Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odsuzovat multiplayer SimCity by byl nerozum

    oprava - nechat si sraaat na hlavu by byl nerozum

    ze tam nebude single rezim proste neakceptujem, origin duplom

    (a dete do hajzlu s vasim filtrom)
    • kazdy herny pisalek a recenzent by mal zbrojit do utoku, kazdy hrac by to mal bojkotovat, keby to tyzden po vydani nekupil nikto tak vam garantujm ze patch ktory splni nase poziadavky bude vydany okamzite... ale kde ze ludia ovce budu kupovat cokolvek
  • Po dlouhé době hra kde se opravdu těším na multiplayer *14*
  • exmaxx
    Jsem zvědavej na ten mulťák. To by mohla být sranda - jak spolupráce, tak vzájemný škodění *3* Jsem zvědavý, jak to bude vyvážené a jak se třeba člověk bude moci bránit, když soused nebude hrát podle jeho představ *4*
  • montatatana
    Škoda to je, když záběry ze hry samotné vypadají hnusněji než pěkné SimCity 4.
    Na to, že je to PC only strategie je to pěkná tragédie. (ha, rýmovačka!)
    • Mně ta grafika přijde naopak fantastická. Hlavně nasvícením.
    • exmaxx
      Hnusněji? Nepřijde mi.
  • zipp
    Poslení SimCity co sem pořádně hrál bylo SimCity 2000 a tohle vypadá velice nadějně a moc mě láká si zase postavit vlastní město podle mých predstav.
  • Tesil jsem se na simcity, ne na onlinesingl s originem
    • exmaxx
      Ježiš, to bude přes Origin? *8*
      • samozřejmě je to EA
        • Tak to měli napsat pred tim nez jsem se podival na to video. Ztrata X minut za hru kterou si nekoupim. :-(
        • Walldstein
          Ož se "nemůžu dočkat" až EA vydá nějakej ten premium balíček abych si mohl postavit třeba kosmodrom a zahájit vysílání vlastních satelitů a v dalším "super levném" balíčku mohl poslat člověka na měsíc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit