Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne nejaka zajimava hra se starsi grafikou, ne jak spousta dnesnich upravenych flashovek do starsiho vzhledu
  • Nejvíc se mi na té hře líbí ta hudba na pozadí. A teď vážně. Ta grafika je fakt roztomilá. Jasná koupě *2*
  • Jo, tohle vypadá fakt dobře o dost lepší než ti kostkáči z posledních recenzí, kdyžtak na steamu je trailer který toho ukáže víc http://store.steampowered.com/app/115800/
  • Po shlédnutí traileru je vše jasné. Tu hru prostě musím mít!!!
    Kam se hrabe Blizz s jejich filmečky *2*
    • Tak ne, chyba v Matrixu. V článku sice píšou o taileru, ale vložili teaser. Trailer je celkem fajn.
  • Dlouhý vývoj je na tom vidět. Kdyby na tom makali 20 let tak to snad bude textovka bez grafiky *15* která pojede na mikrovlnce...
  • 9 let vývoje..., ta grafika tomu odpovídá *7*
    • kubi-wan
      No vidíš... a mně ta grafika třeba přijde nádherná.
      Proč tady v diskuzích nejvíc prskaj jen lidi, co se jim nelíbí pixel-art? Když vás to nezajímá, tak reagujte na něco, co vás zajímá.
      Když ale ono hejtovat je tak snadný... *7*
      • Tak on je pixel art a "pixel art". Tady souhlasím, že to je pěkné a nijak mi to nevadí. Ale když se tu objeví něco, co mi spadne do soudku "pixel art", pak nevím proč bych nesměl nenapsat, že mi to přijde hnusné. Pro objektivitu je pluralita názorů důležitá.
        • kubi-wan
          Ale tak ovšem. Neřikám, že pixel art je vždycky super. Mně to u spousty her taky přijde hnusný. Jen kroutim hlavou nad tim, že jakmile se tady objeví jakákoli zpráva o nějaký pixelatý hře, sletí se sem hejno "vševědoucích diskutérů", který sem začnou psát, že je to sr*čka, "protože je to pixelový"... je to únavný a věřim, že nebejt těhlech zbytečnejch blitek pod každym takovym článkem, nemálo slušných diskutujících by si tu i ráda zadiskutovala...
          • Nebo jestli ti to vadí konkrétně jen u toho pixelartu, tak zkus navrhnout redakci, ať u každého takového článku systém automaticky vygeneruje příspěvek typu "nádhera=souhlasím; hnus=nesouhlasím", který by zůstával nahoře. Pak by stačilo jen dát hlas a zbytek by byl prostor pro "kvalitní diskuzi", která je evidentní u kadéhu nepixelartového článku.
          • Ohledně debaty jsou tady dva póly. Když někdo neustále jen přikyvuje nebo když se za každou cenu snaží přesvědčit, že jen on má pravdu a objektivizuje subjektivní. Každá diskuze, která se pohybuje blízko těchto extrémů, mě nebaví a připadá mi zbytečná (ale to může mít každý jinak). Podle mě, by lidi měli mít různé názory, stát si za nimi, sdělovat je, ale zároveň být tolerantní k postojům druhých. Hate je jaksi taky názor.
            Stejně jako ty může argumentovat hater, že ho už nebaví číst ty věčné hlášky "to vypadá super, hned si to jdu koupit", "paráda, už to mám ve wishlistu", "roztomilé, jasná koupě" apod.
        • nesměl nenapsat = nesměl napsat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit