Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky prosím jak je to s inventářem že se neotvírá jako u posel smrti 1 tam to šlo automaticky tu dlouho čekám a klikám na co jde abych otevřela díky předem za radu N.
  • prosím nevím jak se dostat v první kapitole to koupelny abych mohla vyvolat fotky. Zřejmě nemám náhradu ustalovače ale nevím kde to mám vzít. prosím poraďte co nejdřív
    • Na pultu u Bibové je ocet a chleba. Ten ocet je náhrada za ustalovač . *1*
  • ahojky, muzete mi prosim nekdo poradit??
    Ve 2 kapitole se dostanu pred tajne Fullerovi dvere, mam vyrovnanou vahu, znam i kod od dveri, ale proste, kdyz kliknu na tajne dvere, tak se mi hra zasekne a nemuzu nic. Uz jsme hru i dvakrat preinstalovali a zkouseli nizkou i normalni uroven a stejne se to tam pokazdy sekne :/ :/
  • nebo jsi zapomel vzit krabici z posty,jako ja:-)
  • Nevite nekdo kde najdu ten prazdny fotograficky papir?uz mam i angelininy fotky a jsem v procesu vyvolavani a jinak je vse vsude na mrtvem bode ale ten fotograficky papir proste nemam
    • Taky jsem zaseklej u vyvolávání fotek a dopisy pro matku nikde. *10* *10* *10*
  • Jak mam sebrat dopisy pro matku a nejit ten postakuv dit tam zadnej neni *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *11*
  • Jak píšete, že úvodní video není směrem k prvnímu dílu pochopitelné, tak je to asi vaší nepozorností :) pokud si pamatujete, Samuel v prvním díle byl tím který každou noc vraždil, předtím už se z black mirror odstěhoval kvůli požáru ve kterém zemřela jeho žena.. tady je vysvětlení, že i za její smrt může on :)
  • Potřebuju poradit sem zrovna na policajtech a mám nakreslit portrét toho chlapa na počítači dělám vše podle návodu a prostě pořád říká,že musí něco doladit tak nevím co stím už.... *7*
    • http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&id=11204 tady je ten portrét cizince
  • Můžete mi někdo poradit ohledně druhé části ve třetí kapitole, kde mám vzít recepčnímu pohlednici a kde mám vzít svazek svítících klíčů z prvního dílu???
    Děkuju moc, nevím si rady
  • Ja mam taky problem s paní Bibovou ona mi to kafe proste nechce dat tak co mam delat poradte *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit