zavřít
...

Po vydání do Ghost Recon Wildlands přibyde PvP mód a dvě velká DLC

Kooperativní taktická střílečka Ghost Recon Wildlands nebude jenom kooperativní taktickou střílečkou, ale také kompetitivní taktickou střílečkou. V chystaném PvP módu, který za pár měsíců vyjde zdarma pro všechny vlastníky hry, si zataktizujete a zastřílíte v zápasech čtyř proti čtyřem. Ubisoft se krom...
  • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Aspon se tak nějak vykompenzuje ta AI která prý moc nefunguje a to je v pve hře celkem malér. ( teda když hrajete sami žee)
    5.3. (23 dnů)

reagovat

• Rejsek tiscali.cz
    5 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Musím přiznat, že po zahrání coopu v betě, kdy se po dvou dnech většina hráčů nabažila hovadin a prozkoumávání světa a podařila se mi první taktická mise ve 4 lidech, jsem po předchozím hanění pokrytecky zauvažoval, že si to koupím :-) PvP by mohlo být férovější a zábavnější než v Division, jelikož jediné ovlivňující staty tam mají zbraně a ne itemy závislé na kvalitním rollu a nebo buffy. Je super, že ho tam dají, v to jsem doufal, a určitě to pozvedne kvalitu hry. Ale za tu cenu se mi to příčí, pořád to není dodělané. Takže zvolím vyčkávací taktiku.
    4.3. (25 dnů)

reagovat

• NakasiPes (anonym)
    7 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Už aby bylo 7. nemohu se dočkat. Pořád nedokážu pochopit jak nádherná a obří ta mapa je! Highlight moment byl, když jsme si to mazali k jednomu úkolu, přes hory a doly všichni na motorkách! Epic pocit a intenzivní hledání kreditní karty začalo. Ta hra mě očarovala je to něco co jsem nedostal od The Division. Jediné co mě mrzí je HW náročnost přišel jsem tak o pár dobrých parťáků snad je to donutí upgradovat ;)
    3.3. (25 dnů)

reagovat

• Starosta007 facebook.com
      5 souhlasí, 4 nesouhlasí
      plně souhlasím ta hra je fantastická, v betě jsem odehrál 40 hodin a od té doby mě žádná hra nebaví jen smutně čekám na 7.3. 6 hodin ráno, alespoň že už jde na stemu stáhnout
      3.3. (25 dnů)

reagovat

• Lukass tiscali.cz
      1 souhlasí, 7 nesouhlasí
      Ano obri genericke svet bez fyziky a uplne k ho.nu. tuna otaznicku a collectibles, klasicka ubisoft hovadina
      4.3. (25 dnů)

reagovat

• mijunior (anonym)
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Nejvíc epic moment byl když sem si to v noci za deště hasil přes pole s nasazených nočním viděním abych vůbec věděl kam jdu a spatřil zemědělce jak se motykou hrabe v zemi. Ty Bolivijci jsou pracovitý národ.
      Druhý epic moment byla návštěva dolu ve druhé lokaci. AI byla naprosto ztracená a nepoužitelná, nebyla schopna reagovat na protivníka pohybujícího se v bezprostřední blízkosti. Vrcholem byl zraněný člen teamu kterého když sem se vydal oživit zjistil sem že se teleportoval na povrch. Záhadným způsobem ho ostatní pak nějak přivedli k životu. Vskutku nezapomenutelné okamžiky..
      4.3. (25 dnů)

reagovat

• Jambbo facebook.com
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak hlavně by jim mohlo fungovat pořádně pvp ve For Honor, kde je to hlavní funkce hry, ale vyřešeno je to tragicky.
    3.3. (25 dnů)

reagovat

• keyser.sozey tiscali.cz
    9 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Slovo taktická by se mělo při popisu Wildlands dávat nejmíň do trojitých uvozovek.
    3.3. (25 dnů)

reagovat

• Negan (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Budu to mít ke grafice, kdyby někdo chtěl pak zahrát,at dá vědět. :)
    3.3. (25 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.197.74.137.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.