Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted hlavně aby neoznámilly Siege2 a ( konec serverů do roka od vydání) *2*

    Jinak bych to taky zvážil... možná
  • No já teď kupoval nový stroj a k Intel procesorům dávali Rainbow Six a další hry zadarmo. To může taky možná za nárůst.
    Hru jsem sledoval před vydáním a teď jsem tedy konečně vyzkoušel. Miluji FPS hry, v CSku jsem strávil roky, Battlefield i CoD mám celkem rád. Rainbow Six je jen další střílečka v řadě, nevidím na ní nic moc záživného. Jeden tým kempí, druhý dobývá. Možná hrát to v pěti lidech na TSku, tak to asi bude jiný zážitek, ale se čtyřmi randomáky na serveru, nic moc.
    • Pokud to vidíš takhle jednoduše a hrál si to jak COD tak tě to asi nebavilo protože si dostával na frak.
      Nejhorší sou v týhle hře wannabe cod rambo hráči.
  • tak jsem to po bete pustil znovu.. protoze se to ke me dostalo jako darek k procesoru a musim rict.. zadna velka zmena.. ale tech veci co lze za microktransakce poridit to je nadhera.. skoro jako ve f2p hre..
    • Ty věci můžeš pořídit i normální cestou :).
      • skoro jako ve f2p hre..
        • S rozdílem, že to není zas takovej hc grind .
  • Kravicka
    Ja to teda prestal hrat nejak jak vysel novy patch s 1. jednotkou
  • Tak hra na víkend zdarma to celkem vyhodí na horu.
  • tak že to před týdnem vylítlo díky spoustě faktorů je fajn, otázkou je jak dlouho se to takhle udrží?
  • Je to kombinace všeho - starter packu, kterej se dá pořídit za pakatel, velká obsahová aktualizace a implementace anticheatu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit