Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Aspon se tak nějak vykompenzuje ta AI která prý moc nefunguje a to je v pve hře celkem malér. ( teda když hrajete sami žee)
  • Rejsek
    Musím přiznat, že po zahrání coopu v betě, kdy se po dvou dnech většina hráčů nabažila hovadin a prozkoumávání světa a podařila se mi první taktická mise ve 4 lidech, jsem po předchozím hanění pokrytecky zauvažoval, že si to koupím :-) PvP by mohlo být férovější a zábavnější než v Division, jelikož jediné ovlivňující staty tam mají zbraně a ne itemy závislé na kvalitním rollu a nebo buffy. Je super, že ho tam dají, v to jsem doufal, a určitě to pozvedne kvalitu hry. Ale za tu cenu se mi to příčí, pořád to není dodělané. Takže zvolím vyčkávací taktiku.
  • Už aby bylo 7. nemohu se dočkat. Pořád nedokážu pochopit jak nádherná a obří ta mapa je! Highlight moment byl, když jsme si to mazali k jednomu úkolu, přes hory a doly všichni na motorkách! Epic pocit a intenzivní hledání kreditní karty začalo. Ta hra mě očarovala je to něco co jsem nedostal od The Division. Jediné co mě mrzí je HW náročnost přišel jsem tak o pár dobrých parťáků snad je to donutí upgradovat ;)
    • Nejvíc epic moment byl když sem si to v noci za deště hasil přes pole s nasazených nočním viděním abych vůbec věděl kam jdu a spatřil zemědělce jak se motykou hrabe v zemi. Ty Bolivijci jsou pracovitý národ.
      Druhý epic moment byla návštěva dolu ve druhé lokaci. AI byla naprosto ztracená a nepoužitelná, nebyla schopna reagovat na protivníka pohybujícího se v bezprostřední blízkosti. Vrcholem byl zraněný člen teamu kterého když sem se vydal oživit zjistil sem že se teleportoval na povrch. Záhadným způsobem ho ostatní pak nějak přivedli k životu. Vskutku nezapomenutelné okamžiky..
    • Lukass
      Ano obri genericke svet bez fyziky a uplne k ho.nu. tuna otaznicku a collectibles, klasicka ubisoft hovadina
  • Jambbo
    Tak hlavně by jim mohlo fungovat pořádně pvp ve For Honor, kde je to hlavní funkce hry, ale vyřešeno je to tragicky.
    • ve Wildlands je to naprosto to samé, budte v klidu
  • Slovo taktická by se mělo při popisu Wildlands dávat nejmíň do trojitých uvozovek.
    • nooo..dal jsem si v betě obtížnost na Extrémní a už sem nemohl jen běhat a střílet tak jak na normal "cod mod" *15*
      • Jde spíš o šíleně omezené možnosti taktizování, než o obtížnost samotnou.
  • Budu to mít ke grafice, kdyby někdo chtěl pak zahrát,at dá vědět. :)
    • Pokud jsi náhodou kupoval grafiku (1070 nebo 1080) od MSI, pak mrkni na jejich stránky, u vybraných prodejců dávají ke GR:W season pass zdarma. https://www.msi.com/Promotion/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle
    • Ahoj chtěl jsem se zeptat co to je za grafiku??? Ke které je ta hra dík moc Čao
      • Ahoj. Jak píše pod tebou... je to 1070. Můžeš si vybrat, zda chceš For Honor a nebo tohle.
        • Jack1947
          Středověkou fantasy nebo Widle ? ach to dilemma, ach to dilemmmááá *7*
    • Rejsek
      Kolik by sis za něj tak představoval?

      Edit: aha, sorry :-) V první chvíli jsem si to vyložil tak, jako že se toho chceš zbavit :-D
      • Tak tak. Chci to s někým hrávat a ne to prodat. *4*
    • Tak mi pošli ten kód, já bych si to teda zahrál ;-)
      • Ok tady je:

        P0lIB 5I

        *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit