Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to predrazene a jeste si clovek bude muset doplatit gamepad a pametovou kartu. Ve vysledku to bude za stejnou cenu jako ps4 pro, ktera je vykonem uplne jinde.

    To si koupi jen nintendo fanboy, stejne jako wiiu. Jako doplnek k jine platforme se to prodavat nebude nejen pro vysokou cenu, ale treba i pro placene online sluzby.
  • flash789
    Podstatny je ze to je i handheld, ty vzdycky Nintendu vydelali penize, velke konzole maji jen tak do poctu. me se to dost libi, protoze jsem nikdy nebyl ochoten si koupit ten nesmysl do ruky, a vzdycky me stvalo za na nem jsou hry co bych si zahral, takhle budou funkcni i na televizi.
    Samo nejsem vseved ale myslim si ze Switch bude uspech, a to diky tomu ze to je vlastne novy handhled od Nintenda, ne kvuli ,,velke,, konzoli. A handhled s lepsim vykonem nez PS3? No, nikdo lepsi nema..
    A jelikoz na to budou novy Xenoblade, tak se to holt bude muset koupit, to se neda nic delat :)
    • 0011
      Já to věděl *1*, zrovna jsem nedávno dohrál jedničku na 3DS, doufám, že to bude mít mapu i herní obsah ještě větší než X. Škoda, že fireemblem hru, kterou dostaneme bude rubačka ve stylu "musou" tedy "dynasty warriors" asi si strategie šetří na 3ds, po odhalení switche druhém nejlepším handheldu na světě *3*
    • Tak kdyby tam byli nektere veci z 3DS trocha vytunene pro velkou obrazovku...nooo...
  • Veskoslav
    Takže předpokládám, že tam bude nějak upravená X1 od Nvidie, tedy více jak rok starý procesor? Hodně velký prů*er by pak byl, kdyby tam byla upravená K1 (i když Nvidia tablet doteď patří mezi výkonné stroje na trhu v oblasti tabletů) Ramku víme? Čekám 3 GB, maximálně pak 4 GB. 32 GB je výsměch při dnešních cenách pamětí, fakt by je zabilo tam dát 256 GB aspoň? Samotný tablet s displayem 6,2 a archaickým rozlišením 1280*720, takže jemnost displaye odpovídá čínským tabletům za litr? A vsadím Jackovu hlavu, že to nebude mít ani GG či jiný typ krycího skla. Placený MP bez služeb jako Xbox Live či PSN (hry zdarma)? To si jako řekli, prodali jsme cca 12 mega WiiU, pojďme prodat ještě méně u další generace? Vím, že Nintendo má skvělé exkluzivní tituly, o tom žádná. Ale v ceně mezi PS4 a PS4 pro a hrami pomalu stejně a občas i dražšími....


    Jako Wii je skvělá konzole, ale WiiU a zdá se, že i Switch se vydaly zkratkou, ze srázu.
    • ram = 1GB
  • Tak jsem ten Treehouse zkouknul az po MK8 a vazne, tohle je TO, co chce N ukazat potencionalnim zakaznikum...rukatou party mlaticku, Splatoon a absolutni blockbuster - Bombermana? No nevim... :)
    • kdybys koukal doteď, zrovna paří zeldu
      • No tu jsem chtel videt, ale nevydrzel jsem...jeste jsem to na chvili zapnul a prave hrali nejakyho prastaryho Street Fightera - to me zabilo... :D
        • Ten prastarý street fighter je jedna z nejlepších a nejtěžších her co kdy vyšla, jak by řekla dnešní generace mlaďasů bylo to takové dark souls mezi bojovkama *1* nicméně grafika je vylepšená. Vypadá to, že sprity překreslili do vyššího rozlišení
  • Hnisavec
    šéf Nintenda: chlapci, zoberte to najlepšie z Wii (pohybové ovládače), to najlepšie z WiiU (tablet) a 3DS (prenosnosť) a zbastlite mi z toho konzolu. A nech má výkon Xboxu360 a PS3 a rovnakú cenovku ako PS4 Pro a samozrejme platený multák bez hier zadarmo nech máme prašule prepracovať ten náš store z doby kamennej. A keďže v PS4 nestačí ani 1 TB HDD pomaly, šupneme tam pre sicher 32 GB, nech si zákazník nemusí dokupovať predražené memory karty. Do toho novú Zeldu v grafike Minecraftu, aby sa nepovedalo, že nerobíme nové IP. Rozlíšenie 720p a výdrž 2 hodiny.

    Šéfe, ale nie je rok 2004, ale 2017.....aha no...nevadí, šak hardcore fanúšikovia a americké deti to aj tak kúpia. Keď to zakape ako WiiU, stále sa potom môžem vyhovoriť na to, že našu konzolu nepodporujú 3.party štúdia a hráči sú rozmaznaní grafikou Uncharted 4. My predsa máme Zeldu, čo vyzerá artovo ako Last Guardian pre chudobných, Pokemónov a 987 pokračovanie Mária. *14*

    btw: Nintendo konzoly mám od doby prvého Gameboya, ktorý mi doteraz funguje, ale podla mna sa od tej doby Nintendo nikam neposunulo a neprinieslo nič výrazne. Mám aj 3DS, ale leží zapadnuté prachom a hry sú tam obludne drahé. Ak dakam idem beriem radšej Vitu, kde mám za pár korún nakupené pecky ako Parasite Eve 2, Silent Hilly, Residenty, Vagrant, Final Fantasy atd atd...táto konzola sa mi osobne páči, ale cena je absolútne prestrelená a hardwérovo je to šrot. A tie hry vyzerajú fakt príšerne. Keby urobili ozaj konkurenciu PS4, s peknými JRPG ako Xenoblade a Zelda, ktoré by vyzerali pekne, why not. Dokúpil by som to. Ale takto fakt netuším kto je cielový zákazník, lebo casual čo tahal Wii to určite nie je
  • nintendacka97
    Já jsem nadšená, navíc nová Zelda ani ne za dva měsíce *14*
    • To je nas vic *4*
  • "vydrz az 6 hodin", muj telefon taky vydrzi az 48 hodin, jen mu nesmim rozsvitit displej a mit vyplou wifi *1* , takze v realu to pri hrani vydrzi tak 3 hodiny...
    • Co máš za mrdku? Nějakej ťamťung ne? Moje Nubia N1 (5000mAh) mi vydrží tejden.
    • Ronox
      Říkali, že to je hra od hry.
  • Tak vykon je vzhledem k tomu jak ty hry vypadaji asi pod Xone a to v roce 2017 opravdu velke terno neni. Co naopak velke je, jsou ceny prislusenstvi. :-D Mimochodem, Zelda na baterce pry nevydrzi ani tri hodiny, takze 6 hodin tam pojedou jedine SNES hry.Podpora tretich stran uplne v prd.li a co je zabavnejsi, letos tam budou tri zajimave exkluzivity, Zelda s tim ze vychazi ovsem i pro Wii U, Splaton 2 a novej Mario, ktery nevyjde drive nez na konci roku.Nintendu preju hodne stesti, budou ho potrebovat.
  • Prodrazene, nevykonne, ani konzole (vykon), ani handheld (velikost, vydrz), s remaky z WiiU, s bidnou podporou tretich stran...ale s novou Zeldou...privitejme nove Nintendo. Jo a ty ceny prislusenstvi :D...tuhle znacku (v podstate jak vzdy) zachrani/potopi jen skalni fanousci. Osobne tipuju pruuseer. PS: A Skyrim bude, to je terno - po 5 letech.
    • Změn si jméno na "sadbutidontknowwhatthefuckamitalkingabout". Za prvé - ty už víš jaký to má výkon? Tak povídej, protože to jsi mimo nintendo jediný na světě, kdo to ví a a je otázka, jestli to na treehouse, který začíná cca za hodinu řeknou. Za druhé - jako handheld je to velké, to ano, ale o výdrži radši pomlč, je vidět, že si v životě handheld viděl maximálně na obrázku, ze zkušenosti vita 4 hodiny 3ds 5 hodin když máš ztlumený jas a u obou vypnuté wi-fi, ad skyrim ten nikoho nezajímá, jsou tam daleko zajímavější tituly, jako shin megami tensei, mariokart, xenoblade, no more heroes, nebo jak se to bude nově jmenovat, splatoon 2, nová fifa, 2k, dragonquest atd. Já nevím jak tobě, ale mě to řpíjde jako slušná zásobička oznámených titulů pro začátek
      • Jaky to ma vykon? No vzhedem k tomu, ze tam narvali "starou" Tegru, urcite ohromnej...bude to mene vykonne jak XOne/PS4Slim a bude to drazsi. A nebud takovej precitlivelej...mne taky stve, ze to Nintendu nevyslo... :(
        • sorry píšu nepřihlášenej takže to nemůžu upravit, beru zpátky ostrý tón, ale za faktama si stojím, co se týče treehouse https://www.youtube.com/watch?v=qadzCB3CLlI
          už to jede *4*
          • OK...jenze zkus s tim, co jsi napsal, hlavne s temi hrami oslovit nekoho, kdo o N nic nevi...a presne tohle jsou zakaznici, ktere N potrebuje jako sul. Protoze boom pohyboveho ovladani a mobility je uz za nama a jak rikam...fanousci muzou prskat, ale N potrebuje prachy od casualu a nejak je pritahnout (a pak z nich klidne udelat nove skalni). A tu budou hrozne chybet hry od tretich stran, jako vstupni brana do N sveta...a taky problem cena/vykon v porovnani s konkurenci - jako dat za klasicky ovladac, ktery v baleni neni, 70$?
            • Diky, Bobe, od tebe je to kompliment <3
            • SbT je mistni idiot, doporucuju ignorovat;)
            • Hele z toho co jsem zatím viděl z treehouse je vidět, že joycony v gripu jsou pohodlný "gamepad" a říkají to i ti co hrají splatoon 2, každopádně já si koupím nejen procontroler, ale určitě i arcade stick od Hori na SF A SSB + další příslušenství, podle mě to bude finanční úspěch, ale spíš než čr nebo obecně evropa to samozřejmě potáhnou prodeje v severní americe a v japonsku
            • Jambbo
              Právě že pro casualy to cenou absolutně být nemůže, když za tu cenu bez slevy (která je dneska častá) se dá koupit PS4 + Uncharted 4 bundle. Casualové si raději koupí výkonnější stroj s dnes více hramy. Že je to hanheld, co při pořádném hraní nových her vydrží možná až 3 hodiny casualy taky nevytrhne, když dnes má každý chytrý telefon či DSko. Takže je to konzole jen pro skalní fanoušky nintenda, i když ti asi nebudou nadšený že ke hrám budou muset navíc platit aby mohli hrát online.
        • 0011
          ale no tak pánové nehádejte se - oi nigga zdravím, taky čekám na treehouse *1* - heleďte zatím HW nevíme skoro nic, nevíme o způsobu, jakým způsobem tegru modifikovali a ač mě to taky trochu zajímá, tak ve výsledku je to jedno, protože zeldu si stejně nikde jinde nezahrajeme. Jinak jestli to nintendu vyšlo nebo ne se dozvíme první týden v březnu podle prodejů, osobně kupuju už jenom kvůli zeldě, mariokart a xenoblade, ostatní věci jsou takový bonus navíc a i kdyby nintendo krachlo, čemuž nevěřím, tak si aspoň zahraju tyhle pecky, ale jak jsem psal ráno v bleskovkách - ve vývoji je 80 her pro switch, tedy věřím, že jim to vyšlo, ale jak píšu uvidíme dle prodejů
          • čau jj už koukáš/ koukáte lidi? btw 420?
            • 0011
              si piš *3* *1*
          • Jak rikam, zalezi, jestli to "skalni" podrzi a zda to bude stacit. A taky zalezi, jak dopadne NS Online Service.
            • 0011
              to je upřímně jediná věc, ze který jsem zklamanej, dají ti v podstatě hry z nesu/snesu a místo chatu přes mobilní aplikaci kámošovi můžeš zavolat rovnou přes skype, ale chápu proč to udělali, potřebujou ty investice nějak vrátit, i když u maria odyssey předvídám astronomické prodeje, uvidíme, stejně to to bude až od podzimu placený, do tý doby vydrtím Niggu v mariokart tolikrát, že to už nebude chtít hrát online ani jeden z nás *1* a zelda bude doufám čistě singl bez nějakých online kravin, jsem si tím tak na 90% jistý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit