Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • porad nejsou schopny opravit ciklovani jednotek.Bojujete na jednom miste a hra vas misto aby vystridala jednotky na tom miste porad presouva na jednotku na druhe strane mapy dokud s ni nehnete,velmi otravne
  • walltar
    Jedna věc se ale musí nechat... ten fog of war, kdy se všechno jakoby přebarví na papírovou mapu vypadá parádně.

    Ale té grafiky jako takové je vážně škoda.
  • A vyjde to i na Android, nebo jenom iOS? *1*
  • Ta grafika je des. A nejde jen o stylizaci, ale o celkove zpracovani. Low res textury, misto travy jen zelena jednobarevna plocha, stromy, co byly lepsi snad uz v Civ 3. Do Civ 5 jsem si stahl R.E.D. Mod a bylo, ale mam obavu, ze to tady nepomuze. Nektere ty zmeny v mechanikach vypadaji zajimave, ale ja proste nevydrzim koukat se x hodin na neo, co vypada hnusne. Navic se bojim, za AI bude opet spis umela idiocie.
    • Něco mi říká, že "less bright texrures" bude asi hodně stahovaný mod :)
  • Své fanoušky si to určitě najde i mě se osobně grafika nelíbí ale jsem hlavně ve finále zvědavý jaká bude hratelnost a AI.Hrál jsem všechny díly ale 5 se mi moc nelíbí zatímco mému přes 50 let starému otci a veteránovi civ s tisíci hodin nahraných v každé civce (kromě heroes a civky nic jiného nehraje) se 5 zatím velice líbí a sleduje pomalu každé video o ní.
  • Princ.Jablon
    VYjádřim se jen k vizuální stránce...a to:

    "zas*aná zhovadilost"

    Chápu, že dělat tendle rádobystyl je jednoduchý...ale je to příšerný, realističnost nula, nějakej styl? nula...kruci, vždyt to neni ani roztomilý (což bny opravdu neměl být prvek v civilizaci) je to prostě a jen debilně zhovadilý...ale chápu pointu, když už níčíme civilizace, bombardujem města a házíme atomovky, ať to alespoň vypadá vesele...to je ještě úchylnější, než kdyby to válku ukázalo v celý její nátuře...
    • P.S.
      civka není realisticka, vyznačuje se naivní a jednoduchou hratelností, čili podle mne by se tam realisticka grafika ani nehodila. U mne je to naopak, grafika je jedine co se mi líbí. Ze zbytku jsem zklamanej. I když jsem ješte nevideli pokročilejší technologie a end game content, tam to ješte muže prekvapit.
    • na tenhle aspekt, že mi prijde zvracený prezentovat násilí ve "veselé" animované podobe, jsem upozornoval u Overwatche. Ale u místních diskuteru se to s pochopením nesetkalo.
  • Jsem nadšený fanoušek série už od dob Civ I kdy jsem to hrál na PS1, ale překousnout tu stylizaci pro mě bude fakt něco.
    • Podle mě byla až Civ. II na PS1 (jednička vyšla 91/95)
  • Pánové smřte se s tím , že při vývoji 6 se vycházelo z konzolové verze -Viva la CIVILISATION REVOLUTUTION !

    http://games.tiscali.cz/tema/civilizace-bude-vedle-pc-spis-na-tabletech-nez-konzolich-62633
  • K té grafice - hlavní důvod proč se kluci a holky z Firaxis rozhodli pro větší stylizaci je přehlednost - "otevřená města" přidávají hodně prvků na mapu atd. Podlě mě je to naprosto legitimní přístup ale dokážu pochopit i trochu toho hejtu...i těch novinek není podle mě není málo - už jen totálně překopaný koncept měst tu hru posouvá oproti pětce üplně jinam.
    • tech mest jsem si všiml ale bude to díky tomu až tak odlišný herní zážitek? proste místo umístovaní farem tam plácneš budovu...
  • Fuj to je hnusný. Grafika civilizací byla vždy malebná ale nikoli dětinsky infantilní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit