Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu se zabit...
  • Chciju z toho.......................
  • Jo a jsem opilej... Ani nevíte jak je složitý rozluštit ten kód:)
  • Tak jsem zjistil, že jsem to nepořešil a chtěl bych všem z DICE vzkázat : Jděte do .... Ta hra má ambice být fakt good, jen to kazíte těmahle hloupostma.
  • Tak jsem to pořešil, ani se neptejte jak. Ale každopádně je mi kluků z DICE líto. Nezvládli to, padá to, nefunguje to a není to jen u mě:) Ale stále věřím, že to do roka bude ok. A pak si zamastíme jak sviňa:)
  • Mám problém. Po pár minutách mi to spadne s tím, že má grafika málo paměti. Vůbec to nechápu. Mám MSI GTX560Ti OC, dal jsem tam ten 285.38 ovladač a dělá to tohle. Na starej driver jsem to nezkoušel, prej to na něj ale stejně nejde vůbec. Zkusil jsem detaily na min a dělá to pořád. Jen na okraj, což s tím asi nesouvisí, RAM mám 4GB. Já vím, magoří napíšou, že je to málo, ale ukažte mi někoho, kdo nedělá s videem nebo fotkama a nestačí mu to.
    • Memory leak, proste bug, zkus stary 280,xx jen to s nima hodi hlasku ze mas stary drivery, nekterym lidem to s nima jede o dost lip
  • blahorodie
    deti to hraju na 1024x768 na low detail ? TRAPNE
    Sak ty ani netusis ako vyzera Caspian 1920x1200 na Ultra detail, by si sa posral
  • Jinak nevim jak vy ale jak hraju tu Betu tak me ta hra nevydrzi ani hodinku a uz mi spadne...nevim jestli jsem sam,nebo je to mym PC(mam trosku slabsi procak ale textury a dalsi mam na medium takze si nestezuju)
  • Jsou v BF3 nějaké inovace třeba?
    • MishKonn
      http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150394511366810
      Přečti si moje dojmy, je tam inovacím věnován celý odstavec. Krom grafiky, která je sama za sebe víc inovativní, co se pokročilosti týče, než všechny hry za poslední 4 roky.
      • Bohuzel cely tento odstavec je venovan jen suppresion fire :D
        • MishKonn
          Opravdu? Tak se nauč číst.
          • btw. nijak nesnizuju tvuj clanek, cely jsem ho precetl a docela se mi libil, ale nechapu duvod proc se do me hned zacnes navazet.
            • MishKonn
              Za zhodnocení článku ti děkuji, lichotí mi to.

              Pokud jsi jej ovšem četl, musíš vědět, že proklamovaný odstavec není jen o krycí palbě. Jsou v něm také informace o dalších inovacích, jako jsou optiky sniperů nebo kreativní využití customizace zbraní v gameplayi samotném. A dovolím si tvrdit, že je to pouze zlomek toho, co ještě uvidíme, vzhledem k faktu, že jsme měli dosud možnost vyzkoušet pouhopouhou jednu mapu v jednom herním módu, a to v betaverzi...
          • odstavec
            1: co jsi hral z bf serie
            2: predstaveni obtiznosti
            3: vycet modu
            4: popis beta mapy
            5: suppresion fire
            6: bugy v bete
            7: tvoje nastaveni
            a co presne z tohohle tada povazujes za inovace?
  • Vážne? Ja mám zase dojem, že množstvo vývojárov nechápe rozdiel. Kedysi som sa na základe dema BF2 rozhodol kúpiť full. Teraz som sa na základe bety BF3 rozhodol, že o full nemám záujem *7*
    • Ale kurnik s týmto tu, ignorujte tento príspevok *7*
      • Problem BF3 bety je v mape. Blbove z Dice tam dali mapu bez techniky a myslej si ze lidem budou padat celisti kdyz na sebe budou moct svitit baterkama misto aby je nechali ridit tank.
        • Snaha zaujmout cod hrace je z toho ocividna.Ostatne o to EA jde hlavne-ukrast CoD komunitu hracu a udelat z BF nejprodavanejsi hru a tim sesadit cod z pomyslneho trunu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit