Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že v prodeji bude i něco navíc, někde jsem četl, že by se k tomu mohl prodávat knižní box, který je prý parádní.
  • Naprosto vo hovně.
  • ale toho hnedáka odhlavil fajne..:DD *1*
  • A nepřijde vám, že oproti jedničce či dvojce intru to trošku postrádá logiku? Jako je to pěkný - ale je tam moc otázek proč proboha? Nemá to moc celistvost a nedokáže mne to uvést do děje...
    • Co je na tom bez logiky? Yennefer se chce setkat s Geraltem, jde na místo setkání a zkracuje si cestu přes bitevní pole, což není u Yen nijak neobvyklé. Na místo setkání nejspíš nedorazila a proto se ji Geralt s Vesemirem vydávají hledat. Je tam jen jedno "proč". A sice, proč zmizela.
    • Krescz
      jednicka : nejaky hipster zabiji potvoru,
      dvojka: plesaty kulturista zabiji krale na jeho vlastni party,
      trojka: dva tipci stopuji carodejku co si zkracuje cestu pres bitevni pole
      ...co vic potrebujes vedet? *7* ...zbytek se dozvis v prubehu hry, jsem si jist ze se to tam bude hodne resit
  • ceodéčko je stejnak lepší
    • ...buuuuuuu, Truckfump zabijet lidi, buuuuuu, Trumpfuck zabit mooc decek beuuuuuuu.
    • Už je to ohraný.
      Přijď příště s nějakým originálním nápadem.
  • Co takhle ten váš přehrávač už konečně poslat do p*dele? Vždy přehraje tak minutu a vyhodí chybu. Je to normální?? Tento problém přetrvává už hodně dlouho a nic s tím neděláte. Odháníte tím čtenáře na jiné weby.
    • To není jen ten jejich přehrávač, ale i prohlížeč fotek atd ... buď jejich programátoři neumí a nebo na vše kácí.
  • To kvílení zní, jak když Eržice berou invalidní důchod. Jinak pěkný video.
    • co nespíš
  • Tohle už je na mě moc velká magořina, aneb I'm too old for this shit. *11*
  • Za sebe musím říci, že už mě dlouho žádné herní CGI tolik nenadchlo jako tohle. Uznávám, že je to částečně dáno i mým nadšením pro Yennefer (Triss z duše nesnáším), ale i když to odfiltruji, tak je to vážně skvělé navnazení, nemít předobjednáno, tak bych předobjednával znova. *5*
  • Matthew1J
    Až na ty zapálené šípy velice pěkné. Ale Letho a Adda byli asi lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit