Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.eurogamer.cz/videos/killzone-3-demo-singleplayer-gameplay-3
  • pekny clanek,vypada to slusne
  • killzone bomba nejvíc. čekam na re-edici prvního dílu do full hd a furt nic:((((( plus trofeje.
  • Můžu potvrdit. Hraju pouze za infiltratora a je to neskutečná zábava. Je opravdu poznat když hrajete proti méně zkušeným hráčům. V takovém případě není problém mít přes 20 killu v Guerilla Warfare za kolo. Je to jako podřezávat kuřata... koukaj na vás.. koukaj..a sou mrtví. Ale jakmile nastoupí zkušení hráči, velice rychle kamufláž prokouknou. Většinou se k nim nikdy ze předu nedostanu. Skoro vždy jsem první v tabulce a přitom třeba nevystřelim za kolo ze zbraně :D
  • Betu hraji uz od pocatku co se objevila na PsNetwork, musim konstatovat, ze KZ3 je opravdu skvela rezba. Povolani je hodne, zbrani dostatek, upgrejdy vyhovuji ... sice mi dela problemy infiltrator, porad jsem si rikal proc do me strili spojenci a po precteni recenze mi to doslo.. svine :-). Kazdopadne to chce hodne zkusenosti, jsem na 20 Levelu a stale se najdou chyby co delam. killy na blizko jsou famozni a animace v modu Operations nemaji chybu. Uz se nemuzu dockat plne verze *5* . vsem hracum hodne uspechu v multiplayeru ;-)
  • Dobrej článek. Hrál jsem closed betu a teď i tu open a je to něco jinýho než můj oblíbenej battlefield bad company 2 ... ale netvrdím, že horší, jen jiný. Zrovna za medika hraju nejraději, ale musí zkusit i ty ostaní. Systém upgradů mi vyhovuje a takový ten pomalejší pohyb a rekace je sice ze začátku frustrující, ale jak tomu člověk dá šanci je to osvěžující. Kamoš, který si nedávno koupil ps3 a má doma nabušenej komp, kde hrál CoD a Crysis ten pomalej pohyb a rekace nepřekousl. Brutal mellee kills jsou absolutně nej ... chuťovka
    • Se máš, já mám jen to PCčko a i tak se s DualSHockem se moc nekamarádím *9*
      • s dualshockem bojuju od roku 2003 a ze začátku to bylo opravdu peklo, zvlášť v FPS ale poddalo se to *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit