Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte prosím někdo, proč když dám ve hře Escape, jako že se chci podívat na mapu, tak mi to hodí chybu že program přestal pracovat a hra se vypne. Zkoušel jsem i reinstal, ale nepomáhá.
  • Zdravím,
    poradíte mi, proč když hraju online GTA V na PC, nemám ve hře žádné jiné hráče než sebe?? Mise a všechny úkoly plnit můžu, jsem online, ale nevidím žádné spoluhráče/soupeře. Žádné bílé tečky na mapě. Kde je chyba?? Moc díky za rady co s tím.
  • chtěl bych se zeptat,koupil jsem si GTA 5 PC instalace proběhla v pohodě zapnul jsem hru chvilku jsem hral a pak jsem chtěl jit hrat online kliknu na to čekam a nic.. vždycky se mi ukaže že to mam zkusit znovu nebo později ale nejde to už 2 dny.. prosím o radu nevím co s tím:(((
  • Kúpil, nainštaloval a všetko ide ako má.
    • presne tak u me GTA V je super http://www.grandtheftautov.cz/
  • A co kdyz mi ze zacatku jela (gta5) a potom nesla spustit ? Ja jsem totiz vypl gta a a znova spustil a ono to nejak nechce najet . Prosim pomoct dekuju
  • Pokud vám nejde GTA pustit na PC znamenáto že jste prase, ať už kvůli idiotskému uživatelskému jménu, nebo bordelu v systému.
    • bordel máš ty v hlave !!!!
    • Projev inteligenta....:D
  • Prosil bych o radu,proč mi padá Social club? Nechápu to vůbec :-//
  • Kupene, nainstalovane ( 1 hodina install, cca 3 hodiny download updatov ), plne funkcne ( 1080p vsetko na very HIGH ), paradne. Mam zas na rok co hrat. Spokojnost.
  • kup si konzoli
  • čus lidi mě s e to normálně nainstalovalo ale nejde mi spustit rockstar social club co s tim ? :/
    • Též mi nejde Social club..prosím o radu :-//////
      • Musíte si založit nový admin účet ve Windows...Vaše uživetelský jméno obsahuje nepovolené znaky. Měl jsem ten samý problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit