Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky se tesite na tuto hru ja jiz mam objednavnou na tojepohoda.cz za paradni cenu
  • Steamworks ? To je na PS3, nebo na xbox ?
    Osobne bych uvital, kdyby se na xbox dali modifikace hazet pres flashku, a ne ze to zas dostanou jen gold ovce, kteri sypou M$ penizky za hrani pres net...

    (Ja na xboxu hraju jen hry, ktere maji splitscreen, nebo singleplayerovky)
    • Nezabil Bůh po Tvém příspěvku a narážce na Gabea několik koťátek? :-)
      • Velice povedená reakce - opravdu jsem se zasmál :D děkuji
        • Velmi rádo se stalo *3*
  • Ethy
    Nevíte někdo jak to je s těma ''Wii remotama'' od Razeru nebo od koho, pro Portal 2 ? Bude se to prodávat s hrou nebo separátně ?
    • Urug
      obojí
  • To je fakt novinka. Hry mívají často víc konců.
  • "...na obou koncích vás čeká něco výjimečného."

    Bude dort? *4*
    • Amylee.Anderson
      Cake is a lie.
    • Dort nebude, můžeš si o tom přečíst v aktuálním Score, je tam preview na Portal 2.
      • Vážně? Že bych si po x letech koupil herní časopis? Hráli ho? Mají tam něco, co ještě nikde nebylo? Divil bych se...
  • Na novy portal se opravdu tesim,jednicka byla paradni.A kooperace v tehle hre muze byt sranda.
    Jen doufam,ze po vydani portal 2 se zacnou konecne plne soustredit na episodu 3/hl3.Uz by bylo na case *3*
    • Ethy
      To teda :(, ep3 nikde, hl3 uz vubec nic, black mesa source ani radsi nemluvim...
      • Black mesa source (BMS) nie je od VALVe, ale je to hracsky mod. Ale to asi vies, kedze poznas ten nazov :)... A ano je to smutne ze BMS po tych X-rokoch stale nieje vonku.

        Nech si davaju tvorcovia nadcas. Valve mozno o dve roky da ep3 a snou aj novy source engine a ony v BMS budu v uzavretom kruhu. Prerobit to alebo sa nato vykaslat...
        • Proč si myslíš, že Valve vydávají tolik obrázků, videí a informací o P2? Maskují Epizodu 3. Na letošní E3 mají ukázat 3 nové velké projekty. Jeden bude DOTA 2, potom nějaký projekt X (možná L4D3) a Epizodu 3. Jsou to sice jenom dohady, ale indicie tomu nasvědčují. Navíc jejich osvědčeným dlouhodobým BETA testerům už přišla do ruky mapa (možná i mapy), kde jsou takové prvky jako dynamická voda, dynamické stínování i světelnost (už i v P2), zničitelnost prostředí a další. Pro jakou hru asi? Něco mi říká, že DOTA ani L4D3 to nebude...
  • Kde bychom bez Valve byli? Jejich nevšední přístup k hrám je prostě skvělý. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby Valve udělali další díl Call of Duty.
    • Urug
      Já se domnívám, že koncept válečné hry je na Valve zkrátka moc prostý a nezajímavý... Ale možná takové CoD: Seven Hour War *1*
    • Na všechny ostatní Call of Duty by se v tu ránu zapomnělo ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit