Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem koupil na Steamu, za pár hodin stáhnul, nainstaloval a vše běží bez problémů, jen jsem musel doinstalovat Windows Media Player, který to bohužel vyžaduje.

    (Jenom taková zkušenost, pokud někoho příště napadne koupit krabicovku.) *3*
  • Tak hlavně,že není crack na tuto hru,a to jsem velmi rád.Doufám,že se tato hra nikdy nepodaří cracknout.
    • Crack a celá hra je na Ulož to, ale jestli to fachá nevim, nestahoval jsem.
    • BF Hardline má asi taky dobrou ochranu, co jsem se díval, tak taky pořád není.
      Mám právě dilema, bych si to za dobrou cenu koupil a určitě pak hned vyjde. Radši ještě počkám.
    • Keyz
      *11* a pak zde budou samé hry bez dem, bez možnosti si to vyzkoušet předem a s nějakou šílenou ochranou která řadu věci znemožňuje....

      Hnus velebnosti. Hlavně když vidíme jak firmy často kecají a poté to je jinak. Naschvál není demo a tedy ani není možnost to reálně vyzkoušet. Kupuješ zajíce v pytli.
  • Nakonec je grafika, po těch slibech, krásných fotkách a videii úplně stejná jak na PS4. *1* Strašně mi to připomíná Watch Dogs... Takže oni chtějí tolik peněz za tohle? Co ještě hodně lidem ani nejde? *1* Fakt jsem rád, že jsem se nenechal nachytat na předobjednávku a nekoupil to. Počkám až bude tak 50% sleva, ta cena pak tomu bude odpovídat.
    • To si taky nemyslím, jedu na ultra a musím říct, že je to opravdu oku lahodné. Nesmíš naletět těm videím na youtube, kde proklamujou ULTRA detail a pouští to na PS4 nebo sotva medium :) To co to vyždíme z PC za detaily, běží opravdu jenom na GTX 970. Na ostatních kartách se musí něco málo ubrat. *3*
      • Tahle grafika je opravdu z PC a vypadá to bezvadně ....
        https://www.youtube.com/watch?v=w6c37nsz81M
    • To si nemyslím, já to mám na střední detaily a už tam je poznat, zejména na stínech, že je to přeci jen vychytanější. Ultra detaily je ulně jiná liga.
      • https://www.youtube.com/watch?v=v4cbcpmESuA
      • No to jsem si taky myslel, včera u konkurenční stránky ukázali, jak je to doopravdy, je tam i pár videi... nebo se můžeš kouknout na youtube, když dáš porovnání PS4, PS3 a PC.
        Lidi jim ty sliby to sežrali i s navijákem. Fakt bych se chtěl dožít toho, až ta většina lidí začne (při nakupování her) přemýšlet.
        • walltar
          No abych pravdu řekl, tak já bych to koupil i pokud by neudělali žádné upgrady v grafice... Optimalizace, možnosti nastavení, podpora klávesnice a myši... tyhle tři věci mě celkem stačí.

          Pochybuju, že to na mojem 3 roky starém PC stejně pojede na ultra detaily. *1*

          Ale jinak už z těch screenshotů, které ukazovali bylo vidět, že tam nebude nějak extra rozdíl v grafice... Hlavně spíš jsem pochpil že hra má delší dohled a nemáš tam takové naskakování objektů v dálce.

          Takže já jsem přemýšlel... jen "lepší grafika, než na konzolích" pro mě není prioritou.

          Taky je si potřeba uvědomit, že PS4 a X1 jsou konzole na začátku životního cyklu... Takže tam takový rozdíl jako mezi PS3 a dnešním PC nebude. Hry na ně vypadají už v základu dobře takže až tolik toho vylepšování potřeba není. Za pár let, až budou tyhle konzole zase na konci životního cyklu, tak budou rozdíly obrovské.
          • Ale mně nejde ze zásady o grafiku, jde mi o princip, že říkali, jak to bude na PC nejkrásnější apod., což není pravda, takže to je rozdíl. Kdyby nemazali od začátku med kolem huby, tak proti tomu nikdo nic nemá.
            Nevím přesně jak u konzolí naskakovaly objekty, ale když jsem se díval na video, tak u PC taky naskakují a je to do očí bijící. To radši snesu u her horší grafiku, jak naskakování objektů - ruší mě to při hraní. Hlavně jednu českou střílečku kvůli tomu nemůžu vůbec hrát (nechci zmiňovat název), tam to naskakování objektů, nebo chcete-li vykreslování objektů, kdy objekt vypadá úplně jinak jak před pár sekundami mi vadilo daleko víc, než kdyby ta grafika vypadala jak z roku 2008.

            Jenže ty konzole jsou hardwarově průměrné, jim už teď pomalu dochází "životní cyklus". *1*
            To není jak když vyšel třeba PS2. To bylo herní dělo.
            • A kde jsi to video viděl? Na youtube? Youtube automaticky při uploadu upravuje a zhoršuje kvalitu videa, a nejedno video jsem po uploadu pomalu nepoznal. A další věc je co člověk při natáčení měl za grafickou kartu. Ono totiž ultra nastavení na Nvidii a ultra nastavení na AMD je dost rozdílné. A taky záleží na monitoru, v jaké kvalitě ti vykresluje. Sám z vlastních zkušeností můžu říct, že na gtx470 na ultra detailech s DX11, s HD packem v Crysis 2 jsem u sebe na monitoru viděl grafiku takovou, jakou jsem nikde jinde, zejména na videích neviděl.
              Právě proto tu někdo píše že největší síla PC je v tom, že si složíš z komponentů co ti vyhovuje, a na co máš peníze. A garantuju že GTA5 na ultra na Gainward Titance a monitoru Eizo bude rozhodně graficky lepší než na ultra na Asus 660tce na monitoru Samsung. A to už ani nezmiňuju úpravu textur při nahrávání, uploadu a pak na youtube reprodukci na uplně jiném stroji s polovičním rozlišení.
              Jednou jsem se tu dokonce dostal do slovní potyčky s nějakým chytrolínem, který nadával na akční hru Firefall, že má nahouby grafiku a že se mu seká. A hrál na "herním notebooku" 15 palců.
            • walltar
              No ono to vypadá líp... Má to lepší dohlednost, řekl bych lepší AA, lepší stíny, lepší světlo... Nic zásadního, ale ta hra vypadá v plných detailech na PC líp. Takže to že PC verze vypadá nejlíp pravda je...
      • to je pravda, když se všechno vohulí na max nastavení, vypadá ta hra sakra dobře, daleko před konzolemi
    • walltar
      Já už koupil za 770... To už je přes 50% sleva oproti steamu. *4*
      • A kde prosím?
        • walltar
          www.nuuvem.com.br/ bylo to tu kousek níž... akorát to tak vypadá, že mají vyprodáno. Sem to kupoval celkem nedávno.

          Potom ještě tohle, ale to nevím, jestli pořád funguje. http://www.reddit.com/r/GTAV/comments/32bz4z/
  • Loneck
    Mám dotaz. Je nutné být stale online pro hraní singlu?
    • walltar
      Pokud sem to správně pochopil tak ano.
      • Loneck
        Na gamefaqs.com diskuzi píšou, že jo. No tak tím pádem nic nebo PS4 verze.

        http://www.gamefaqs.com/boards/916373-pc/71619618
  • jde někomu vůbec spustit social hub ?
  • A komu to ide ten musi pretrpiet download patchu zo serveru ktory je neustale prerusovany. Fail Fail Fail chlapci, pocas odkladu si honili brka - Bodaj by im len do rana na pen**** nechty narastli.
  • Ze me pc kar nikdy nebude,nedokazal bych se smirit stim,ze nekdo to ma lip nez li ja.Na ps4 jsme si vsichni rovni,krom zobrazovace a domaciho kina.Kdyz prohraju ve fifa,drive club,ma chyba!Nemu se vymlouvat na pocet fps,na detaily,atd.
    • Keyz
      Na ps4 jsme si vsichni rovni.
      Jak za komančů a jejich idea rovnosti....

      Copak není vždy lepší mít tu možnost vzít si lepší HW? O tom je PC. Máš možnosti. Kdyby snad byla konzole PS4+ která by stála 30k tak by se jako stalo co? Ten kdo by chtěl, tak by měl možnosti si zahrát svoje oblíbené hry které na PC nejsou na konzoli v lepší grafice a 60 FPS.

      Znovu říkám o tom to je. Možnosti a svoboda výběru. Rovnost a navíc vynucená je šílenost. Pak má každý to špatné. To hroší a 30FPS atd...
      • Vynucena pseudorovnost neni silenost, ale socializmus *1*
      • Keyz - tak se z toho svýho PC nep**ser...
    • XorxoxTalarius
      Tak ja bych rekl ze pc KAR jsi uz ted *1*
    • walltar
      No jo, ale hraješ na 30FPS a s nízkýma detailama... Někdo rád tu možnost hrát na 60FPS a s lepší grafikou. Osobně bych hry na 30FPS neustál...

      Ne každýmu vyhovuje prefa řešení... někdo chce mít herní stroj, který si upraví na míru. A takoví lidi potom hrajou spíš na PC.
  • Hmm tak ani ťuk potřebná aktualizace co mi tam dnes naskočila se ne a ne stáhnout. Jen mi tam naskakují minuty kdy že se jako laskavě uráčí sosnout. Z 8 sec. už mám 30 min a dále stoupá paráda.Půl roku to odkládaly na doladění a nejde to nakonec ani nainstalovat? Tomu říkám dost dobrá práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit