Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD jsem mel kdysi velmi rád, na MWII jsem nahral nekolik tisic hodin ale uz par dilu jdou pekne do prcic a tenhle díl je uz opravdu silenost. Smutne....
  • Koukám, že se od dob CoD2 toho moc nezměnilo (jen kulisy a grafická stránka), protože z traileru, který jsem ani nedokoukal, je to opět jen scriptovaná arkáda. Tím nechci říct, že je to špatně, protože prodeje této značky tvrdí přesně opak, ale pro mě tohle nebude.. Kde je čtvrtý díl Brothers in Arms.. *13*
    • U jiného studia.
      • Naštěstí u jiného, ale bohužel v nedohlednu
  • To zas bude další interaktivní béčkový akčňák *7*
  • Dela to Infinity Ward, takze bz to nemel byt brak. Activision si zas na oko spravi mineni aby mohl na dalsi dva dily zapojit Treyarch... *1*
    • IW s odchodem vývojářského jádra není moc zárukou kvalitních dílů už řadu let. Tuhle vedoucí pozici převzal právě Treyarch. Byť poslední BO3 určitě nedosáhl na kvalitku jejich předchozího portfolia, jsou to právě ty díly od Treyarchu, které se v posledních letech řadí mezi ty povedenější a lepší.
      • No, nevim. Ale treba Advanced Warfare byl super. Ghosts byl pro me lepsi nez blackops 2 a 3. Ale multak nehraju, takze nemuzu plne zhodnotit.

        mw3 nepocitam (Sledgehammer)
      • Treyarch pro me bylo vzdy jen symbolem spatne optimalizace a bugu
        • asi nejak tak. Nejvic mne iritoval ten jejich opakujici se singleplayer, kde se vetsinou omezuji jen na prepinani mezi nekonecnymi spawnpointy.
  • Můžu se zeptat kolikátý už je to CoD?
    • nekromant33
      Třináctý. Plus teda ještě spin-offy.
      • Bože můj,není to pořad dokola to samé?
  • To ten remaster fakt nebudou prodavat samostatne ? Ono by si ho asi koupilo vic lidi jak ten scifi brak.
  • Tak vzhůru za zájmy jůesej do vesmíru třeba na takové glendtathu :D
  • Ja by som bol rad ak by ani remaster nebol. Ale zamakali by oto viac na iw.
    Proste by sa online bitky odohravali v troch odlisnych prostrediach.

    Zem, vesmir, planety.
    Zem - cod mw styl
    Vesmir - vesmirne stanice s moznostou stretov v kozme.
    Planety - cod aw styl s exo suitmi

    To by bol top multiplayer model
    • Napr match by pozostaval z troch fightov v troch prostrediach, popritom efektne prelety do kozmu namiesto nejakych loading screenov
      Sad v kozme by bol zaujimavy, mohol by si si skratit cestu k cielu preletom v skafandri.

      Podla mna ak by to takto vymakali bol by to multiplayerovy hit.
      Napr aj pocas preletu do kozmu by Doslo k dog fightu medzi tymami
  • Remastrovanou MW s dedikovanýma serverama bych bral všema deseti, ale bez toho Infinite Warfare DLC.
    • Ja si zahram rad oboje.
      Osobne by som ani remaster nevyzadoval. Stacil by nejaky classic mod, s vypnutymi exo oblekmi a klasickymi zbranami.
      Ako som pisal, ovela viac sa mi k novemu cod hodi space a prostredie, ako nejake rezorty, aquaparky a vianocne mestecko a tam moderni vojaci v exo skeletonoch.

      Takze myslim ze to bude pecka aj iw nielen remaster
      • Jé mám CoD spojený s "reálnýma" zbraněma a prostředím. Chci levelovat reálný zbraně. Mě tam ta budoucnost a všelijaký neexistující fičury nesedí. To už není CoD. Poslední CoD pro mě jsou Ghost. Nestojím o exoskelety, lasery, vesmír...doufal jsem, že se série vrátí k normálu, asi marně. Ale chápu, že někoho to bavit může.
        • Na realne zbrane mas cs a insurgency. Podla mna je dobre ze si cod ide svoje.

          Hovorim, nieco na styl unreal tournament. Pozri si na yt call of duty world tournament 2016 finals. Je to hodne dlhe dve hodiny ale stoji zato
          Taku atmosferu a dynamicku hru by si z cod1 nikdy nevycaroval
          • Ty mi pořád nerozumíš, neříkám, že je CoD simulátor. Je to arkáda jako řemen, ale bavila mě s reálnýma zbraněma a normálním pohybem. Jediná scifi hra kterou jsem hrál je asi crysis série. Jinak mě scifi nebaví a to, že to zaimplementujou do oblíbený hry, to nezmění. V CS se nedá ani zalícit a to mě taky nebaví. Arma je simulátor a to mě taky neba (teda nezkoušel jsem, ale tam je to hodně o čase a toho tolik nemám). Chybí klasická arkáda alá MW, MW2, MW3... A když vezmu statistiky počtu hráčů CoD na pc platformě (ze steamu) tak ten pocit asi nemám sám. Black Ops 2 hrálo 80 000 lidí jen mp. Black Ops 3 hrálo 40 000 lidí včetně sp a zombie. Myslím si, že pc komunitu taky moc nebaví směr kterým se CoD vydalo...
            • No vsak preto zrejme pridaju aj remaster. Lebo vedia ze ludia ktori maju radsej klasiku zacnu hrat skor cs ako cod iw napriklad.
              Podla mna scifi je ok. Len by to chcelo fakt zamakat a ne len facelift.
              Ja si myslim ze tymto smerom sa budu online fps uberat.
              Pod ako overwatch.
              Nerealna tematika dovoli nasadit rozne specialitky, skilly, specialne schopnosti apod.
              Mozu zapojit tolko roznych mechanizmov o ktorych by sa ti v mw nesnivalo a to robi hru zabavnou.
              Napr hram snd, snazim sa preletiet na bombovisko v skafandri, prekvapit supera. Odpalim plast lode, vakuum ich vtiahne do vesmiru zacne mu rychlo ubudat hp dokym nenasadi masku, zatial co partak niekde schovany polozi bombu, posles drona scanujuceho plast lode a pohyb atd.
              Predstav si tie prepady, strazis bombovisko, zrazu ta vytiahne z lode urobis kotrmelce vo vzduchu snazis sa zorientovat, proste adrenalin
              Proste kopec podobnych zaujimavych scenarov. Rozne prostredia, zem, mars, vesmirna stanica.
              Tematika je to vyborna len by to chcelo kopec novych hernych prvkov.
        • Ja som hraval casto cod1 ale musim uznat ze aj sucasne ma stavu.
          Mne to tam sedi. Podla mna kvalitna mp hra bude takehoto stylu pod ako overwatch a nie 2sv vojna.

          Je to len tvoja skatulka, mne sa ten progress paci a je to riadny adrenalin.
          • To je moje škatulka. Ale mám z toho asi takový pocit, jako kdybych hrál 7 sezón formuli jedna (průběh třeba 1920-2014). 8. sezónu formuli jedna se skokánkama na dráze a nějakou forsáží a 9. sezónu bych začal závodit s lunárníma modulama někde na marsu. Jasně, někoho to určitě bavit bude a najde si to spoustu fandů, ale pro mě už to není formule jedna...A tak to mám s CoD a scifi prvkama. *9*
            • Podla mna prave toto je zabavna hra. Nehra sa to na realitu, efektne jumpy, rychly spad hry, adrenalin, kazdu chvilu sa meni stav hry, raz vedie ten tym raz ten..
              Proste hry typu insurgency, arma budu vzdy pre fandov ktori chcu pocit akehosi uveritelneho boja a autenticnosti.
              Ale cod bude proste kompetitivna mainsteamova pecka.

              Takmer kazda top multiplayer hra je scifi, fantasy az na counterstrike.
              To k tomu jednoducho patri aby mal clovek pocit videohry a nie simulatora.

              Urcite chapes co myslim
  • Uz se do Enginu namotala treti platforma,a to mobily a to docela tvrde,proto neocekavejte zazraky.Sice to jde,je toho dukazem gears of war4,ale za sto milionu dolacu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit