Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, pokud se podivate na video, tak je to jasne jak facka a neprijde mi, ze by to bylo nejak nefer ci co.

    1) zaplatite dolar ... pokud se dosahne 10 000 000, dostanete hru, charita dostane 10% z tohoto predprodeje
    2) zaplatite dolar .... nedosahne se 10 000 000, nedostanete hru, charita dostane vse a vy mate moznost, nikoliv povinnost doplatit na "full price" a hru dostanete taky

    pokud je pro nekoho tak hrozne, ze prijde o dolar v pripade ze se na 10 milionu nedostane, tak jim ten dolar stejne neda .. takze proc tolik negace ;)
    • protoze tomu se rika loterie a ne predobjednavka...
  • Black_Hand
    tak rekneme naklady budou $7mil. je tak prehnany chtit $10mil?
  • 10 mil? :D Vzdyt to nikdy nikdo nedal. *1* Ale teoreticky muze zvednout prodej.
  • smejki
    Kdepak, na mě tohle cele působí dojmem výhodného prodeje hrnců 1+14 zdarma na důhodcovských zájezdech.
    • fallout
      To bych ani neřekl... spíš mi to připadá: ,,nabídneme to za dolar, než se proflákne co je to zač...,, *1*
      • ucho
        to mi přijde jako lepší přístup než nabídneme to za 50 eur, než se proflákne, co je to zač :)
        • fallout
          určitě... :)
    • Nechápu. Dostaneš hru 1 + 0, respektive hru + soundtrack, 1 + cosi. Tohle fakt není teleshoping...
      • Já to pochopil tak, že dáš dolar a nedostaneš nic, protože nebude 10 000 000 předobjednávek - protože ještě nikdy nebylo. 10 000 000 lidí nebude kupovat zajíce v pytli.
        • a ja myslim ze by i koupilo, ale tezko tolik lidi bude ochotno riskovat byt jedinny dolar v loterii o 10mil zakazniku... kdyby to fungovalo jako slevomaty kde plati ze Když se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se zruší a peníze se vám nestrhnou. tak dotoho pujde mnohem vic lidi jen tak aby to zkusili
  • To číslo je absolutní blbost a nemají nejmenší naději ji dosáhnout. Pro hru o které se ví jen málo a která rozhodně nenaláká mainstreamové publikum, jako hry typu Sims či snad CoD (a ani ten snad na 10 mil. nedosáhne, natož za měsíc a půl). Nedokázali by to ani za rok, natož za tak krátkou dobu. Jen to zavání nalákáním lidí na objednávku, aby pak zaplatili plnou cenu.
    A to rozhodně nepovažuji za zajímavou metodu prodeje a pokrok.
    • Kdybys místo toho lamentování raději zaplatil dolar, bylo by ve světě předobjednávek lépe! *5*
      • Jenže bych za svůj dolar nic nedostal, to je to. Musel bych doplatit dalších 29, abych hru dostal, protože si nedokážu představit, že by hra opravdu dosáhla do konce listopadu 10 000 000 předobjednávek.
        Jak dlouho už to běží? Já o tom slyšel prvně včera, tak budu předpokládat, že opravdu od včera. A má to zatím 16 000 objednávek. Kdyby za každý ze zbývajících 42 dnů získali stejný počet zákazníků, tak stejně do vydání hry nasbírají jen nějakých 690 000. A to se k jejich metě zdaleka neblíží.
        • Jasně, máš pravdu. Tohle nemají vychytaný a já bych při nedosažení limitu všechny předobjednávky stornoval, případně bych nabídl nějaký zvláštní bonus, pokud by se pak lidé rozhodli koupit hru za plnou cenu a měli předobjednáno. Myslím si, že pokud by o nic nešlo, lidi by se toho míň báli a byli by víc motivování. Smejku tu tvrdí něco o důchodcích, ale v podstatě jde spíš o analogii k lajkovacím věcem na Facebooku. Když budeme mít 10 milionů fanoušku, uděláme to a to. V principu to není špatný nápad, jen by to chtělo udělat víc beztrestný, tj. nedoplácat zbytek, když nebude dosažen limit...
          • ucho
            kde kdo koho nutí doplácet zbytek? opravdu je lepší varianta stornovat všem předobjednávky? :) vždyť to je horší varianta...
      • smejki
        Dávat dolar jen proto, že to stojí dolar?
        • Né, dávat dolar, protože ta hra, mám-li o ní zájem, aspoň za ten dolar stojí... Jak praví reklama: levněji to (snad už) nejde.
          • smejki
            Tak tohle z tvé předchozí věty vůbec nevyplývalo *4*
          • Tam je problém, že to ten dolar stát nebude a potom budeš muset doplatit dalších $29.
            • ucho
              budeš muset? a kdo tě bude nutit doplatit plnou cenu? můžeš se taky smířit s tím, že tvůj dolar šel na charitu a tím to pro tebe končí... nic víc, nic míň. jestli to pak neakceptuješ za těch 29 dolarů je už jen a pouze na tobě...
            • Jo, s tímhle uvažováním určitě bude. Ale nějak bych to ošetřil. Třeba tak, že při nedosažení limitu se všechny předobjednávky stornují. Ať si pak lidi platí plnou cenu, když je jim doláč málo...
  • ja to tedy z clanku nepochopil kdyz si to nekdo chce predobjednat zaplati 1 dolar nebo 30 dolaru? A kdyz se 10mil ks neproda tak zakaznik MUSI doplatit 29 dolaru nebo mu ten 1 dolar vrati kdyz to nebude chtit??? Jinak se mi tenhle napad velmi libi a uz davno mne to napadlo muze se klidne usporadat predobjednavkova akce jeste pred vyvojem hry a kdyz se proda dostatecny pocet po 1 dolaru vyvojari vedi zda se jim to oplati ci ne a piratsvi razem neexistuje to je dobra cesta
    • Před vývojem hry se udělá bombastický plán a všichni z něj budou nadšení. Najednou se zjistí, že tohle nejde, tohle taky ne, tohle neutáhne HW a tohle se vyvíjí moc dlouho -> 25% slibů se naplní a vznikne průměrná hra.
      • jo neco jak RAGE nedodelanej nefunkcni paskvil *1*
        • ale i tak za dolar bych ho bral ten by 20mil predobjednavek dal na prvni pokus
    • ten 1 dolar pojde na charitu
    • davidBray
      je to hlavně blbost (:
  • Amylee.Anderson
    Vypadá to ale zajímavě :)
  • fallout
    Na tuhle hru sem opravdu zvědavý, když před pár lety oznámili její vývoj, mělo jít o čistokrevné RPG zasazené do postapo světa. Potom se hra na několik let odmlčela a najednou tady máme vydání s tím, že se nejedná o RPG, ale o Akci. Tak nevím, nevím... moc důvěry to ve mě nevzbuzuje, ale kdoví... třeba hra mile překvapí...
  • Tak on to není zase tak špatnej ani přehnanej nápad, když vyjdeme z předpokladu, že 10 milionkrát se hra celosvětově stáhne z warezu. Dolar je naprostý minimum, kteří vývojáři můžou po pirátech/zákaznících chtít...
  • zx_spektrum
    Ten odkaz na počet aktuálních objednávek by měl být http://www.afterfall-universe.com/en/index , číslo je skoro dole. Ten v článku míří na nákup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit