zavřít
...

Po vydání do Ghost Recon Wildlands přibyde PvP mód a dvě velká DLC

Kooperativní taktická střílečka Ghost Recon Wildlands nebude jenom kooperativní taktickou střílečkou, ale také kompetitivní taktickou střílečkou. V chystaném PvP módu, který za pár měsíců vyjde zdarma pro všechny vlastníky hry, si zataktizujete a zastřílíte v zápasech čtyř proti čtyřem. Ubisoft se krom...
 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Aspon se tak nějak vykompenzuje ta AI která prý moc nefunguje a to je v pve hře celkem malér. ( teda když hrajete sami žee)
  5.3.2017

  reagovat

 • Rejsek tiscali.cz
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Musím přiznat, že po zahrání coopu v betě, kdy se po dvou dnech většina hráčů nabažila hovadin a prozkoumávání světa a podařila se mi první taktická mise ve 4 lidech, jsem po předchozím hanění pokrytecky zauvažoval, že si to koupím :-) PvP by mohlo být férovější a zábavnější než v Division, jelikož jediné ovlivňující staty tam mají zbraně a ne itemy závislé na kvalitním rollu a nebo buffy. Je super, že ho tam dají, v to jsem doufal, a určitě to pozvedne kvalitu hry. Ale za tu cenu se mi to příčí, pořád to není dodělané. Takže zvolím vyčkávací taktiku.
  4.3.2017

  reagovat

 • NakasiPes (anonym)
  7 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Už aby bylo 7. nemohu se dočkat. Pořád nedokážu pochopit jak nádherná a obří ta mapa je! Highlight moment byl, když jsme si to mazali k jednomu úkolu, přes hory a doly všichni na motorkách! Epic pocit a intenzivní hledání kreditní karty začalo. Ta hra mě očarovala je to něco co jsem nedostal od The Division. Jediné co mě mrzí je HW náročnost přišel jsem tak o pár dobrých parťáků snad je to donutí upgradovat ;)
  3.3.2017

  reagovat

  • Starosta007 facebook.com
   5 souhlasí, 4 nesouhlasí
   plně souhlasím ta hra je fantastická, v betě jsem odehrál 40 hodin a od té doby mě žádná hra nebaví jen smutně čekám na 7.3. 6 hodin ráno, alespoň že už jde na stemu stáhnout
   3.3.2017

   reagovat

  • Lukass tiscali.cz
   1 souhlasí, 8 nesouhlasí
   Ano obri genericke svet bez fyziky a uplne k ho.nu. tuna otaznicku a collectibles, klasicka ubisoft hovadina
   4.3.2017

   reagovat

  • mijunior (anonym)
   2 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Nejvíc epic moment byl když sem si to v noci za deště hasil přes pole s nasazených nočním viděním abych vůbec věděl kam jdu a spatřil zemědělce jak se motykou hrabe v zemi. Ty Bolivijci jsou pracovitý národ.
   Druhý epic moment byla návštěva dolu ve druhé lokaci. AI byla naprosto ztracená a nepoužitelná, nebyla schopna reagovat na protivníka pohybujícího se v bezprostřední blízkosti. Vrcholem byl zraněný člen teamu kterého když sem se vydal oživit zjistil sem že se teleportoval na povrch. Záhadným způsobem ho ostatní pak nějak přivedli k životu. Vskutku nezapomenutelné okamžiky..
   4.3.2017

   reagovat

 • Jambbo facebook.com
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tak hlavně by jim mohlo fungovat pořádně pvp ve For Honor, kde je to hlavní funkce hry, ale vyřešeno je to tragicky.
  3.3.2017

  reagovat

 • keyser.sozey tiscali.cz
  9 souhlasí, 9 nesouhlasí
  Slovo taktická by se mělo při popisu Wildlands dávat nejmíň do trojitých uvozovek.
  3.3.2017

  reagovat

 • Negan (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Budu to mít ke grafice, kdyby někdo chtěl pak zahrát,at dá vědět. :)
  3.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.