Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekde jsem slysel pekne vystiznou rec o tom, jak Sauron Tolkiena nezajimal, ale ze se soustredil na ty kladne postavy a o tom cely lotr je, o tom dobrem. Trochu me teda nesedi to s tim charakterovym vyvojem Saurona, kdyz chteji vystihovat zakladni myslenky, coz mi prijde ze to moc jaksi nevystihuje. Skreti a vsichni ti spatni jsou proste spatni a ohavni a hotovo :D Jasne, nejaky jeho vyvoj Tolkien urcite popsal, necet jsem vsechno, ale tak to na me pusobi ze o tom zlem lotr neni, aspon pro me ne.
  • Pro lidi, kteří Tolkiena tolik neznají a mohl by je zmást název článku jen upřesňuji, že to na obrázku není Sauron, jak by se mohlo zdát z názvu článku, ale Frodo.

    :-)
    • Jsi vtipný jako krysa v kanále
    • fallanga
      Lžeš. To je přeci Illúvatar.
  • TheGGG
    Nebudu číst diskuzi, protože mě názor zdejší "smetánky" nezajímá, tadle hra byla naprostá pecka a dalšího dílu se nemohu dočkat. Konečně něco ze středozemě co mělo trochu temější atmošku.
    • Jack1947
      WOW ti zatemnilo mozek. Máš už tam jen temnou temnotu. *3*
      • Tobě už není ani co zatemňovat, což?
  • nevím mě se to líbí jako nevim čím to je ale mě to furt baví a navic konečně nějaký info o Sauronovy, a potom příběh mi přijde zatím v pohodě a taky rubačka jak zm*d a to jsem chtel ale jediný čeho mi je líto ze je Talion takovej Batman skrizeny s Assassinem kterej má meč a týpka jménem Celebrimbor je vidět kde čerpali:D pro mě ta hra má něco do sebe ale příště víc něco svýho jinak tu hru miluju:D
    • fallanga
      Konečně? Opravdu jsi napsal konečně? O Sauronovi se ví už všechno, ale ten co nečte to asi těžko pochopí.
      • Vojta_Ilavsky
        Úplně všechno o Sauronovi v knižní trilogii není. Jenom to důležité, co ten čtenář potřebuje k pochopení co se stalo a proč se to stalo. A věř mi že Tolkinena mám skrz naskrz. Ale bohužel mi s přibývajícím věkem dochází, že Tolkinen napsal pohádku a odraz tehdejší doby.
        • fallanga
          V knižní trilogii ne. Ale v Silamrilionu je tam o něm snad vše co potřebuješ vědět. Jak byl stvořen, kdo to vůbec je, proč dělá to co dělá, co dělal po své "smrti", proč je tak mocný a nebezpečný, atd...
          • ale nedozvíš se, jestli má raději vanilkovou,čokoládovou, nebo ovocnou zmrzlin, protože zmrzlinu miluje každý, dokonce i Sauron *4*
            • fallanga
              Sauron má rád zmrzlina s příchutí smrti a otrockou polevou. Silmarilion, strana 66.
      • cekal sem ze se toho nekdo chytne ja sem necetl ani jednu knihu ze Stredozeme jenom filmy tak proto sem napsal konecne je mi jasne ze v knihach bude o nem vsechno:D
  • "nemá smysl zpracovávat slovo od slova Tolkienovy příběhy, ale spíše se snažit o vystižení motivů a základních myšlenek jeho díla."

    tak jestli tohle měl bejt cíl, tak je to teda těžkej fail, základní myšlenku Tolkienova díla netrefili ani zdaleka, spíš se teda netrefili ani na stejnej kontinent
  • Ok, tohle nejde neříct: Na nemesis systému není zdaleka nic tak světoborného. Za a) pokud ve hře neumíráte (což není zas tak těžké), téměř vůbec se vám ve hře neprojeví, čímž pádem hra vás ochuzuje o zážitek za to, že ji hrajete dobře. Za b) v celé první polovině hry nemáte moznost uruky ovládat a celý ten slavný nemesis systém se tak skládá jen z toho, že si vybíráte, kterého panáčka sejmete dalšího. A za c) kdyź už můžete uruky ovládat a teoreticky vám tak hra dovolí kout pikle na to, jak sesadit tohohle warchiefa pomocí pečlivě nastrčeného bodyguarda, tak zjistíte, že je vlastně milionkrát jednodušší toho warchiefa prostě zapíchnout vlastoručně.
    Neříkám, že to není dobrý nápad a určitě je v tom velký potenciál, ale v SoM to bylo prostě jenom "meh" nafouknuté marketingovou bublinou, které hratelnosti jako takové nic zásadního nepřidává.

    P.S.: a co se myslí těmi "zajímavými hrdiny"? To jako Talion, jehož chování místy nedává smysl? Nebo Cerebrimbor, jehož chování celkově dost nedává smysl? Nebo ten zrzavý hraničář bez jediného charakterové rysu? nebo dredatá holka bez jediného charakterového rysu? Sám nevím koho si vybrat dřív...
    • To není pravda, je tam tlačítko, kterým můžeš posunout nemesis i bez toho aniž bys umřel.
  • B.o.b
    Co takhle bokem udělat Condemned 3?
  • Hra je to dobrá, ale krátká a bohužel koridor docela. LotR si zaslouží lepší herní zpracování, kde by se dala prozkoumat krása Středozemě. Stejně jako Star Wars. Takové dvě obří filmové série a ani jedna nemá prakticky pořádné herní zpracování zatímco CoD a Bf vycházejí každý pondělí.
    • Vojta_Ilavsky
      Lucas má SWTOR a KOTOR, Tolkinen LOTRO a BFME. *3*
      • Tak budu dělat že si LOTRO nenapsal. BFME bylo a je suprové, ale měl jsem na mysli spíše open world RPG a to stejné platí i pro KOTOR. A krásu Středozemě by si v grafice na úrovni KOTOR asi fakt nezobrazil.
        • Mohu být zvědavý a zeptat se, proč ne Lotro? Kdybych měl hovořit za sebe, tak jsem rád, že využívají knižní a ne filmové licence. A obsah ve hře obsažený se mi osobně líbí. Třeba mi ale otevřeš oči *4* .
          • LOTRO jsem hrál, absolutně mě to nebavilo. Příběh mě nezaujal, dialogy bez dabingu, podprůměrná grafika a fyzika hry. Na rok 2007 možná pěkné, ale to už je jen přece více než 7 let.
            • A hráls to asi tak pět minut že ? Ty už to ani neinstaluj, takovej člověk si tu hru nezaslouží zahrát.
            • Někdy to tedy ještě nainstaluji a dám tomu šanci. Ale stále si myslím, že LotR si zaslouží velkolepé herní zpracování a ne hru z roku 2007 na f2p modelu.
            • Tilwaen
              Musím souhlasit se Zetkem, že doplnění hlavního příběhu se jim povedlo na výbornou. Lze tam potkat hlavní postavy, interagovat s nimi, pomáhat jim - ale nikdy ne tolik, aby tím byl původní příběh přímo ovlivněn. Zároveň celkové zpracování známých i méně známých míst je podle mě více než povedené a do některých se dá logicky dostat až poté, co uplynula daná část hlavního příběhu - třeba místo dopadu Balroga.
            • Je to MMO a grafika je o dost dál než u řady nových MMO.

              Dabing postav je zbytečnost. Jen to nafukuje velikost hry a zjednodušuje dialogy.

              Příběh v LOTRO je hodně zajímavý ale spíše až později. Jim se fakt dobře podařilo doplnit hlavní příběh. Jen to zpracování je fakt slabota - člověk se přespříliš najezdí...
          • fallanga
            Taky by mě zajímalo proč ne LOTRO. Nikdy jsem ho nehrál, ale co se tak doslýchám a dočítám, tak to nesklízí žádné úspěchy.
            • a kam jsi zakopal jeho mrtvolu? *1*
            • Jam97
              Když jsem hru hrál, byl jsem unešen, že je vše děláno podle knihy. Hru jsem ukázal kámošovi a on řekl, že je to blbost, že to ve filmu vypadá úplně jinak (ukazoval jsem mu Hobitín). Tak možná je takových lidí víc...
        • Vojta_Ilavsky
          Jenom píšu co je v tuhle chíli dostupné. :D Btw jsem oplakal zrušení SW: 1313
        • Ani v grafice BFME.
  • Proč sem pořád cpete tu trapnou, nudnou rubačku? Pro dečka to není, je to moc násilný. Dospělí to hrát nebudou, protože to má úroveň, jak pro malý děcka. Nechápu ty dnešní klik, klik, klik gamesy.
    • Jeste potrebujes hodne zkusenosti...podle tvyho prispevku ses zatim jenom takovy trolli stenatko.
      • fallanga
        Ne každý, kdo má jiný názor než ty je troll *3*
        • A pozor, mame tu prvniho white knighta. To neni nazor, to je pokus o trolling a vyvolani flamu proti konzolim. Az to tu budes procitat par let, pochopis.
          • fallanga
            Zatím to vypadá, že jediný troll jsi tu ty.
            • fallanga
              Díky za první místo, ale můžeš si ho nechat. Jsi přeci jenom šampion a nejsem hoden převzít tvé místo.
            • Jak rikam, vubec jsi to narozdil od autora prispevku nepochopil a urazet se tu snazis celou dobu jen ty, az jsi nudny. A abys tu nudu jeste podtrhnul, vytahnes interpunkci. Gratuluju a davam diplom za prvni misto pro nejvetsiho ignoranta diskuse.
            • fallanga
              Ano, občas se stane, že se i malé děti dostanou na internet. To potom píšou rádoby moudra a urážejí ostatní, když jenom vyjádřili svůj názor. Plus se ani neobtěžují s interpunkcí, to je potom horor s nimi vést smysluplnou konverzaci.
            • Neomlouvej se, proste jsi to cely vubec nepochopil, to se stava na internetu.
            • fallanga
              Omlouvám se. Nejsi troll, jen malé rozmazlené děcko.
            • To tak skutecne jen vypada z tvyho pohledu, kdyz ani nevis co ten troll vlastne je.
          • *1*
            • Ale hezký už, teď je vidět že si se trochu snažil *3*
            • Máš pravdu. Vidíš sám, jak je to parodující. Lidem vadí, když někdo napíše jiný názor, přijde jim to agresivní. Ale už jim nepřijde agresivní hra založená na brutálním násilí. Kolik z nich se nad tím zamyslelo, když kliklo. Těch skřetů ve hrách mi je už opravdu líto *4*
            • Nesmis to priste podat tak agresivne, to lidi odradi. Musis to napsat, aby to vyznelo slusne a jen s citem popichnout, popr. rict, ze nechapes proc neco takhle je v pc hre. Pak se lidi chyti a ty muzes pritvrdit.
  • septicflesh
    Prosím umožněte mi nezobrazovat příspěvky uživatele Jack1947 tlačítkem ignorovat nebo něčím podobným. Vypnu za to Adblock a budu trpět vyskakovací reklamy. Stanu se opět členem donate programu.
    • A ty jsi jako kdo septic? ze si tu vynucujes takovyhle věci? To je na tobe jestli sem budes chodit nebo ne a cist příspěvky lidi co ti vadi. Nebo když ti někdo v realu vadi tak tak taky pises nekam na urad at ho zavrou/zabijou/prestehuji nebo kdo vi co? Asi ne zejo, ..hmm..aha..ja vlastne zapomel, tady jsi na internetu tady se chovas jinak, asi zhruba tak jaky ve skutecnosti jsi...zacni se chovat všude stejne, zkus tohle vystupovani co tady předvádíš v praci/skole..uvidíš kam dojdes..
    • Jack1947
      Použíj detroll ne, ty amatére. *4*
      • Detroll pusobi pouze na trolly - na bezmozky ne.
        • Jack1947
          Hmm... proto tu ještě čpíš. To pak vysvětluje mnohé. *5*
          • Jaj, ted si pripadam, jakoby me setrelo 12lety uhrovaty dite na zakladni skole.
            • Jack1947
              Není zač, tobě taky. *4*
            • Dik - aspon neco. Vesely vanoce.
            • Jack1947
              Protože jsou vánoce tak ti ještě dám krmiva, ale víc nečekej... zas tak dobrej nejsi. *4* At chutná...

              Setřelo? jako ptačí h-vno z klína? takto si mimo milý Xy ( ho fakt? nebo xi).
    • Vypnout Adblock? Tak to bych nedal! Respekt.
      • pekne vypni Adblock (na tejto stranke) a podpor chalanov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit