Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adame, nevím jestli myslíš ty obrané věže nebo místnost s počítačem (Matkou). Ta v druhém díle nebyla. Přiznej barvu.
  • Pekné
  • Wow! Proste kloboucek, co jinyho dodat... Tohle bych si s chuti zajel ve virtualni realite...
  • Klobouk dolu. Spousta práce a smyslu pro detail. A samozřejmě scéna se sentry guny *1*
    • Scéna jako taková je nic moc a asi chápu proč ji vystřihli, ale...udivovalo mě, jakou práci si s tím dali. Skoro bych se ani nedivil, kdyby to byl monitor nějaký skutečný střílny. I teplota tam v závislosti na palbě fungovala, stoupala a mírně klesala při přestávkách.
      Mimochodem není to tak dávno co jsem to opět viděl a ten moment kdy se za nimi "pohne stěna" je nezapomenutelnej. Musel jsem si to zapauzovat a pořádně se podívat. :)
  • exmaxx
    Wow, to muselo dat prace. Az to nekde postavi, zajdu si *14*
  • Veľmi preceňovaný film.
    • Co? To mi vysvětli.
      • Film nezostarol dobre. Oproti kultuvej jednotke to je prízemná akčná jednohubka. Vtedy bolo publikum zaslepené efektami ale pokiaľ by to vyšlo dnes, keď ich má každý väčší film, bolo by to hodnotené ako lacné priživenie sa na úspešnom filme.
        • Taronyu
          OMG, toto je práveže jeden z tých mála filmov, ktoré zostarli perfektne. Asi pred mesiacom som si dal režisérsku verziu, na kino zostrih už ani nepozerám, a bola to neskutočná pecka, presne ako za starých čias.
          • Neříká se náhodou, že vůbec nezestárli? :)
            • Taronyu
              Nie, každý film starne. Ide o to, či zostarne dobre, alebo zle. Týka sa to hlavne vizuálnej stránky. Napríklad tento, alebo Starship Troopers, Blade Runner sú filmy ktoré aj keď si dnes pozrieš, tak vyzerajú stále super, napriek tomu že tam jasne vidíš tú dobu kedy boli natočené. No napríklad také SW skrytá hrozba je miestami dnes už otras.
        • Blue.Shark
          Můj nesouhlas je tak hluboký, že s tebou budou nesouhlasit ještě děti mých dětí. Efekty jsou jedna věc, druhá věc je inteligentní scénář, dobře napsané postavy, budování atmosféry, trefné hlášky, přehledná kamera...věci co 90 % současných tvůrců neumí ani přibližně napodobit. Jediné, co na filmu zestárlo, jsou ocasy Alienů visící na provazech.
          • S takým nevkusom sa radšej ani nerozmnožuj.
            • Blue.Shark
              Ah. Tak to potom jo. Běž si zase hrát s kamením.
      • jamar28
        Trolling.
  • KrPa
    Dlouhé jak úvod v HL1 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit