zavřít
...

Podívejte se na záběry z Mass Effect: Andromeda ve 4K s podporou HDR

Mass Effect: Andromeda vychází sice až příští týden, ale předplatitelé služby Origin Access si mohou od včerejška zahrát desetihodinové „demo“. Postup z něj se vám pak přelije do plné hry, která v Evropě vyjde ve čtvrtek 23. března. Nvidia dnes ve spolupráci s BioWare vydala ze hry nové video, které...

Novější 1 2 3 4 Starší

• Minev tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nechápu jak může být charakter creator a celkově postavy v MEA tak špatné, když v DAI jsou dobré. To k sakru nemohli použít stejnou technologii, když je to stejný engine a studio.
    19.3. (6 dnů) upraveno v 23:58

reagovat

• CainPullo tiscali.cz
    10 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Hraji poslední Call of Duty IW a najednou i díky ME Andromeda si uvědomuji jak je tam nádherná grafika, včetně obličejů postav a jejich emocí, nemluvě o prostředí Sluneční soustavy. Přirozeně nesrovnávám žánr ale čistě technickou stránku věci. Mimochodem pokud vzpomínáte se slzou v oku na legendárního StarLancera a potrpíte si na krásný grafický kabátek, IW je Vaše krevní skupina (pro mne je de facto volným druhým dílem StarLancera).Nechápu jak singl kampani IW mohl dát kdokoliv méně jak 7/10... to je již zaujatost. Ale zpět k Mass Effect Andromeda: na té hře je nejlepší že je to Mass Effect, kdy leckterý fanoušek je prostě rád za skutečnost že je tu další díl. Je to ale rána pod pás. To že z Bioware odešli: Ray Muzyka, Greg Zeschuk, Cameron Harris, Casey Hudson je znát. Určitě nikdo v Bioware nechtěl vytvořit špatnou hru, ale prostě na odchozí legendy nikdo ze stávajících nemá... Vždyť MEA je v mnohém krok vzad při přímém porovnání s prvním dílem! To je dost smutná vizitka.
    19.3. (6 dnů) upraveno v 20:35

reagovat

• Derp (anonym)
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      True story. Odchod zkušených herních tvůrců hodně poznamenal team Bioware... ale bohužel se do toho ještě připletlo odkoupení od EA. EA totiž nezajímájí takové věci jako "udělat kvalitní hru", EA zajímá je jenom uspokojení akcionářů tlačením na termín vydání her.

PS: taky mám rád StarLancer a chtěl bych pokračování, ale zrovna Infinity Warfare ani zdaleka nedosahuje jeho kvalit.
      20.3. (6 dnů)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jen k té grafice - Tohle jsem viděl z okna, když jsem si prohlížel Tempest. *1* A to na tomhle obrázku to má asi na ultra, protože já na střední nastavení to měl ještě horší. *1*

i.imgur.com/1X5FoDb.png
    19.3. (6 dnů)

reagovat

• Novak (anonym)
    3 souhlasí, 13 nesouhlasí
    Zajimave, u indie her ktere tvori dohromady asi 10 pixelu vsichni tvrdi, ze graficke zpracovani dobrou hru ani zabavu netvori. U Mass Effectu je zakladem dobre hry a zabavy mimika obliceje.
    19.3. (6 dnů)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      13 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Otázka je, o čem má hra být. Třeba u Factoria by byla fotorealistická grafika spíš na škodu, protože by se v tom člověk nevyznal a především by to ani nespustil.
      Naproti tomu Mass Effect je vyloženě příběhová hra, která do jisté míry funguje jako film, takže grafika je u něj velice důležitá. Ne že bych zrovna požadoval super realismus, ale třeba animace by rozhodně měly být na nadprůměrné úrovni. Co se mě týče, jsem s grafikou celkem spokojený, animace už jsou horší (některé jsou fakt hluboko pod úrovní ME1!), ale pořád to není nic nepřekonatelného. Já mám větší problém s přepálenou barevností prostředí.
      19.3. (6 dnů)

reagovat

• xxx (anonym)
    8 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Jednoduchá rovnice, není cz verze - nebude koupě.
    19.3. (7 dnů)

reagovat

• Novak (anonym)
      17 souhlasí, 9 nesouhlasí
      njn, ja mam treba zase rovnici, neumet v roce 2017 anglicky = byt totalni mimon
      19.3. (6 dnů)

reagovat

• xxx (anonym)
        5 souhlasí, 9 nesouhlasí
        Ve svém věku se anglicky rozhodně už učit nebudu...
        19.3. (6 dnů)

reagovat

• aa (anonym)
          5 souhlasí, 8 nesouhlasí
          jestli už seš tak starej, tak bys asi neměl ztrácet čas s hraním her určených pro mládež a mladé dospělé
          19.3. (6 dnů)

reagovat

• mijunior (anonym)
            7 souhlasí, 2 nesouhlasí
            A co by měl dělat, obout si papuče sednout si do křesla a hrát šachy? S tím jak naše populace rok od roku stárne a prodlužuje se věk dožití budou lidé s podobnými radami považování za mimoně. Zrovna mládež se svým kapesným, odporem k práci a láskou k stahování herní průmysl nevytrhne.
            Nekoupit produkt který neodpovídá jeho požadavkům je zcela legitimní volba. *6*
            19.3. (6 dnů)

reagovat

• xxx (anonym)
              5 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Nesnaž se, tuhle generaci ve škole asi opravdu naučili jen lámanou angličtinu, nic víc. Nás učili sice jen ruštinu, ale také úctu ke starším lidem...
              19.3. (6 dnů)

• Derp (anonym)
              3 souhlasí, 4 nesouhlasí
              ^ tak pokud vás učili ruštinu, tak proč si ME nezahrajete v ruštině?
              20.3. (6 dnů)

• njn (inkognito)
              3 souhlasí, 1 nesouhlasí
              proboha proč by to měl hrát v ruštině z toho by se jeden *11*
              já se anglicky domluvím, technický manuál přečtu, ale pro pořádněj zážitek chci taky češtinu
              20.3. (5 dnů)

• MalyZeli tiscali.cz
    8 souhlasí, 22 nesouhlasí
    Ja fakt nevim co mate za problem... ja to hral, a proste je to Mass Effect, ja sem zatim naprosto spokojenej, v character creationu pokud nejste totalne bez mozku, staci jen nechat par minut a vytvorite uplne normalni, pekny postavy, gameplay je supr, v pribehu se daleko nedostanete zatim ze, ale ten napad me bavi moc. A mimiku postav... no nevim co ste cekali, ale BW nikdy nemel nejak super animace obliceju, je to stejny jako vsechny DA, a ME123. Mam este 2 hodiny gameplaye, a tesim se na den vydani. Vetsina blbcu tady proste chce kritizovat vsechno co najdou protoze sou este moc znasilneni koncem ME3, takze se vydaj na cestu hatu. Tod vse.
    19.3. (7 dnů)

reagovat

• aa (anonym)
      18 souhlasí, 4 nesouhlasí
      podívej se na animace z ms1 a porovnej s mea.
      zjisti si, jakej je rozdíl mezi toť a toď.
      pak se sem vrať a piš dál něco o blbcích
      19.3. (6 dnů)

reagovat

• Harbinger (anonym)
    14 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Tak dalších 5 hodin ve hře totálně obrátilo můj názor. Ta hra prostě na mě působí naprosto nedodělaným dojmem.
    Animace jsou v háji(ty nepředpokládám že vůbec půjde fixnout), občas se vyskytnout animační/texture bugy který ze hry dělaj něco co bych očekával v alfa fázi hry.
    A víte co je nejhorší - že ani ten mp nemá pořádně udělaný animace. Tam kde v ME3 cítíte dopad váhy těka(melee combat) tak tam to na mě působí jak když někdo plácá do větru.

Podle mě je to fail z hlediska animací(což je upřímně řečeno kurwa velkej problém když se jedná o rpg kde valnou většinu času kecáte s postavama, případně bojujete). Pokud tohle nefixnou tak mě nejspíš hra mine, nebo si jí koupím sa sníženou cenu.
    Ještě počkám na recenze ale upřímně řečeno kromě main storylinu a pár věcí neočekávám nic extra.
    19.3. (7 dnů)

reagovat

• rat (anonym)
    19 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Ok. Už si běžim koupit drahou 4K TV s HDR, abych si mohl vychutnat tyhle plastový obličeje v upscalovanym 2K. *15*
    18.3. (7 dnů)

reagovat

• Alveron (anonym)
      4 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Ale to si musíš koupit i PS4 Pro, ostatní konzole to upscalujou z mnohem menších rozlišení.. *1*
      18.3. (7 dnů)

reagovat

• aa (anonym)
    14 souhlasí, 2 nesouhlasí
    tak jsem zaplatil 4 ečka, abych si moh deset hodin zahrát andromedu. přestalo mě to bavit po 6 hodinách. když odhlídnu od animací, který jsou sice odfláklý, ale gameplay neovlivňujou, tak nemám pocit, že za plnou cenu dostávám novou hru. základní zápletka může bejt zajímavá, ale dialogy jsou povětšinou o ničem, filmeček střídá filmeček, ovšem nic se v nich neděje. zřejmě pokus vydojit krávu mass efectu nadoraz, ovšem bez přidaný hodnoty. paradoxně, jako největší novinka mi připadaj ty animace. takže za mně za 25 eur ve slevě. možná
    18.3. (7 dnů)

reagovat

• +8406 (anonym)
    17 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Ještě že nemám 4K, to bych se pak na ty držky musel dívat ještě ve větším rozlišení.
    18.3. (7 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.211.56.110.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.