Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paskvil, parodie na onlinovku. Plne chyb, bugů, které nikdo z vyvojaru neopravuje, misto toho vymysli nove kraviny, ktere s sebou nesou nove chyby.
    Klamava reklama - tvrdi, ze je to hra zdarma, ale Infinitum 2 se zdarma hrat neda (na rozdil od puvodniho paskvilu na hru)!
    Arogance vyvojaru, neferove jednani (platici ci kamaradi maji prednost).
    Je cerven 2017 a zda se, ze Martin Bohac a jeho zbytek particky krachuje. Nefunguje mu ani Infinitum, ani fantasy.sport a zda se, ze i Alza od nich dala ruce pryc. Malokdy to rikam, ale - dobre jim tak!!
    • XorxoxTalarius
      Jde to i bez premia ... staci jen spravne naplanovat stavbu. Vim o cem mluvim, ve hre jsem stravil tak rok a pul a kolikrat jsem premium nemel i nekolik mesicu (holt nebyly penize :D ). A dalsi vec, z 15 minut nemuzes hodnotit hru kde jeden svet trva i nekolik mesicu ;)
      Jinak co se tyka te strelby, tak agresivni mod znamena ze automaticky strilis na vsechny nepratele se kterymi mas valku, pripadne napadaji ve tvem dostrelu spojenecka mesta. Normalne mas pouze obranou strelbu, to znamena ze pokud nekdo vystreli, mesto strili zpatky, pokud mas postaveny stit nemas se ceho bat a kdyz ti mesto nekdo vypali, tak ho velice rychle opravis, pripadne se da i s uplne znicenym mestem stavet obri armada (ver mi ze vim o cem mluvim).
      Ovladani zdilenych jednotek stejne nevyuzijes, jelikoz te stejne nikdo nenecha jako novacka delat generala a tedy zdilene jednotky ridit. Kazdopadne ti nikdo nebrani si zalozit vlastni alianci hracu kteri nemaji a nechcou platit :) Pripadne najit na chatu nejakou ali ze sveho okoli ktera te veme pod sva kridla i bez premia.

      Hergot ze by BUNDESWEHR znovu povstal z popela, tezka nostalgie :D
    • Citace z chatu "pomoc" ve hře:"
      *8* 16:40:59 - EXXX:zdravim, hraju tu hru jen chvili, ale pochopila jsem z chatu, ze se lidi specialuzujou bud na zbrojare nebo zasobovace - akorat nevim proc: copak to nejde "uklikat" oboje? na mapu se mi prece taky vejdou vojensky i vyrobni budovy, tak moc nechapu smysl te specializace.
      *15*16:55:29 - mXXXX:eXX ono to jde ale po case uvidis ti skupiny jednotek a jednotlivec tohle vse sam nezvladne, protoze stavby dulezitych budov surovin, potrebnych pro verbovani armady trvaji pridlouho a i stavby armadnich budou kvalitnich jednotek jsou na dlouhy cas, proto se to resi rozdelenim hracu na zbrojare a surovinare, a kazdy ma svuj smer zamereni, ale tohle vsechno se resi jen v ramci aliancie a hraci musi mit premium ucet, bez nej to nejde bohuzel

      *4* *4* *4*
      • XorxoxTalarius
        Staci si rozdelit mesta ... jedno zbrojni, druhy zasobovaci ... a co vim tak stari matadori byly schopni se zasobovat i zbrojit :)
    • "režim agresivní palby na nepřátele" za priplatek
      Tak to me dostalo. DObrej výsměch :D
    • Tikov
      vcelku ano, ještě horší ale je, že člověk nemá po pár dnech co dělat. V "prázdných" obcích je armáda na kterou hráč nějakou dobu nedosáhne (kde vzala vylidněná obec mechy a tanky?), takže o opětovné kolonizaci si lze jen zdát. Graficky se proměňuje jen velitelství takže z vylepšování není žádný požitek. A z misí je takového materiálu, že není třeba nic řešit.
      Ta hra by mohla být dobrá, kdyby zkrouhli počet obyvatel (vypadá to jak kdyby se žádná Černá kočka nikde neprohnala), drasticky zvýšili cenu a dobu pro výcvik vojáků (aby jedno postapo městečko stavělo desetitisícovou armádu pro obsazení vedlejího tábořiště mi přijde prostě ulítlé- ty střety by se měly odehrávat na úrovni rot a ne divizí.) Stejně tak zkrouhnout potřebný a vyrobitelný materiál. Když máte ve skladu dva dny po vylezení z díry 100 000 kubíků dřeva je něco špatně. Možná také nějaká postapo stylizace grafiky (která by se s vylepšováním vyvíjela) by nebyla na škodu (koukat na nově postavený 7 patrový panelák uprostřed pole je divné, když v něm navíc sídlí 2500 lidí je to ještě divnější)
    • Blue.Shark
      Já hrál asi půl roku a navzdory tomu, že jsem neměl premium, jsem se v tabulkách držel celkem vysoko (ale pozice v tabulkách často nic neznamená). Největší problém pak byl v krátké frontě budov a nutností sledovat manévry aliance. Infinitum každopádně jde docela obstojně hrát i bez premia.
      • Je to možné, ale už teď když se rozhlédnu kolem sebe, většina aliancí vyžaduje premium jinak neberou... Každopádně ta hra je tak na úrovni bety (z mého pohledu, ale i autoři uvádějí že na Češích "ladí") a vyžadovat takovéto částky za něco nedodělaného mi přijde absurdní *7*
        • Vítej na internetu. Podívej se na jiné MMO, nálepka "beta" a ceny jak AAA titul. Infinitum mi přijde ještě poměrně levné. Nevím jak teď ale ještě před 1/2 -1 rokem nebo kdy jsem to zkoušel, mi to tak hrozné nepřišlo.

          Spíš mi vadí, že spousta her se ladí/ je hratelná až s x-tým patchem poslední dobou. Některé ty patche zpoplatňují pod názvem datadisk, jako například Paradox. EUIII v dnešní době super, ale než k tomu dospěli. Docela se těším na Victoria II až bude v podobné verzi. Zkoušel jsem, ale po chvíli nadšení mi přišlo, že to nějak nefunguje tak jak je inzerováno.
    • Keyz
      Je na to nic no. Fakt nezmám web hru která stojí málo času a není P2W. Možná settlers online co jsem koukal.
      Tavian je jasný. trvalý nárůst produkce nikdy nedoženeš bez prachů.
      Podobné věci jsou snad všude a pak hraješ v nějaké maximální úrovní a dále, tě to nepustí.
      • Hráči Travianu podlehli vězňovu dilematu, kdy počet platících za výhody je vyšší než průměrný počet hráčů -> už neplatí aby měli výhodu nad ostatními, už platí, aby na to byli stejně jako ostatní. Dobré pro firmu, špatné pro hráče.

        http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C4%9Bz%C5%88ovo_dilema
      • Hele tak zkus http://www.universegenesis.com/ delaji to slovaci, a musim rici ze je to jedna z nejprivetivějších her co znám. Jistě můžeš si i kupovat black a dost ti pomůže, ale ne být nejlepší. Musíš používat hlavu, a hlavně ty ceny black jsou oproti jiným hrám absolutně nic.
        Navíc když jsi aktivní a šikovnej tak hodně black získáš i zadara takže nakonec si můžeš postupem doukoupit vylepšení a pod. Hraju to už asi skoro dva roky, ted je i konečně info na FB dohledatelné, ale stálo mě to hodně přemlouvání ať to udělá. :D
        Čas na to potřebuješ kolik chceš a kolik máš reset kitů. Hra se neustále vyvíjí a tak je ted pro začátečníka trochu těžší na pochopení než když jsem začínal. Ale já se u toho královsky bavím a stále soutěžím a snažím se být mezi nejlepšími.
        A za zkoušku nic nedáš. A začátečníci mají speciální bonus pack nákup a ten se fakt vyplatí, hlavně tu black zbytečně nevyplácat na začátku a investovat pak zejména do unikátních rozšíření, jinak spousta dalších rozšíření si vybuduješ i bez black.
      • Bez P2W je www.hattrick.org - ale to je fotbalový "tak nějak" manažer, takže to není klasickej kravian atd.
        • Keyz
          Díky vyzkouším, hrál jsem goalunited ale to bylo P2W. Hezké, že to bylo jasné po krátké době.

          I když to je FB hra? Musím se přihlašovat přes FB :(
          Raději bych FP2 bez PW2. Jak tady často lidi vychvalují různé FP2 hry například GW atd.
          • To není fejscock hra ani náhodou! To už běží 15 let. http://www.hattrick.org/Signup/Signup.aspx
      • tak jedna web hra ktera se da velmi kvalitne hrat bez investice je http://www.darkelf.cz/ mimo to je to asi jedina web hra ktera me bavila
  • Kr.Pa
    Od té doby co jsem našel Infinitum jsem se vykaslal na ty Travina klony, sice je tato hra slozitejsi, to se mi prave libi, na travianu si clovek koupi premium a pak tu hru dokaze ovladat i novacek, tady ne, to je dobre.
  • SnakePlisken
    Vidím, že se tady řeší opět velice "podstatné" věci. Co takhle nechat šampóny doma a bavit se o hrách?
  • Kvôli tym dvom vežiam vzadu ma hneď napadlo, či nemajú štúdio u nás v Nitre. *1*
  • Jsou na světě místa kde je cornuto považováno za tak extrémně neslušné gesto. A všude jinde vypadá dotyčný alespoň jako blb. Doporučuji proto každému pozérovi se nechat takto vyfotit a fotku zveřejnit. Ušetříte ostatním čas s odhadem Vaší inteligence. Jinak samozřejmě držím tvůrcům palce.
    • vaše problémy bych chtěl mít, ať si každý paroháčuje jak chce.
  • Infinitum je mokrej sen vsech travianaru a online strategu...
  • Šikovní synci. Ta hra bude jistě bomba.
  • Meneldour
    Je Pavel Kasík v článku ten samý člověk, co píše pro technet na iDnes?
    • neni. Osobne ho neznam, ale znam cloveka co ho osbne zna :)
      • se neumim ani podepsat... je videt, ze kdyz mi text nehlida kompilator, tak neumim ani psat :D
  • God-of-War
    Ten pátej týpek mi trochu připomína toho policajta ze seriálu Invaze:D.

    Jinak dost dobrej seriál!! Ale jen dvě série:(..
    • To je agent Mahoun ty troubo! Skofíld s bráchem už utekl asi.
    • BoB.2
      Mě zas ten třetí připomíná toho šestého.
    • ucho
      jestli mluvíš o tom seriálu Invaze, co měl jen jednu sérii, tak ten závěr byl katastrofální, bohužel :)
      • God-of-War
        Jednu?.. Tak jako seriál měl pokračovat, jen to nesledovalo dost lidí, tak to padlo...
        • smejki
          už vím, co je předpokladem pro sledování zdejších diskusí - krajní opilost
          • poznámka: a za střízliva nepiš taky.
          • No vždycky když tu řádíš se svým přítelem dick handem tak bych si jednu krajní taky přál.
            • smejki
              poznámka: nepsat na internet ve stavu krajní opilosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit