Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • houmrhoumr
    byl v zelvach ninja taky
  • Ano, ano USAGI YOJIMBO byl už i na C64 a byla to pecka. Jako jedna z mála her té doby nabízela "nelineární" postup. V určité chvíli se dalo vybrat jakou stezkou (ze dvou možných) se vydáte. Měla skvělý soubojový systém, lehké RPG prvky a ne všechny šarvátky se museli řešit násilím. Dodnes jedna z mých TOP osmibitovek.
    • Ano, ano, ušák byl dobrý, ale jinak dobrých osmibitovek bylo na C64 po čertech hodně. Od arkád, přes akčnější hry, adventury, sportovní hry, deskovky, prostě cokoli. Myslím, že tenkrát si každý našel celou řadu her, co takzvaně chytily a nepustily.
      Jen namátkou: Cauldron, Commando, Ikari Warriors, Great Giana Sister, Elvira, Creatures, Licence to Kill, Spy vs Spy, Krakout, Last Ninja 1.-2., Winter Games, Archon, Boulder Dash atd. atd. *3*
  • Ehm ja tohohle králika hrával na C64 http://www.youtube.com/watch?v=ffOjvx6xLXE
    • Já jsem hrál ještě něco staršího ale už si fakt nepamatuju jak se to jmenovalo ale hlavní hrdina králík samurai na školní 286 *4* na 386 se pařilo Golden Axe
  • myslim že v době kdy je každej evropskej školáček zblbej z hentai uchiwa kimčongill to může mít docela úspěch.
  • Lawliet
    Mohl by být zélený *2*
    • Lawliet
      jack jazz rabbit
      • Můj synu, všichni víme na co narážíš, tak není potřeba to dále upřesňovat. Jen to nikomu nepřipadá ani trefné ba ani vtipné *9*.
        • Lawliet
          *15*
  • Tohle je PC verze ty silenosti z mobilu/tabletu? Jestli jo, tak to nestoji za to...
  • "Tím spíše, že po čtvrtstoletí své existence by se tak Usagi konečně dostává do herního prostředí." S timhle bych byl opatrny, kdysi jsem hral hru jmenem Usagi Yojimbo na ZX Spectru ;)
    • a já hrál na usagi asi C64 (nebo to bylo na didactic gama?) :)
      • chtělo by to editaci :/ se divím že jsem si na to vůbec vzpoměl, nepamatuju si z tý doby jména her :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit