Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuda a zase jen nuda. Jednotvárný vystřílení emzáků na jednom místě, přechod o kousek dál, zase vystřílení emzáků, zase přechod o kus dál a znova. Já vím, hra má jen 1,5GB, což znamená příběh=0, ale i tak. Onehdy jsem hrál nějakou "náborovou" hru, co vydalo Ministerstvo obrany USA (už je to pár let), a to byla větší zábava.
  • Battle L.A je nej film nema to nic spolecneho s den nezavislosti protoze den nezavislosti je uplne picovina *1* *1*
  • Trochu mi je chlapců ze Sabre líto, přece jen Timeshift se mi docela líbil, tak by si asi zasloužili lepší příležitost než tupou hru podle tupého filmu.
  • Den Nezávislosti se mi líbil, tak proč ne :) zajdu, díky za typ...jediný, co se mi nezdá je dýlka filmu. Už z toho traileru je jasný, že to je na tohle téma strašně málo.
    • to měla být reakce na "ales.smutny" ...
  • S premierou filmu pristi mesice?! Tak to nechci radsi nikdy videt!
    • ales.smutny
      Mno, a pokud nemáte rádi patetická sci-fi s ubohým scénářem, tak asi nechcete vidět ani ten film...:( A to vypadal z trailerů tak dobře...
      • m4rine.cz
        Trailer vypadá dost dobře. Před několika týdny (nevím přesně kdy) byla předpremiéra filmu a ohlasily byly, prý DOCELA dobré. Každopádně na film do kina půjdu, za ty efekty to bude stát určitě:)
        • ales.smutny
          Jako...nechci film trhat, není vysloveně špatný...ale s trailerem má společných prvních 40 minut, pak je to nepovedená napodobenina Dne nezávislosti. Ale do kina jděte, těch 40 minut za to možná i stojí:)
          • Aha, mě se zdálo, že jsem tam někde zahlédl billboard na Resistance:-) Pamatuješ si, kde byl? Mám pocit, že to bylo ve scéně s benzínkou...
          • m4rine.cz
            Aha, já to pochopil špatně, omlouvám se :)
          • m4rine.cz
            Takze, pokud to chapu spravne, ty jsi byl na predpremiere? :D
            • ales.smutny
              Eee, nevím čemu říkáte předpremiéra, já byl na novinářské projekci:) (čemuž občas lidi říkají předpremiéra)
  • A sakra hra podle filmu.
  • Stačí přebrandovat Crysis 2.
    • NonSuch
      a teda presunout z NY do LA, coz uz by asi nebyla tak levna zalezitost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit