Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zmalovaná i na mucicim kresle
  • Mňa udivuje, keď niekto v 12 minútovom fan filme, ktorý sa primárne stavia na viuálnej stránke, hľadá nejaký príbeh :)
  • Jack1947
    Skvele herecke vykony, superr natocene + zvuky... proste Machinima se vsim vsudy.

    (Celovecerak by mohl byt Epicky ... kdyz vse pofrci jak ma) *5*
  • Moment, já myslel, že už se dávno točí film podle DE:HR. To má bejt tohle?
  • maros.goc
    slabota :) čakal som ooomnoho viac :) hlavne tej cyberpunkovej atmosféry ...herci slabota (okrem toho záporaka, Adam je najhorší), hudba je fantastická z hry, lenže veľmi zle postrihaná (miestami sa hudba zmení tri krát v priebehu 15 sekúnd..uff) ...príbeh slabučký aj na kraťas ....jediné dobré boli efekty :) podľa mňa najväčším problémom tohto filmu je to, že sa až príliš snažil byť ako hra ...veľká chyba, ale aspoň z môjho pohľadu :) ...
  • Khanemis
    Nepřestává mě překvapovat jak se dnes dají nezávislé filmy natočit s technickou úrovní blížící se těm nejnabušenějším velkorozpočtovým bijákům. Hezká ukázka toho, jak velkého rozdílu může člověk dosáhnout při efektivním využití zdrojů.
    Tenhle film vypadá rozhodně naprosto parádně. Velmi přesná stylizace (i když ten oranžový kontrastní filtr tam pravda vážně trochu chybí) a skvělé efekty. Těch je možná až zbytečně hodně a film se jimi vysloveně opájí, ale svým způsobem to má něco do sebe. Ono kde už jinde než v sci-fi/kyberpunkovém snímku by se měly vyzdvihovat možnosti současného CGI, že?:)

    Na poměry nezávislých filmů jsou zde také velmi dobří herci. Především chlapík, co hrál Page (ačkoliv působí spíše jako mafiánský boss než iluminát) působí velmi přirozeně. Stejně tak herečka Megan.

    Akce samotná je poměrně slušná, především při střelbě a již zmiňovaných efektech, v rovině kontaktního boje ale choreografie poněkud pokulhává. Navíc rozdávaným ránám jakoby chybí váha, nebo mi to tak alespoň osobně přijde.

    Z děje samotného mám rozpačitý pocit.

    A vůbec, nejlépe by Adam udělal, kdyby se s pomocí maskování připlížil k Megan, kryl ji vlastním tělem a pak hodil kolem párkrát Typhoon. A bylo by vymalováno:D Holt si vybral zlou taktiku.
  • sirWallace
    Supeeer.. Technicka stranka paradni.. vyber hercu super.. Az na jednoho.. Na Adama :D
    Na celej film bych do kina sel :)
  • Zrovna minulej víkend jsem si nainstaloval jedničku. Dlouho jsem se tomu vyhejbal, ale musim říct, že je to pecka.
  • Po technické stránce slušné... Po příběhové už je to slabší, působí to na mě jako takové filmařské techdemo :) ukázali co dovedou, ale chybí tomu hloubka, nebo i obyčejná pointa... dal bych jim druhej pokus :D
    • C-BEAM
      súhlas, vôbec ma to nezaujalo ale technicky pekné a hudba to celé zachránila.
  • fizola
    Nebolo to tu už raz? Pretože si pamätám tú "slečnu" na lôžku (prečo asi, že :) aj celý film mi bol povedomý
    • povědomý byl asi proto že se tam vyskytlo několik momentů/efektů z jiných filmů
      • fizola
        http://games.tiscali.cz/video/skvela-ukazka-z-fan-filmu-deus-ex-human-revolution-61624 Kvôli tomuto mi to bolo známe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit