Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám že zavděčit se lidem není vubec lehké, co furt máte, přidaj do hry trochu zpestření a srandy a hned je sjedete za neschopnost a za to že se věnujou kravinám Já jsem pravidelný hráč tanků a nevšiml jsem si že by se nestarali, pořádný patch s úpravama map, vlastností tanků a s novými vozidly pouští do světa tak 3x za rok (dle mého dostatečne tempo) a když k tomu přidaj navíc takovouhle kravinku, jsme jenom rád. Pokud jsou podle vás tak neschopní tak proč ty tanky vubec hrajete?
    • Přesně pro takový ovce jako seš ty to chtěj mít a koukám že jim to pořad někdo žere že :-) *1*
    • Ano jsou neschopní. Místo takovyhle debilovin už měli dávno mít podporu více jádrových procesoru. Vyřešeny team balance podle skillu hráče. Vyřešeny problémy s odezvou hry. Fyzikální model prostředí atd. atd. A mohl bych pokračovat co všechno už několik let slibuji a místo toho dělají todle. Právě proto už WoT nehraji.
      • Wot uz hrajou pouze tardi, cas od casu se lognu, jestli se nestal zazrak, ale nic. Prijdes do bitky, 10 jich je dole behem prvnich dvou minut, Pak si vystrelis, a zaznamenas ze tvuj bulhar netrefi na 30m vrata od stodoly. Zlaty WT v tomhle ohledu, tardi tam hrajou sice taky, ale aspon to funguje podle ocekavani => kdyz trefis tak trefis, kdyz ses dost blizko tak penetrujes, hvy tank na jednu ranu sundas jen s extremni klikou a rozhodne ne nejakym piditankem co se kolem nej jen prozene.
  • Co k tomu říct, pro někoho to může být zábavný mod, mě osobně to nic moc neříká... vyzkoušel jsem (stejně jako fotbal předtím) a tím to pro mě hasne a dál si ho nebudu všímat...
  • Další z řady trapných modů, stejně předešlý ...
    • Tak bavit nás nemusí, ale také ho nemusíme hrát... na druhou stranu si asi své hráče najde... v klanu máme taky pár lidí co je to baví a jedou jeden "závod" za druhým... tak to prostě udělali pro ně... proto to ještě nemusím označit za trapný mód...
      • Je to presne stejne kktina jako klaksony. Misto aby makali na herni mechanice, spottingu, zvetseni map ... tak vyrabej tyhle hovadiny. Pocitam za na vanoce pridaj sane a na velikonoce vejce s kanonem.
  • XorxoxTalarius
    Skoda ze tyhle mody jsou docasne, jelikoz prece jenom po par prohranych bitvach (ktere jste samozreejme prohrali kvuli tymu, jak jinak) se nejake odreagovani fakt hodi a urcite by se vic takovych modu siklo a clovek kterej nema naladu zrovna ten den na nejakej stres by si aspon odpocinul :)
  • Jinak receno, snazej se svou totalni neschopnost (jako vzdy) zamaskovat pridavanim kktin.
  • ".. a když nemáte ani citrón, nedávejte tam nic"
  • M24 Chaffee je lehký tank nikoli tančík. Tančík je označení pro odlišnou kategorii bojových vozidel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit