Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovej akčnější Silent Hill takhle od pohledu
  • Škoda že se nepotvrdilo, tešil jsem se na Demons Souls 2. Nějak se mi víc líbila celkově tématika Boletárie a způsob změny v ducha při smrti hráče (a s tím spojené vlastnosti chování nepřátel ... když byl hráč duch tak mu nechrastilo brnění a nepřátelé ho neslyšeli atp.). Namísto zombáků kterejch je teď všude přezombeno :).
    • Tak uvidíme jak se Bloodborne vyvrbí, třebas přinese zase nějaké WoW/WTF momenty jako první Demons Souls :), když bude zas zasazen jinak, do jiného univerza s jiným pozadím a jinými charakteristikami atp.
  • V ukázkách ani zrnko otevřeného prostoru. Škoda.
  • maros.goc
    To je umenie
    • kde?
  • ten človek (hidetaky mizajaiky) je nemocny. ja mam rad temne hry ale tohle je, nevim jak to presne vyjadrit, jakoby "satanisticke". A imo hry by meli človeka vest k nečemu pozitivnímu, hlavne když je to delane pro mlade lidi. negativnich veci je dost v skutečnem svete
    • maros.goc
      O com to ty sakra trepes? Take chujoviny si pis pod novinkami hier ako Manhunt, Postal 2 ci RapeLay, ale nie pri Bloodborne ktory zosobnuje nadherne dostojnu temnotu a elegantnu tuzobnu podstatu pekelnych vizii....cize velke umenie... A teraz sup sup do kostola a vyspovedat sa
    • Lawliet
      Ty si asi pleteš lidskou povahu s nějakýma motýlkama.
    • Malleth
      To dělá aby hra byla realističtější. Jak bylo kdysi řečeno v Matrixu, člověk definuje realitu skrz strach a utrpení *3*
    • wenceslaus
      ihmo hry by měli člověka bavit, ne vést nebo vychovávat.
    • wenceslaus
      Nemyslím. Zdravý člověk dokáže rozlišit zážitek (hru, film, hudbu...) od skutečnosti.
      Osobně mám moc rád setting jako je World of Darkness a poslouchám nejvíc hudbu od grunge po NIN, ale pokládám se za optimistu-idealistu co raději otevře okno než aby zabil mouchu :-D
      • maros.goc
        Ja tiez :-D pocuvam satanisticky black metal, ci zvrateny deathmetal, no tebou spominanu muchu ja zabiť proste nedokážem a snazim sa ju dostat von cez okno, ak sa mi to nedari, tak ju proste necham lietať po dome :-D
    • Jack1947
      Není to hra pro tebe tak to nechej být. *3*
  • Malleth
    This Curse
    This Nightmare
    This Battle
    How will it end?
    http://static.giantbomb.com/uploads/scale_super/7/77538/2579273-5181428596-14619.jpg
  • seprah
    ¨vypadá to úžasně. DS2 byly výborná hra, ale moc jsem se těšil a doufal, že Miyazaki se zase vytasí s nějakým "Souls" titulem. Nemá t sice Souls v názvu, ale ten feeling z toho jasně dýchá a ani absence štítu mi nijak nevadí, tohle prostě bude zase jednou bomba, která mě přiková k židli na pěkných pár desítek hodin. Jen doufám, že se mi nějakým způsobem podaří odstřihnout od všech gameplay záběrů a všemožných informací, abych pak doslova vešel do neznáma *1*
    • Výborná hra to je, ale už to není takový Art jako jednička... Ale tohle vypadá znovu na umělecké dílo...
  • to je ale líbezná vesnička, akorát nechápu proč jsou všude ty portály, v Japonsku asi už ani nepoužívaj dveře a všude maj jen portály
  • Malleth
    Volejte záchranku. Měl sem pocit že se mi na chvíli zastavilo srdce
    • Keyz
      To bych rovnou volal pohřebák *15*
  • P1trs
    hm vypada jako ze to maj uz skoro hotovy, jinak v podstate DS akorat bez stitu a kotoulu
    • kotouly pujdou delat jestli sis nevsiml a taky jsem videl neco jako stit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit