Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zeptám se, musím si hru koupit nebo se dá stáhnout klient a F2P ?
    • Cahir
      Trial na 15 úrovní lze zdarma stáhnout. Pro klasickou kampaň - tedy plnohodtné hraní SP si musíš hru koupit. Pro zpřístupnění MMO složek ji pak musíš měsíčně platit. Lze tedy říct, že existují jakési tři úrovně.
      • Jsi si jistý do 15 urovně to bylo před F2P..
      • a, teď koukám že jsem se asi blbě zeptal, protože odpověď nevidím. Abych mohl hrát F2P musím udělat co ?
        • koupit hru stoji asi 300
          • díky
  • Zayl
    Konečně budu moct zažít tu úžasnou příběhovou část která je neustále podávána jako jedno z největších plus. No, nemůžu se dočkat.

    A dokonce se mě ty omezení ani nedotknou, protože jsem nudný a hravám lidi tak nebo tak (případně míšence) a PvP je pro mě v hotkey combatu to poslední.
    • Jason_dinAlt
      Přesně něco podobnýho sem chtěl právě napsat ;o)
      Zajímá mě jen ten příběh a sólo hraní, takže F2P vítám a budu si moci dohrát tu svojí postavu.
  • Cahir
    jejich rozhodnutí si interpretuji takto: Chce-li někdo KOTOR3, kampaň, Sp hru, kterou koupíš, dohraješ a skončíš, pak je pro tebe F2P. Kampaň je zcela zpřístupněna.

    Chceš-li vedle toho hrát hru i jako MMO a vše, co k tomu patří, plať...

    Osobně to shledávám jako elegantní řešení, které by mělo potěšit jako KOTORu chtivé fandy, tak MMO hráče.

    Teď hraju kampaň Jedi Knighta a zatím jsem s ostatními hráči v podstatě nepřišel do styku.

    PS: Je pravda, že kampaně za imperiály jsou lepší?? Jinak, toho contentu je fakt strašná spousta...
    • turgingpoint
      Zahraj si imperiálního agenta, nejlepší příběh.
    • Shaker
      3 dny po vydani hry sem na planetach potkalaval tak 15 hracu republiky a zhruba stejnej pocet imperia prubezne po celou dobu, co sem na planete byl, najednou tak maximalne 7 lidi dohromady a to to hralo fakt hodne lidi... problem mmo slozky tyhle hry je, ze je rozinstancovana, cela hra je rozlozena na velky mnozstvi lokaci mezi kteryma je loading, takze lidi opravdu moc nepotkas, protoze tam proste nejsou cesty mezi jednotlivyma uzemima, jako treba ve wowu nebo lotro, ale kazdej ma vlastni lod a loading... S tim, ze pokud ma nejaka mapa vic jak 250 hracu, tak se vytvori jeji druha instance, takze se ti klidne muze stat, ze si proste na fleete sam nebo jen v peti lidech (asi to udelali kuli zvednuti vykonu, co ja vim).

      Co se pribehu jednotlivych class tyka, tak zalezi na tom, co mas rad... Jako malej sem obdivoval rytire Jedi, ale ted uz svet nevidim cernobile, takze radsi zvolim troopera :) ale vseobecne plati, ze se vsim, co se kampane tyka si dali fakt praci a proste je to parada.
  • Nons3nse
    Keď si predstavím, že niekto to hrá od začiatku, a platí každý mesiac. Ako odmena pre týchto verných hráčov je Party Jawa?! Robíte si srandu?
    • Každý aktivní sub dostane cartel coins za každý měsíc, co platil. Majitelé CE + DD edice víc.
    • Cahir
      Proč bys měl mít extra bonusy za to, že podle smlouvy platíš měsíční poplatky za provoz serverů a za updaty (nové operace, warzony apod.)? Mají snad hráči WoW odměny??
    • dostanem navic herni menu za ktere si budem asi moct koupit nejake blbosti zatim neni jasne co se bude prodavat
      • Neherni :) no vvsak vite co tim myslim xD
  • Aktivně jsem hrál Swtor jako platící zákazník přes půl roku a hra se mi moc líbilo. To co z toho ale dělají teď je doslova fraška. Dostanete party jabbu na tancování? Implementace marketu, který hráče obere o další reálné peníze a když nebudou chtít kupovat věci tak nemají šanci? Kluci, kluci to jste tu hru pěkně zazdili.
  • tohle mi přijde spíš jako demo než f2p
    • Shaker
      az te nejaky demo necha neomezene hrat 8 pribehu zadarmo, tak mi dej vedet, mile rad si to zkusim
      • ale když to srovnám třeba se star trekem online tak ti to nedovolí nic
        • Shaker
          neznam, nemuzu soudit, ale pokud se podivas na dobu gameplay, tak dohrat pribeh mi trvalo pres mesic, zkousel sem dalsi postavy a tak a tady mas tech pribehu 8 a free? Proste je to zabava na dlouhou dobu. Pokud jdes do hry s tim, ze chces vsechno a zadarmo, tak to je trosku nefer nezda se ti?
          • ale stejně podle toho co sem čet po tom co dohraješ příběh se budeš muset rozhodnou jestli začneš platit nebo skončíš a to ve světě kde už je mnoho online her který můžeš hrát bez placení od začátku do konce dost mizerný
            • Cahir
              Sauce pls.
  • Shania
    Bioware je firma co se soustředí na příběh a to jim jde dobře, bohužel gameplay už tolik ne a i když SP RPG na tom nebyli nijak spatne, porad to neni uplne ono a je tam co zlepsovat. Ale u SWTORU slapli uplne vedle. To co hrac pretrpi v SP hre jednou je nucen v MMO opakovat porad dokola a tohle si v Bioware neuvědomili a je to tam hrozne vidět...

    Ale věřím, že spousta věcí se za ten rok změnila a možná se tam ještě kouknu, když bude čas a chuť. Určitě by mě dostali zpátky, kdyby změnili vesmírné boje.
  • Kdo byl fanda SW, tak to stejně už hrál. Většina lidí koupila originálku, dokoupila jeden dva kupony, prolezla celý svět, několik postav.. a stačilo na super zábavu. Dávat ale 300 za měsíc a běhat těch pár arének v MP? Vyhozený prachy. :) Hra je to dobrá, ale proč tedy proboha nezlevní měsíční poplatky? Nebo proč proboha někoho nenapadlo zavést hodinový model - zaplatím si 100 herních hodin, odehraju 100 herních hodin? Ne že si předplatím 60dní a nikoho nezajímá, že jsem se 15dní ke hře nedostal a jiné dny byl čas leda tak kouknout na aukce.
    Ke hře se asi nevrátím, vzpomínky mám na ni pěkné, ale mě by omezení ve FTP spíš s***y když mě předtím nic neomezovalo :)
  • Chlapci z Bioware by se měli zamyslet, proč se většina lidí vrací jen kvůli single příběhu a zapracovat spíše na MMO prvcích *4* , páč za single-player jim nikdo 14 dolarů měsíčně posílat nebude.
  • mě by spíš zajímalo jakej bude rozdíl mezi "neplatim poplatky a nemam koupenou hru" a lidma "neplatim poplatky ale hru mam koupenou". Hru sem koupil, pozabíjel bosse a pak to nechal bejt. A představa že se budu chtít lognout na svýho Sith Maraudera - pure blood a řekne mi to že nemůžu je divná...
    • haha tak to je presne u WAR ... nemuzes si zalozit novou postavu pro f2p (do lvl20).. takze lidi co rok nehraji a chteji to testnout (co se zmenilo) museji zakladat nove ucty... trapne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit