne hrat. Z animaci se u vetsiny bojovniku neda smer uderu vycist. Hral jsme to bez UI celou dobu (a fakticky velmi uspesne), ale v urcitem momente se oponentu ujmou zkuseni hraci a na ne jsem byl bezradne neefektivni. Kdyz jsem si UI zapnul, tak se situace naprosto otocila. Prijde mi zalostny, ze jako hrac pak pozornosti nebojuju s oponentem, ale s trojuhelnikovou smerovou sipkou. Animaci efektne detailni, ale az ve druhem planu...

      Me beta stacila.
      • Morraw
        Jo vlastně. Zapomněl jsem, že na začátku si můžeš vybrat koho chceš. Trochu to ničí imerzi no.

        Jinak chápu tvé pocity. Jméno a myšlenka hry nejdou ruku v ruce s hratelností. Ale živí hráči to vždy otočí na hlavu. Možná kdyby oficiální videa a gameplaye tlačily na určitou formu cti při soubojích, tak by to začali kopírovat i samotní hráči

        Třeba v modu Brawl jsem po výhře nad mým soupeřem vždy čekal, než dobojujou ostatní dva, místo abych srábacky zautočil zezadu. Opačně se mi to bohužel nestalo ani jednou.

        Každopádně nějaká iniciativa už se rýsuje
        http://forums.ubi.com/showthread.php/1570116-The-Duelist-Code-of-Honor-(DCoH)
  • Ja videl par videi (nektere byly i oficialni) a AI bojovnici nic nedelaj jen cumej (asi jako v prvnim assassins creed).
  • Zlatý Assassíni,,, fakt bych raději bral třeba optimalizovaný AC,,, než optimalizovaný honor
  • hral jsem betu a nechytlo me to, nejhorsi na tom vsem bylo intro a rikal jsem si to vymyslet muselo dat hodne prace tak 3 minuty srani na wc......
    • XorxoxTalarius
      Tak jsem se schvalne na to intro podival a je to jeste horsi nez jsem si myslel :D Skoro to vypada jako by pouzili nejaky generator :)
      • přesně, je to tak debilní, až se tomu nedá ani věřit...ale kidy to chytne
  • XorxoxTalarius
    Musi se nechat ze tu kustomizaci maji udelanou pekne, jsem kazdopadne hodne zvedav na recenze plne verze a toho jak si hra povede treba za pul roku.
    • ted o vikendu byla free beta ne ? hral to nekdo ?
      • Zezacatku nadseni a pak me doslo ze zaprve, je to zcela nehratelne na mysi a klavesnici a tim myslim system kryti, kterej proste logicky funguje lip na analogovem hejblatku gamepadu nez ty silene posuny mysi. Reakcni doba je na naky souboj taky naprosto nahodila, postavy musi dokoncovat sve animace, logicky ale je tim padem tezke si cokoliv nacasovat a to v momente kdy parry je napr sekundova zalezitost je proste spatne. Hricka dobre, ale plnohodnotna hra i pres veskerou vymazlenost to proste nebude
      • Ja jo, teoreticky to neni spatny, ale ve vysledku me bavi vic Chivalry, to je sice nedokonalý ale zato hodne zabavny a srandovni. FH se snazi bejt realisticky a komplexní, ale ve výsledku je otravny a cely dve hodiny, ktery jsem hranim strávil, se mi stýskalo po Chivalry.
        • nj, toho jsem se obaval
      • S kamarádem cca dvě hodiny, vyzkoušeli jsme asi čtyři třídy bojovníků, herní módy duel a dominion. Zábavná hříčka, ale za chvíli to bylo dost repetitivní. Souboje jsou dost těžkopádný, komba nijak zásadně zábavný krom kosmetických finišů - useknutí hlavy atd. Map není moc, na duel stačej a bylo pár zábavnejch momentů kvůli prostředí - pády a sražení z mostu, obíhačky... Dominion je dost nepřehlednej, bojovníci se pletou s minionama, ale zas je to tak nějak válečně zmatený. Mapy bez nápadu, jednotlivý body se příliš nelišej, pobíhání sem a tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit