Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý herný priemysel je len trhom veľkých špekulantov, Hlavne aby boli čo najväčšie zisky. Kdeže sú tie časy kedy sa hry robily "z lásky". Dnes ide len o zárobok a vychádzajú rôzne early access verzie, nedorobky, hry pomaly ani nebudú dokončené, ale bude si človek musieť priplatiť ešte "bonusove" DLC aby zistil koniec hry. Proste bordel. Preto nechápem tie predaje napr. CoD a pod. Ľudia sa nechajú klamať a robí im to asi dobre...
  • Je zvláštní jak všichni řeší early access a podporu wii u nikoho netankuje. Tipoval bych to na obrovskou penetrovanost trhu touto konzolí :-)
  • Jack1947
    Tak je to určitě lepší než - staré známé zaplatily jste si hru která je nedodělaná tak mi ji (možná) patchnem. EA se to eliminuje a bude to zaplatily jste hru věděli jste že jí třeba nikdy nedoděláme, podpořily jste nás děkujeme nashle.
  • Aleši, Aleši, mít chybu v nadpisu, to už chce opravdu velký spěch. Oprav si to. *3*
  • Hnisavec
    early access, season pass, mikrotransakcie, F2P, DLC skinov a máp, to je mor dnešného herného priemyslu, ktorý ho ničí........pochopím to v mobilných malých hrách, ktoré su zadarmo, ale nie v AAA hrách za 60 eur...to je skrátka hyenizmus, nenažranie a nekalé obchodné praktiky. Takým spoločnostiam želám len krach a nech si založia nejakú úžeru ako to robí väčšina ich súkmeňovcov
    • Early Accessy a season passy chápu a ještě částečně ty mikrotransakce beru (potažmo f2p), ale jak ničí DLC skiny herní průmysl nechápu (pokud si to hráč koupí tak je prostě omezenej fracek co si zaslouží oškubat)
    • A ze tech AAA her s Early Accessem je...
      • Zeby ... vsechny? Jak jinak chces nazvat vydani hry ... po kterym trva mesic, nez se da aspon spustit?
        • https://www.youtube.com/watch?v=8X_Ot0k4XJc
  • Lotr
    Early Access....aneb je lepší (si) nechat (platit) betatesting (od) na masy amatérů než si platit profesionály.

    Early Access je něco co by velké firmy měli mít zakázáno zneužívat. Myšlenka přeci stála na tom podpořit hry která se chtějí zviditelnit. Podpořit rozvoj malých studií.
    Early Access v podání Ubistoftu a dalších velkých firem není nic jiného než zprznění této myšlenky.

    Uvědomte si totiž milý přátelé k čemu může v nejhorším případě dojít? Záplavy špatných a nedodělaných her postavených na známých značkách které ve skutečnosti nikdy nemusí vyjít protože velké firmy získají dostatečné zisky z Early Accessu. To je také jediný důvod proč vůbec přemýšlejí o zavedení.
    Velké firmy nezakládají svá finanční rozhodnutí na přáních hráčů
    • Mato1987
      ale veď early access už dávno beží u trojáčkových hier. Kuk Battlefield 4 a watch dogs.
    • Hlavne je zhuverilost v tyhle fazi za hru chtit penize. Ale kdyz ovce zabecej a zaplatej .. tak vlastne proc ne. Nechce nekdo koupit let na Pluto? Prodam, garantuju ze do 100 let se tam urcite poleti.
    • Robotron3
      S tim bych souhlasil. U malých týmu to má smysl, ale u velkých her je to už taková vyčůranost, kdy firma si tak pojisťuje třeba i špatnou hru, že se zaplatí už ve fázi vývoje a nemusí pak ručit a riskovat kvalitu finální verze. Ale to už je jen a jen na lidech, aby tohle nepodporovali...
  • EA sa neda pausalizovat, zalezi od konkretneho projektu. Pravdou je, ze mensinove zanre sa nepresadia tak jednoducho u klasickych publisherov, preto cesta KIckstarteru, ale nie takeho, ktoreho cielom je cisty fraud, je dobra ako prieskum trhu. Ak postavim naozaj realne KS ciele , tak podla poctu backerov sa da zhruba orientovat ci sa vobec oplati do projektu ist. Az druhy krok by malo byt vydanie EA verzie, ked uz mam aspon aku taku istou v backeroch / financovani, ze tu hru dokoncim.
    Predavat EA bez jasneho zafinancovania aspon 70-80% projektu je ciste riziko ako pre kupujuceho , tak pre developera, a toto nie je momentalny pri mnohych projektov ani zdaleka jasne.
  • Hanzales
    No myslím, že třeba u takového Assetto Corsa je ten Early Access vice než přínosem, jak pro hráče, tak pro vývojáře. Ale je to samozřejmě jeden z těch lepších případů. Jinak mně docela pobavilo to spojení "Ubisoft - musí to mít hladký, bezproblémový provoz" :D Jako by to byla jejich deviza :)
  • Robotron3
    Mě se Early Access nelíbí a docela se divim, že má takovou oblibu. Taky bych se nedíval na film, kterej se teprve natáčí, nenastěhoval se do baráku, který se teprve staví, a nejezdil autem, který neni hotový.
    • Ristoro
      Souhlas. Zlatá dema, která vycházela týden před vydáním hry. Nebylo se na co vymlouvat a hráč většinou zjistil, co chtěl.
    • Ehm a kdo te nuti si hru v early accessu porizovat? Clovek co nadava na to ze neco neni hotove kdyz si to koupil v dobe kdy to neni hotove by se mel zamyslet. Early access je sluzba pro ty co chteji podivat na hru behem vyvoje, muze poskytnout vyvojarum penize na vyvoj a vylepseni, ale take muze dojit az k tomu ze hra nebude dokoncena... ale to by clovek co si early access hru kupuje mel vedet (pokud ne nema cenu se o cemkoliv bavit)
      • Robotron3
        Nikdo mě nenutí, early accessy si nepořizuji. Nikde jsem nevtrdil opak. Podsouváš mi něco, co jsem neřekl a pak mi to vytýkáš.
        • Sorry ze to vyznelo ze to mirim na tebe, ale myslel jsem to jako vseobecny rozhovor neukazujici na nikoho konkretniho. ( nebud hned tak vztahovacny ;) )
          PS: ja take early access hry neporizuji ale prijde mi proste ne moc inteligentni ze na to spousta lidi nadava...
          • Víš, taky si nepořizuju kožichy z nutrie, ale to neznamená, že nemůžu nadávat na to, že se vyrábějí, že se vyrábějí hračky z jedů, ač sám už dávno nejsem dítě a vlastní nemám, tolik k tvojí argumentační logice
            • flash789
              Early acces je globalni problém a tim ze si ho nekoupim nicemu neprospěju, pojede dal..takze klidne na to muzu nadavat jak chci..
            • Oh v tom je zasadni rozdil! Nutrie a zdravi deti i kdyz ne tvych tak jednou treba jo je vseobecne omezovani. Ale cim te omezuje to ze nekdo vyda svoji hru drive? U early accessu je nadavani na nej uplne zbytecne a jen ukazuje na to ze lidi jsou opravdu mimo a mysli si ze nadavat na vsechno je jejich "povinnost". Ne to tvoje logika je spatna (kdyz uz jsme u tech urazek).
          • Robotron3
            Většinou když reaguješ na někoho konkrétního, tak je normální si myslet, že to píšeš tomu člověku. Ale ok.
  • maros.goc
    vážne označujete Might & Magic X: Legacy ako skvelé?
    • Ten, kdo oznacuje Legacy jako skvele, by mel vratit obcanku a nikdy uz nenapsat o hrach ani slovo.
      • flash789
        A proc ? me ta hra bavila, to ze plno pitomcu to nebylo schopno zprovoznit a delali s tim buhvi co za to ja nemuzu, ta hra je slusna a lidem co mají tenhle zanr radi se povětšinou libila taky..tak neremcej nesmysly o vraceni obcanky..
        • Lotr
          Hmm v tom bych ani problém neviděl. Zabugovanost her je nepříjemná ale dá se opravit.
          Hlavní problém je v tom že libovolný starší díl Might & Magic strčí tu hru do kapsy ve všech ohledech vyjma grafiky.
          • flash789
            tak jasne ze strci, ale v tomhle zanru si v dnesni době clovek moc nevybere, takze Legacy je proste ok
    • Lotr
      Vývojáři a Distributor určitě.

      Ale ne zas buďme spravedlivý. Je to průměrné RPG které fanouška Might & Magic neurazí ale také ani nenadchne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit