Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hotlime miami 2.01? snad ne. pridavam se ke komentari, ze swat3 a ne 4 byl legendarni. rok 99, rozpocet 2.5 mega dolaru, motion capture, vlastni engine, spoluprace s LA policii na vyvoji, jedna z nejlepsich AI co kdy byla pro hru napsana... a opravdova funkcni zrcadla!... v roce 1999! zajimavy, ze vetsina lidi vzpomina na 4ku, ktera nebyla ani v dobe vydani zrovna AAA po technicke strance (slabsi animace a modely postav a AI rozhodne slabsi a jak ve trojce).
  • To vypadá jako jiný pro někoho zajímavější door kickers. Podle mě to vypadá dost strašně. Za prvé AI, vzhledem k tomu, že hráč nevidí ani na konec chodby kvůli top down pohledu, tak to určitě bude osekaný a top down hra v takovém stylu nemůže dosáhnout atmosféry, jako se to podařilo hře SWAT ať už 3. nebo 4. Trošku taky začínám pochybovat o kvalitě příběhu v jednotlivých misích.
  • Jack1947
    Ještě kdyby to někoho napadlo udělat v snesitenější grafice a v lepším pohledu ( tps by stačil) tak by to byla úplně paráda.
  • DwaR
    ak bude sedieť ten popis tak super. tento druh hier mám rád, takže moje peniaze majú isté. len škoda tej grafiky. nič proti pixelom, ale door kickers alebo brach & clear ukázali, že to ide aj inak.
    • Ty preferuješ tu extrémně sterilní grafiku Door Kickers?
  • jindra.veliky
    Swat 4 to vůbec nepripomina
  • Kozy
    Legendární SWAT byl trojka, ne čtyřka.
    • XXDarthVaderXX
      Oba díly byly dobré, u čtyřky především mulťák. Přijde mi dohadování o tom co bylo lepší trošku mimo.
      • Kozy
        O lepším nepadla řeč, psal jsem jenom o tom, že SWAT 4 může označit za legendární jenom ten co nehrál trojku.
        • XXDarthVaderXX
          Já hrál oba díly a u 4ky jsem patřil mezi ty ehm lepší hráče(ty máš aimbot...ban, ten má určitě wallhack...ban a to jen proto, že jsem neměl problém vykosit sám tým protihráče). Trojka mě bavila kvůli singlu a čtyřka hlavně přes mulťák, kde to byla zábava. Samotné mise byly spíš průměr, ale ve více lidech to bylo fajn. Ono to ani přes singla moc nešlo, protože AI byla blbá až běda a já nepatřil nikdy mezi ty, co si s tím chtěli poradit.
      • Jack1947
        Ty jooo ty ještě žiješ?? *8* *8* tebe sem tu neviděl dlouho *12*

        Swat 3 jsem nehrál ( i když jsem jednu chvíly měl tuším origo) Swat4 hrál, i po netu. Těžko můžu soudit můžu jen říct že tyhle pokusy nikam nepovedou... chceto SWAT reinkranaci. FPS!
        • XXDarthVaderXX
          Já tu i tak moc nejsem, sleduji více či méně retro.
    • uaxpk
      Ano!
    • Tu dokonalost podtrhuje změna hlasu během dynamic stealth módu. Dokonalé jak šeptá a pak se to přehodí a i jednotka se chová jinak a jsou jiné nabídky na akce.
  • skor pripomina door kickers: http://store.steampowered.com/app/248610/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit