Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další datadisk by se mohl jmenovat třeba - rozzuření šmoulové útočí, samo trapný joke, ale tahla hra už fakt nee, teď je to už jen neustále se dokola opakující dojná k r á v a pro závisláky, když tak bych přivítal WoW2, jen to asi nikdy nebude. Ono když se nad tím tak zamyslím, tak žádná onlinovka nestojí za to, aby člověk 1/2 svého života proseděl u hry, ale to je trochu jiné téma :-)

    Takže krá*a je zakázané slovo, tiscali vy už to také mate v palici pořádně vyj*bané
    • Wowko už je pár let jen přežívající mrtvola. Dobré to bylo ještě s prvním datadiskem, pak už to byly jenom omalovánky pro děti *9*
    • Zakázané je i slovo seme*o, v tiscali mají ty hlavy rozm*dané...
  • Říkejte si, co chcete, ale podle mě autorovo tvrzení "o bludu že je wowko out" chtělo koule :) Líbí se mi jeho nadšení....jinak je to jen těžká propagace a snaha zaujmout někoho warcraftem a vším kolem toho DNES :)
  • Diskuse tady nemá fakt už smysl, to je lepší si s kámošema o hrách pokecat u piva než zde, jelikož tady je to jenom samý: konzole táhnětě já sem nasraný PCčkář všechno ostaní je naprd, konzolisti zase PC táhneněte my máme víc toho co vy ne... tady aby se člověk vubec styděl, že hraje hry na čemkoli...
    • Nesmis si to tak brat. Jsou to deti, ktere sitakhle zvysuji sbevedomi. Z nedostatku socialni inteligence jim ale nedochazi ze takovahle seberealizace jim bude ve skutecnem zivote k nicemu a spise ke skode. Protoze s takovou, s jakou se zde vyjadruji je kazdy posle do p*dele. A pokud si detsky tupe mysli ze je to neovlivni....no skoda mluvit, prijdou na to samy:-)
      • samy ? takže kluci ne ?
        • To sis pěkně naběhl
        • Pokud uz chces opravovat, tak se nauc gramatiku. Chces tam radeji " Deti na to prijdou sami" ? Jeste ze jsem se narodil v minulem stoleti....
          • TheGGG
            Tak to jsi velký pán, už máš za sebou i první poluci? *3*
            • Ty ouchyle! co te to zajima *12*
          • Dobrý, člověk se pořád učí *3*
  • Wowko nechte pekne bejt je jednicka zaslouzene ostatni mmo hry wow nikdy nesesadi jelikoz nemaj tu jisktu tu dusi a tu stavu :D zadna jina hra to nema pokazde se clovek vrati k wow. Co se tyce 5.4 jsem zvedavej kdy bude novej datadisk aspon mame spoustu casu na gear.
    • pokazde se clovek vrati k wow ? xD možno kebiže sa WoW vrati v čase do TBC maximalne Wotlk možno by som porozmyšlal, ale to čo je teraz ...
    • "mame spoustu casu na gear" to jako, že chodíte dokola ty same dungy kvůli výbavě ?
      • A kde ne?
    • Ja uz se asi nevratim, ale jinak souhlas! *7*
  • Jack1947
    Uz by mela vyjit konecne hra, ktera by sesadila WOW- krale z trunu uz tu je dlouho, aspon by ubyli diskuze opevujici nebo naopak hateujici Blizzard , konecne a pro jednou by zase byl chvily klid. Nic prece netrva vecne, ani pochybna slava ted uz F2p htry nebo P2W? to je fuk...
    • Jack1947
      Tak sem se strefil primo do ziveho, krev tekla proudem *3* , ja to myslel ale vazne fakt, no trolling, just facts ... no co uz.
      • Hry lepsi nez Wow uz davno jsou. Pletes si oblibenost a kvalitu. Mezi nimi neni prima umera
  • Já pořád říkám, že vymýšlet takovou svobodu byl hodně špatný nápad. *6*
  • Mě je již opravdu fyzicky špatně co se stalo z komentářů na games.cz, to je opravdu přes čáru (omlouvám se, že to píšu, ale musel jsem)
    Z těchto komentářů nedozvím nějaké zajímavé informace k tématu, to dříve zamrzne peklo. :( Jediný web o hrách kde je ještě nějaká úroveň, ale ty komentáře :(
    • jindra.veliky
      presne. posledni dobou je to tu samej capart, co breci nad urovni diskuzi! at tahnou! *14*
      • Jaci asi jsou v realu lidi,co schvalne na internetu/ve hrach stvou lidi a jeste z toho maji radost? Elita spolecnosti to asi nebude....
    • Thorar
      Já jsem sem přišel nedávno od konkurence právě kvůli diskuzím, které mě tam už štvaly, a on si člověk fakt nevybere. *1*
  • Je fakt podivné, že platí rovnice: Čím větší debil, tím více se ohání svobodou slova:)
    • jindra.veliky
      dobry nazor, komunisto *3*
      • Jidrišku. To nemá s komunismem absolutně nic společného. Ale chápu, tvé trolí ego se naučilo nové slovíčko, tak ho začalo používat. No co. GGG, Doctor, Jidřišek, trolí špíny games, co si pletou svobodu slova s anarchií:)
    • A proč na něho reaguješ? Chápeš, že tahle kreatura tady bude otravovat do tý doby, dokud na ty jeho výblitky bude někdo ragovat? Stačí ho pár dnů naprosto ignorovat a je po něm *3*
      • Veskoslav
        To není pravda;) Bude psát pořád;) Včera se bavil například sám se sebou. On nás defacto ani nepotřebuje.
    • Taky mám radši totalitu. Souhlasím.
    • Patřilo dolů na GGG, omlouvám se. Kdyžtak to prosím smažte jako duplicitní příspěvek. Děkuji ještě jednou se omlouvám.
  • jindra.veliky
    takova srackohra. uz aby to krachlo a Blizzard zacal delat poradny hry
    • TheGGG
      Souhlas, nebo aby rovnou krachl.
      Ale musím teď na blizzard být hodný mají u mě plus za to jak u DIII vyj*bali pcčkáře a vydali luxusní verzi pro konzole
      • DIII je Diablo ? Taková ta nekonečná klikačka ?
      • Ty mas dobrou pc obsesi :D
        • TheGGG
          Proti PC ani slovo, sám na něm hraji. jen pc hráči se chovají jako kdyby založili videoherní průmysl
          • Mel by sis, borecku, zamest prvne pred vlastnim prahem...
            • TheGGG
              před ním není ani smítko
      • vy dva jdete radsi zpatky do sauny
  • A teď všichni co přišli o svoje otce:

    "Hej, hej! Mámo neplakej."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit