Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasně hraju i na tabletu zen pinball i na pc FX2 je to to same takze nic ale na PC je to lepsi to je jasne. akorat na kompu jsou drahsi stoly o dost ale nevadi Portal vypada libove urcite koupim...Ja hraju nejcasteji fantastickou 4 a starwars starfighter assault, kde si volis strany ten me dost bavi.....ale i zbytek je dobry jsou vymakane ty stoly a ted frcim Secrets of the deep. No vsechny jednou zkusim
    :) *1*
  • Jak to nakonec dopadlo s tou kampaní od fanoušků? Má někdo link na hotovou verzi, nebo to ještě není hotový?
  • Odulin
    Jasná koupě.

    Kdyby měl někdo s P4 zájem zůčastnit se malinké "pinball ligy", tak tady je link do skupiny.
    https://www.facebook.com/groups/pspinball/

    Tento týden začala nová sezóna. Hrajou se vždy 2 stoly týdně - 1 z pinball fx2 a 1x pinball arcade.
    • škoda řežu na Pc :-(
  • Dle mého skromného názoru je SlamTilt z Amigy stále naprosto nepřekonán. Tak vyvážená hratelnost, skvělá grafika a mraky rozličných úkolů na stavovém displeji, kde se hrála formule nebo odstřelovali pirátské lodě, to vše zabalené ve skvělé zábavě...
    • Za mě 3D Pinball - Space cadet.
    • drasta
      Za me je teda nejlepsi Pro Pinball: Timeshock
    • Jsem stejného názoru. Těch pinbalů jsem odehrál hodně a na SlamTilt z Amigy nic nemá.
  • Hraje ještě někdo pinball fx2, nebo jsem sám ?
    • drasta
      Ktery stoly hrajete?
      • Teď jsem hodně řezal Boba Fett, protože má těžké mise a chtěl jsem si dát wizard mod. Porazit Darth Vader chce pořádné úsilí ale přece jen poražen *3*
        Od zítra Portal *1*
      • Ja hraji podle nalady, neomezuji se tim, ze nektery stul je novejsi tak ty starsi prestanu hrat. V posledni dobe hlavne Fear Itself a X-men. Ale strasne bych chtel nejake stoly se Star Trek tematikou :)
    • Odulin
      No jéje. Pravidelně.
      • Super, můžete přidat, pokd chcete někoho na porovnání do tabulek :) (steam: D_user)
        • Tak jsem si tě taky přidal *4*
        • Přidáno!! *2*
    • Já, Portál hned kupuji vypadá libově :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit