Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož vypadá to dobře:-)
  • Grafika je bez debat lepsi nez u LL ale stejne jsem prekvapenej jak spatne vypadaj nektery particle efekty, no treba to jeste vylepsej... Prijde mi ze v LL je tak dobrej pocit nekoho dostat uz jen proto jak podle me skvelej vybuch a zvuk to udela (a ted nemyslim jen ten nejvetsi vybuch). Mno ale mozna jsem proste jen hnidopich.
    • Takovy blbosti resit u her, jako by na tom zalezelo. V prvni rade stoji hratelnost, az ta bude ok, at se nekdo nimra treba v grafice, ale hry stoji primarne na hratelnosti. Nicmene se bouhuzel kvuli lidem jako ty prodavaji spis podle grafiky. Za dusledky tohoto si mohou hraci sami.
    • kdybych chtěl hrát hry, u kterých budu zažívat grafický orgie, pořídil bych si BF3. Já chci ale hru, která bude DOBRÁ po herní stránce. Tohle vypadá zajímavě. Už by to po UT a BF2 chtělo nějakou zajímavou online FPS
      • Tak to bych mezi f2p nehledal *3*
  • Trochu divný zaměřování,....pamatuji si u mech3 kdy se zaměřovalo pohybem miší/pohybem rukou mecha přes celé zorné pole kokpitu, ale tady to vypada jak když je zaměřovadlo stále uprostřed a hejbat se musí celim mechem..... snad to vychytaj...
    • nie je to celkom tak. Toto sledujem už od začiatku a veľmi sa na to teším. Na stránke www.mwomercs.com sú okrem iného popísané aj základné mechanizmy hry a jedným z nich je aj zameriavanie. Malo by prebiehať tak, že zameriavací kríž a kruh sú na sebe pomerne nezávislé, pretože kríž predstavuje ramená - schopné pohybovať sa rýchlejšie ako trup, preto sa pri pohybe myšou ako prvý na miesto zamerania presunie práve kríž (ramená) a kruh (trup) za ním "dobieha" s oneskorením. Príde mi to celkom logické pretože už som si aj skúšal urobiť nejaký 3D model a "narigovať" ho a je fakt, že pri tom dizajne mechov aký je použitý, nie je možné pohybovať ramenami v tako rozsahu aby pokryl tak široký uhol.
  • Hmmm vypadá to vážně divně ..... prosklený kokpit a navzájem se zasypáváme raketami , lasery ,blastery a .... kde jsou nějaké efekty štítů ? Nikdy mi to nevadilo ale ted´se přes to nemohu přenést .
    • Mechove jsou jako tanky, nemaji stity, ale pancir a to volitelne konfigurovatelny. Je na tobe, jak si mecha nakonfigurujes, jestli vic pancire nebo vic zbrojniho arzenalu ci streliva, jak budes tezky a rychly, jak se budes prehrivat a podobne.
    • Ou :) No to je právě reakce člověka neznalého žánru. Tyhle drobci štíty nemaj, tohle není Star Trek a i když je na první pohled kokpit ze skla, věř tomu, že ty ,v reálu asi 2 m2 skla, jsou hodně malý cíl. Na videu nebylo s čím porovnávat, ale i nejmenší Mech je velikej asi jako patrovej rodinnej domek....no a takovej Atlas.....
  • Hanzales
    Já v první chvíli myslel, že je to nějak evolvovný mod pro Crysis (Living Legends), který jsem notnou dobu nesledoval. Ale koukám, že je to něco úplně jiného a hodně moc slibně vypadajícího. Jsem zvědavý, co z toho vyleze a zároveň se opatrně ale hodně těším.
    Kdo z nás (no moc nás možná nebude) neměl u Windows 95 vypínací zvuk: "Shutdown sequence initiated" :D
    • Mechwarrior_bw
      a pri štarte ... http://goo.gl/x0D8Z :)
  • Mechwarrior_bw
    nevyzerá to najhoršie ale doslova hlúpo pôsobia keci pána Bullocka že na TOTO ľudia čakajú viac ako dekádu... ľudia nečakajú na mulťák pretože ten už veselo funguje v podobe LL ( http://goo.gl/2BkF2 ) ale na SINGLE-player pokračovanie na ktoré zatial nikdo nemá gule.

    Ukážka je v rámci free2play projektu OK ale neviem čo by fanúšikov série prinútilo vybrať si práve Onlive na úkor LL alebo nebodaj prejsť na Onlive. A rád by som videl ukážku bez hudby ktorá prekričala všetky zvuky.
    • Hele, vzdyt na tom neni ani poznat, ze to jsou kracejici obludy.
    • LL je jen taková zkriplená náhrada. Spíš mi to připomíná Hawken než MW(3).
      • Mechwarrior_bw
        oproti mw3 je skriplené všetko *3* som zvedavý ako dĺho ešte budeme čakať na jeho plnohodnotné pokračovanie :(
  • Tahle hra ma potencial me zase jednou na dlouho prikovat k PC :-).
  • ou tohle je hra na kterou se tenhle rok tesim nejvic proste bomba je malo her z mechy nebo spis malo kvalitnich her z mechy
  • Blue.Shark
    Tak tohle mi podstatně zvedlo náladu :)
  • jj nevypada to zle a aby sme zdvihli zaujema motivaci, rad bych se kouknul na ten prastary film z 90tych - 80tych let o robotech jak se tam nakladaji navzajem. Pamatuji si jen zasnezene plaane a opravdu velkee roboty. Nevite nekdo jak se ten film jmenuje?
    • Diky moc, to bude ono. Roboticka klasika vsech klasik :)
    • Jo jo, to je Robot Jox. Svého času můj nejoblíbenější film. Nebyl pro mě problém ho shlédnout 2x denně každý den. *14*
      • jj to už je ale let
    • robot jox? http://www.youtube.com/watch?v=vUxDmKFCD2o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit