Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupil sem, zkusil sem, refundnul sem
    • Koupil jsem, před nahráním dvou hodin jsem dlouho přemýšlel, nakonec jsem se rozhodl nerefundnout... a teď už mám přes 130 h nahráno. Člověk se do toho musí dostat. Už bych nevracel *1*
  • Nějak z toho cítím chuť po penězích. Místo toho, aby prostředky vrátili do optimalizace PC verze, vydávají to ještě na Xbox.. jsem zvědav, v jakém stavu ta hra bude
    • Tohle jsou přesně komentáře lidí, kteří nemají absolutně žádnou představu o vývoji software.
      Můžete do toho nalít kolik chcete peněz, ale to nijak razantně nezkrátí dobu. Pořád na tom pracují lidé z masa a kostí a čas, který na tom stráví, se nijak nezkrátí. Nehledě na to, že tým se skládá z programátorů a grafiků, a každý se podílí na určité části, všichni nedělají všechno.

      Btw za dobu od vydání v Early Accessu vidím velký postup, co se týká optimalizace.
    • Spades
      Já vím, že se to omýlá furt dokola, ale portování a optimalizace nejsou něco, kde by se rozhodovali mezi jedním, nebo druhým. Dělá to poměrně odlíšný team lidí, navíc tady to bude portovat jiná společnost.
      • Netvrdím, že na tom budou dělat stejní lidé. Jen je někdo musí zaplatit. A raději bych viděl peníze téct do PC verze hry.
        • Ledaže by získané peníze začaly do té PC verze cpát.
  • Tvl na pc je to hratelny full hd 60 fps...nechapu jak to chtej hrat ve 4k na xboxu :o
    • Spades
      Zoptimalizujou to :)
    • Jack1947
      No bacha, ten novej Xbox by to dát mohl i když asi né v 60fps *5*
  • Jack1947
    Tomu řikám fofr, taky prubnou érly ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit