Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě, že ten první díl má tolik obsahu(datadisků), že i po letech si ho tak strašně rád zapnu
  • Jack1947
    Mě už od začátku to přišlo koncipované jako mOBA akorát v rts stylu tedy žádný respawn :D
    Njn strategie šli celkem do kelu...
  • Co je na tý hře tak špatně, že je tolik hejtovaná ? Mají jí na Steamu teď za 20€, DW2 mě bavilo proč do toho nejít ? Docela ty reakce všude mě ale děsí..
    • Byl jsem na tom podobně. Jsem veliký fanda W40K. Dvojka mě strašně bavila, ale první recenze trojky mě odradily... tak sem počkal až se to objeví levnějc. Na aukru sem to koupil za 300,-. Těšil sem se, protože dle fotek a videi to bylo super. Jenže hrůza. Nepřehledné menu i hra samotná. Jednotky nedělají co by měli, nebo co od nich fanoušek očekává. Grafika nakonec není tak super, kampaň je nudná a tak málo obsahu co tam je, to je to nejšílenější. Dvojka je jak ostrostí grafiky, nároky, různorodostí a hlavně hratelností jinde. Heavy Botler je tam navíc opravdu heavy bolter. Takže 100% nekupovat.
      • ono by stačilo kdyby nerfli hrdiny, boostli zakladní jednotky a odstranili vežičky. a jako bonus by mohli dopracovat nektere animace.
      • P.S, možná by to zachránil obsah, ale ten i po tak dlouhé době od vydání nepřichází. Bez Chaosu a Imperial Guard v základu to tak jako tak nemá cenu. Kéž by spíš někdy vyšel regulérní Battlefield W40K
        • ...Battlefield W40K
          TO je zajímavá myšlenka, tedy pokud by byl ukut řádně a ne tak, jak to dělají od BF3 dále..
    • Sr_Lobo
      Zkus to kdyz je to free a pak si kup za par supu DW2 za par korun. Rozhodnuti bude jenom na tobe.
    • Muzes to ted smele vyzkouset ve free weekendu a rozhodnout se dle libosti.
  • Sr_Lobo
    Zhruba takhle - tuto hru sem dostal zdarma ke graficke karte, ac fanousek WH po hodine a pul sem to vypnul a uz sem to znova nezapnul.
  • Uz konecne odebrali ty vezicky? Uz pred vydanim slibovali ze pribudou mody kde to bude volitelne.
    • přidaly tam annihilation mod, ale ten je nehratelný, protože celý balanc se točí kolem moba věžiček. V podstatě se anihilation točí kolem kdo dřív obsadí 90% mapy v prvních minutách hry. Pak už jde jen o to jak si vítěz téhle fáze rozhodne vychutnat toho druhého. Netřeba snad ani řikat, že hrát za něco jiného než SM nemá v tomhle modu smysl, s tím v jakém množstí dokáží vypouštět drop pody.
  • TheGGG
    poslední RTS z warhammeru byl DoW II a přídavky... toto neexistuje
    • tjn
    • tak se pořádně koukni, existuje!
      • TheGGG
        nope and nope, neexistuje
        • V každé třídě, skupině, diskuzi mají nějakého místního šaška, nebo trolla. Gratuluji ti k výhře. *3*
          • TheGGG
            pokud tě ta hra bavila, tak jsi nikdy žádný předchozí DoW nehrál a nejsi fanoušek W40k... normálního člověka to znechutilo
            • Že to říkáš zrovna ty co žvatlá něco o tom, že DOW 2 je poslední nástupce série. Nemáš schizofrenii čéče *1*
          • Jack1947
            Spíše to bermer tak že pro něj to neexistuje protože se to moc nepovedlo, takto nemá právo nést označení DOW3.
            • Sry práva vyhrazena takže má *14*
  • Ať přidaj další rasy. Ničím jiným už to nezachrání. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit