Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím koupil jsem si GTA V singleplayer jede ale online mi to píše "Verifying game owenership is talking longer than usual" a nebo "Time out loading player data.Please return to Grand Thef Auto V and try again later" neví někdo co s tím?

  • Zdravím

  • Dobrý den koupil jsem si hru gta 5 normalní bez online premium a normálně jsem hrál asi tak 7 měsíců online běžel pak jsem zapinal online a psalo mi to ,, YOU HAVE BEEN ACCES TO GTA ONLINE WITH ALERTED VERSION OF THE GAME''skoušel jsem různé tutoriálů na yt ale nejde to poraďte mi prosím na adresu : colombo.kiki@gmail.com 

    děkuji

  • Chtěl bych se zeptat proč mi nejde spustit Gta 5 na starém pc mi to fungovalo bez problému a tet mám noví notebook a stáhl jsem přes steam Gta 5 a kdyš ho chci zapnout tak dam že chci aby se mi zapínalo Gta 5 online vijede social club a najednou mi to napíše že program přestal pracovat a pak mi to dá nějaký error a nevím co stim prosim o radu

  • Chtěl bych se zeptat proč mi nejde spustit Gta 5 na starém pc mi to fungovalo bez problému a tet mám noví notebook a stáhl jsem přes steam Gta 5 a kdyš ho chci zapnout tak dam že chci aby se mi zapínalo Gta 5 online vijede social club a najednou mi to napíše že program přestal pracovat a pak mi to dá nějaký error a nevím co stim prosim o radu


  • mám originál gta V  na epic games  instalačka proběhne ok a socail club se mi stále načítá

  • Dobrý deň,

    Ak vám nefunguje GTA V alebo sa vám nezapne, musíte si stiahnuť GTA 5 verziu: 1.0.350.1 mne funguje na 100%. V tejto verzii nemusíte dať ani verification a pod...


    Ak vám to pomohlo alebo neviete najsť tú verziu GTA 5 mi napíšte e-mail: jvoorhees657@gmail.com pošlem vám link na verziu GTA V ak ste ju nenašli.


    Enjoy! :)

  • mám originál gta V  na steamu  instalačka proběhne ok a socail club se mi stále načítá 

  • hoj chci se zeptat když zapnu gta v tak mi to pise ze jsem offline pritom jsem online vsechno mi jede jenom gta ne a kdyz na googlu vyhledam social club tak mi to pise ze nemam internet ale kdyz dam treba youtube tak vklidu nevite nedko co stim??

    • nevim mne to hlasi to stejny

  • Prosim o pomoc ja uz fakt nevim.. Chci zapnout GTA V rocstar v poho se prihlasim na social club, ale pak mi to tam napíse : Administrator rights are needed install game data. Please click Retry  below to restart the launcher with the required privileges. You may be asked to sign in to Social Club again after restarting . 

    No, ale ja na to "retry" kliknu a da se mi načítani a pak se mi to z ničeho nic vypne.. Zkousela jsem to delat furt do kola a nic prostě...

    Dokaze mi nekdo pomoct dekuji vam předem. 

    • Ahoj 

      Viem ako to vyriešiť. 1. Otvor Štart 2. Vyhladaj cmd.exe (prehoď ho na plochu) 3. Otvor si GTA 5 Súbor (ak máš na rockstar games) 4. Prehoď cmd.exe do GTA 5 súbora. 5. Ak bude cmd.exe prehodený do GTA 5 Súboru, otvor cmd.exe. 6. Ak bude otvorený cmd.exe v súbore GTA 5, napíš kód: playgtav -verify (a daj Enter). Vyzerá to neak takto. Pozri Video > https://www.youtube.com/watch?v=QNGXTsfqNVw Ak bude neaký problém napíš mi na e-mail: jvoorhees657@gmail.com

      @ 2020


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit