Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • It's really crazy. It's crazy! (aplaus)
    jo jo...
  • promitac
    meh, urcite si teraz pojdem kupit najnovsiu nvdiu aby som dostal trochu inu plastenku a trocha viac castic...
    • No, jestli existuje hra, kvůli které bych uvažoval, že to udělám, je to právě tahle. Rocksteady dostálo svému jménu a postavilo skutečně skálopevný základ, na kterém se hodně dobře staví. Zatím to vypadá velmi slibně, takže tfuj, tfuj, tfuj, ať to vyjde i novým vývojářům! První dvě Arkham hry jsou jednoznačně špičkou ve svém žánru a další klenot v této sbírce bude VELMI vítaný!
    • pokud by si ji mel od uplnyho zacatku tak bys todle resit nemusel :D
    • Vzpamatuj se slovak..
      • promitac
        jú, sprava z vychodneho nemecka
  • u mě dobrý, Arkham City je pri maximálním nastavení i dneska jedna z nejlíp vypadajících her na PC, tak proč tomu ještě trochu nepřidat :)
  • Vypadá to dobře a jestli mi něco přidá atmosféru do hry, vylepší grafiku, tak to určitě uvítám. Takže PhysX +1
    • Ale HOUBy(A)
  • Lidi, vy toho kvůli mlze naděláte :D
  • No jo..zase je nVidia podle zavistivcu nejhorsi *7* Kdo ma nV ma bonus navic kdo ma AMD grafiku tak mu PhysX bude pocitat cpu.
  • mi nerikejte ze nejaka mlha nejde udelat i bez physx
  • Jack1947
    Na konzolych naka Physxzika ani nebude, tak co no svet ani herni svet se nezbori, ja to preziju v klidu i bez ni.
  • Jak, kdyby to nešlo udělat i bez jejich slavnýho PhysX *7* Prostě Nvidia logic *12*
    • tak si to vypni
  • "Technologie PhysX od Nvidie už to má nějaký ten rok za sebou." RIP PissX
    • Ukaž mi něco lepšího a reálnějšího než má momentálně nVidia n00be. Toto tvrzení by bylo pouze akceptováno kdyby exitovalo něco lepšího a byl by PhysX slepě prosazován. Bože další stupidně čenobílý názor od vozíčkáře. Už si viděl tohle? : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mgYztcjOvRQ Předpokládám že ano pokud ne vítej na planetě zemi...
      • Wow! Další technologické video! Nežer to tolik a vyjdi ven ty duhový terminát00re. *3* Vítej v přítomnosti na planetě zemi...
    • vlastik.plaminek
      Žádné vtipy s piss, jednoho takového rádobyvtipálka tu už máme.
      • http://www.youtube.com/watch?v=ltZrwhJjT2Y
        • vlastik.plaminek
          To už je lepší. Ale fakt, piss(kurvapiča cenzura?) vtipy radši nedělej. I kdyby byly sebevtipnější tak díky tomu ocasovi nikoho nerozesmějou.
          • No problém je že to vůbec není vtip, protože ten tr00uba duhový světobývající má sice pravdu, že PhysX je opravdu dobrý .. problém je, že to všechno co umí už vybudovali dávno předtím než je pohltila nVidie a vytáhla si pár blbinek co si předělali na svoji Cu(n)du (když už máme ten piss(kurvapiča cenzura?) :)) a na procesory na kterých to optimalizované mohlo jet stejně jako na nV kartách kaká pes .. tzn herní fyzika pro všechny jež měla být standartem se nekonná. Thx nV!
            • vlastik.plaminek
              Myslím nAsera. Díky němu jsem začal být na to slovo víceméně alergický.
            • To je bomba .. vůbec nevím o kom to mluvíš, protože se snažím vyhýbat black_veskoseriusům (i když je to makačka - každej třetí příspěvek od nich - thx sluníčkový grygar) jak jen to jde. Ale tak jestli tě to opravdu tak štve tak se moc omlouvám! Já jsem zkrátka jenom zklamaný co z PhysXu vzešlo a přesně mi ten název na to sedí.
            • vlastik.plaminek
              To, co píšeš vůbec nepopírám. Mělo to budoucnost, nV to pokurvila. To je fakt.
              Já spíš narážím na ten PissX, což měla být nepochybně vtipná zkomolenina, která ovšem díky jednomu místnímu (sprosté slovo doplň dle libosti) není vtipná, protože to slovo odvtipnil minimálně na 100 let dopředu.
        • Tak to je pekna brecka :D Tomuhle se rika hudba? :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit